Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kolo pisze głupoty :P to my takie same. Na pewno nie urwie, nie jestem rajdowcem i nie zamierzam wchodzić specjalnie bokiem w zimie w zakręty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia z życia wzięta....na własne oczy widziałem ten wał w dwóch częściach...no a powód to mechanik podał...i niewierze żeby go wymyślił...bo znam chłopa i wiem że zna sie na tym co robi.

wierze :) , ja do morsa tez bylem sceptycznie nastawiony... (Piotrek nie wierzy nawet ze on sie tam miesci a ja na wlasne oczy to widzialem :decayed: )

A tak powaznie , shit happens. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

no to fajnym modelem musiales jezdzic ... :wink4: , co to bylo skladak :polew: :polew:

tak przeciez twoim skladakiem jechalem.

Chodzilo mi o to ze moja audi mi sie lepiej prowadzi niz bmw.A nie ze bmw nie trzyma sie drogi.

no i wporzadku :cool1:, widocznie miales wyjatkowy egzemplarz do porowniania :wink4:

nie jeden egzemplarz dla scislosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

no to fajnym modelem musiales jezdzic ... :wink4: , co to bylo skladak :polew: :polew:

tak przeciez twoim skladakiem jechalem.

Chodzilo mi o to ze moja audi mi sie lepiej prowadzi niz bmw.A nie ze bmw nie trzyma sie drogi.

no i wporzadku :cool1:, widocznie miales wyjatkowy egzemplarz do porowniania :wink4:

nie jeden egzemplarz dla scislosci.

no to po b6 mam zupelnie inne odczucia, o prowadzeniu B5 nie bede sie wypowiadal zrobilem tym samochodem tylko 3k km ... wiec nie mam porownania (ponton) :wink4: . :gwizdanie:

Chociaz jak masz glebe i Q to moze byc rzeczywiscie bardzo fajnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

no to fajnym modelem musiales jezdzic ... :wink4: , co to bylo skladak :polew: :polew:

tak przeciez twoim skladakiem jechalem.

Chodzilo mi o to ze moja audi mi sie lepiej prowadzi niz bmw.A nie ze bmw nie trzyma sie drogi.

no i wporzadku :cool1:, widocznie miales wyjatkowy egzemplarz do porowniania :wink4:

nie jeden egzemplarz dla scislosci.

no to po b6 mam zupelnie inne odczucia, o prowadzeniu B5 nie bede sie wypowiadal zrobilem tym samochodem tylko 3k km ... wiec nie mam porownania (ponton) :wink4: . :gwizdanie:

Chociaz jak masz glebe i Q to moze byc rzeczywiscie bardzo fajnie :hi:

Mam 1BE+sportowe amorki sachsa,rozporke od a6 c5,kolo 17.Quattro nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie mnie zaskoczyło :) dziś zrobiłem 347km za 18,7litra ( Statoil SupraDiesel po 5,28zł, czyli za 100zł). Czyli wyszło że pali na 100km jakieś 5,4 litra :). A nie oszczędzałem gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie stać mnie na 330XD, za dużo pali,za duże opłaty OC, to BMW to takie autko na 2 lata później szukam B6 1.9TDI quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie stać mnie na 330XD, za dużo pali,za duże opłaty OC, to BMW to takie autko na 2 lata później szukam B6 1.9TDI quattro

:good:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:31_________________________________________________z jednym sie zgadzam z nakladka na kiere-bmw hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zdejmie się :P nie jęczta :P [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:35_________________________________________________Ostatnio zakupiłem sobie używany MemoScan B100 do BMW za 50zł, więc głupi byłbym gdybym nie brał. Tym bardziej że nowy kosztuje w viaken 199zł. Teraz kasowanie inspekcji olejowej trwa kilka sekund :). A dzięki rozłączanemu kablowi OBD1 mogę użyć starego kabla OBD2 z Audi i podłączyć do laptopa i działać np na programie CarSoft BMW.

1872446952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciskami przy wskazówkach można ale od któregoś końcowego miesiąca produkcji 1999r - do końca. Oczytałem się tego troszkę i próbowałem sam u siebie - bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem kupować e46 2.0 na podwójnym vanosie ale jak dla mnie za mało miejsca w środku :mysli: A co do motoru 2.0 136KM to padaka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...