Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie właściciele BMW, jaki motor z gamy E46 Coupe przed liftem w benzin będzie dobrym wyborem? Interesuje mnie 2.0 (150KM) Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

no to fajnym modelem musiales jezdzic ... :wink4: , co to bylo skladak :polew: :polew:

tak przeciez twoim skladakiem jechalem.

Chodzilo mi o to ze moja audi mi sie lepiej prowadzi niz bmw.A nie ze bmw nie trzyma sie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza się przyzwyczaić, a co większe lepsze skrzyżowanie ponieść emocją i lecieć bokiem po mieście naughty

wczoraj polonezem na deszczu tez bokami chodziłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

no to fajnym modelem musiales jezdzic ... :wink4: , co to bylo skladak :polew: :polew:

tak przeciez twoim skladakiem jechalem.

Chodzilo mi o to ze moja audi mi sie lepiej prowadzi niz bmw.A nie ze bmw nie trzyma sie drogi.

no i wporzadku :cool1:, widocznie miales wyjatkowy egzemplarz do porowniania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz uważać na jakość paliwa bo ta VP44 to niezbyt dobry wynalazek miałem w E-39 ten sam motor i niestety miałem problemy z tą pompą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byle czego nie tankuje :) w Zimie będzie lane tylko paliwo premium :) czyli DieselGold na Statoil lub Verva ON z Orlenu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat paliwo premium to syf :gwizdanie:

Najlepsze paliwo to paliwo często wymieniane, na stacjach gdzie jest ruch. Niestety paliwa premium do takich paliw nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety paliwa premium do takich paliw nie należą.

to fakt, ale nie jaki ROGER jak dobrze pamietam na BMW testowal 5 czy 6 paliw jesli chodzi o ich zaradnosc w zimie . najlepiej wypadla VERVA ON .

Ja tez zawsze tankuje to co sie najszczesciej sprzedaje na danej stacji . z reguly jest to Diesel Extra z Shell .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety paliwa premium do takich paliw nie należą.

to fakt, ale nie jaki ROGER jak dobrze pamietam na BMW testowal 5 czy 6 paliw jesli chodzi o ich zaradnosc w zimie . najlepiej wypadla VERVA ON .

Ja tez zawsze tankuje to co sie najszczesciej sprzedaje na danej stacji . z reguly jest to Diesel Extra z Shell .

Właśnie o to mi chodziło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez najlepiej w A4 B5 1.9TDI 90KM AHU najlepiej wypadał Verva, większy zasięg i ogólnie jakoś autko mniej dymi i ogólnie jak by silnik miękko chodził :). Ja kupuje paliwo w sprawdzonych stacjach, zawsze sprawdzam na cenypaliw.pl czy stacja nie miała kontroli i nie wykryto jakiś nieprawidłowości na nich.

Skompletowałem dziś wszystko co mi potrzebne na pierwsza wizytę u mechanika :). Jutro podskoczę do mechaniora na wymianę:

- wszystkie filtry MANN

- olej Motul 8100 X-cess 5W40

- nówki opony zimowe 195/65/r15 Dunlop Sp winter Sport 3D m+s

- kompletna nowa oryginalna Odma do M47 wraz z filterkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam takie Dunlopy prawie nówki (7mm) teraz na tyle, wiec te z tyłu przekładam na przód a nóweczki idą na tył. A te stare z przodu idą do garażu może się kiedyś przydadzą do czego :) bo raczej nie mam zamiaru na starych trenować driftu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad kupił taką rok temu...tyle że w kombi...ten sam motor...w zimie przy większych mrozach wał ukręciło...podobno z powodu pompy...bo ją podobno wkręcał na obroty żeby jechała.....znajomy mechanik mu powiedział że ten typ silnika tak ma(ukręcanie wałów) :wallbash:...5k zeta wydał i jak narazie jest oki...tyle że już znów zima się zbliża.....Ogólnie wizualnie i w środku fajna fura,szczególnie sąsiada :good:(full opcja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad kupił taką rok temu...tyle że w kombi...ten sam motor...w zimie przy większych mrozach wał ukręciło...podobno z powodu pompy...bo ją podobno wkręcał na obroty żeby jechała.....

tos chlopu pojechal :polew: :polew: :polew: .

Czyli Co ze na zime tylko Q bo w RWD wal ukreca od pompy :polew: :polew: - ach to VP44 , oski mi w 2.5V6 nie ukrecilo :mysli: :mysli:

MajuDJ jak pojedzisz tym autem i przetrwasz zime to napisz do ksiegi rekordow :wink4: moze sie okazac ze jestes jedyny ktory nie ukrecil walu . i co zime ...ta niepewnosc... urwal czy nie urwal ...ALE URWAL .... :gwizdanie:

Ja slyszalem od znajomego znajomego ktory ma kolege w Rosji (tak tak w Rosji )ze przy -50 z bagaznika w sedanie wyskakuje mors (autentyczny) i wypycha z zasp ... i ogrzewa wnetrze - bagaznika rzecz jasna,cos jeszcze przy pompie grzebie ale nie wiadomo co :cool1:

OTO MORS (ten z sedana ,jest w opcji )

www.harikasozler.net_-_Mors.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...