Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem co brałem :) i co kupowałem. Jak się zadba o silnik to nawet 2,5 TDI może być dobry. Zresztą moje auto to max 2 lata i przesiadam się na A4 B6 lub A6 C5 z quattro. Miałem za mało kasy na B6, a nie było żadnych fajnych B5 z quattro ,więc kupiłem sobie E46.

Opublikowano
Miałem za mało kasy na B6

no co ty... przeciez z 2001 roku B6 to za 20 mozna było kupic :gwizdanie:

Opublikowano

Moim zdaniem 2.0 d w wersji 136 km jest zdecydowanie za słabe. Za czasów gdy miałem seata toledo 1.9tdi (90km) miałem okazję spróbować się z takim bmw i ku mojemu zdziwieniu i właściciela bmw, seat okazał się szybszy.

Prawdą też jest, że ponoć te motory nie trzymają serii i potrafią mieć nieco ponad 100 km. Nie wiem w jakim stanie był egz. z którym się ścigałem ale zakładam że jeśli miałby seryjną moc, objechałby seata.

Wersja 2.0d 150 km zdecydowanie lepiej idzie. Miałem okazję porównać z audi 1.8tq (180). Z audi szans nie ma ale ogólnie jest dosyć dynamiczne.

Opublikowano
w końcu BMW zapisuje przebieg w kilku miejscach.

Gdzie? W bagażniku? :decayed: Stary weź się nie ludź że masz przejechane mniej jak 350tys :wink4:

Opublikowano

Gdzie? W bagażniku?

zależy od modelu ale w sterownikach świateł, skrzyni biegów, kluczyk i wiele innych :gwizdanie:

Opublikowano

Brakuje jeszcze nalepki z tyli M na gałce już jest i nie ma to jak serwisowana do końca.

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia boczka fotela kierowcy bo ktoś tam kiedyś prosił :) Nie jest może w stanie idealnym ale też nie najgorszym :)

SSA55318.jpg

SSA55319.jpg

SSA55320.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 19:18_________________________________________________

Brakuje jeszcze nalepki z tyli M na gałce już jest i nie ma to jak serwisowana do końca.

Nie brakuje :) patrz lewy górny róg tylnej klapy :)

SSA55314.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:
Opublikowano

Nie brakuje :) patrz lewy górny róg tylnej klapy :)

SSA55314.jpg

Proszę Cię. Zdejmij to :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie brakuje :) patrz lewy górny róg tylnej klapy :)

SSA55314.jpg

Proszę Cię. Zdejmij to :thumbdown:

Nie mam czasu na takie bzdety jak zdejmowanie naklejek, jeszcze teraz w zimie przy - 20 stopniach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mam czasu na takie bzdety jak zdejmowanie naklejek, jeszcze teraz w zimie przy - 20 stopniach.

Przecież pisałeś, że bezrobotny jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bezrobotny ale nie mam czasu na takie pierdoły.

Opublikowano
:good: :good: :kox::decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bezrobotny ale nie mam czasu na takie pierdoły.

poprostu ci sie to podoba :cool1:

Opublikowano

Lubi to :decayed:

Opublikowano

ten znaczek dodaje 1 tys zł przy odsprzedaży :kox:

Opublikowano

Damian, nie wiedziałeś że w Polsce jest więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano na świecie ? :kox::polew:

Opublikowano

Damian, nie wiedziałeś że w Polsce jest więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano na świecie ? :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

BMW 316 emczy alpidżi

EOT :>

Opublikowano
  • Autor

Zresztą to nie jest znaczek M , tylko "AB" z znaczkiem BMW i kolorami charakterystycznymi dla BMW.

Opublikowano

I czemu się nalewacie ?

Chłopak i tak ma pod górkę - jeździ BMW

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.