Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem kupować e46 2.0 na podwójnym vanosie ale jak dla mnie za mało miejsca w środku :mysli: A co do motoru 2.0 136KM to padaka :thumbdown:

Dlaczego padaka ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna..jakiś czas temu miałem małe spięcie z BMW e46 ale 330 no i sie kolo zdziwił jak chciał wyprzedzic ze stara astra go zawstydziła bo poszla redukcja , po 180km/h odpuścił ...ale mniejsza o to....fajne autko a jak w zimie z napedem na tył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów popisałem kilak e-mailów do ASO BMW. W większości zostałem olany lub powiedziano mi ,że w autach z Hiszpanii nie ma historii serwisowania. Ale znalazł się jeden miły Pan który przybliżył historie serwisowania mojego BMW :> Szkoda że w VW/Audi tak nie podają historii na e-maila. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to moje licznikowe niecałe 240tys km może być jednak prawdziwe :) - co mnie bardzo cieszy. :)

Historia mojego auta

Historia_serwisowania_BMW_320d.jpg

Ostatni odnotowany przebieg to 62 537 km - dnia 28/01/2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów popisałem kilak e-mailów do ASO BMW. W większości zostałem olany lub powiedziano mi ,że w autach z Hiszpanii nie ma historii serwisowania. Ale znalazł się jeden miły Pan który przybliżył historie serwisowania mojego BMW :> Szkoda że w VW/Audi tak nie podają historii na e-maila. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to moje licznikowe niecałe 240tys km może być jednak prawdziwe :) - co mnie bardzo cieszy. :)

Historia mojego auta

Historia_serwisowania_BMW_320d.jpg

Ostatni odnotowany przebieg to 62 537 km - dnia 28/01/2002r

i po tym stwierdzasz, że obecny przebieg jest prawdziwy? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo auto miało jednego właściciela w Hiszpanii wiec raczej chyba nagle nie zaczął jeździć 2 razy więcej. Ale co do przebiegu to jeszcze się sprawdzi komputerem , w końcu BMW zapisuje przebieg w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

420

no to albo niedawno wymienial ktos pompe, ale teraz Ty ja wymienisz drugi raz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dobrze mi życzycie :P Nie wymienię bo moja niunia jeździ na ON Vervie i nie ma lania do niej byle czego :P [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________02.01.2012 Nowy mały mod - gałeczka zmiany biegów do M-ki

SSA54817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego obrazka wynika ze robil ~35tys rocznie razy 12lat=420

raczej sklanialbym sie ku temu przebiegowi, patrzac po wnetrzu jest strasznie porysowane...

daj zdjecie fotela kierowcy bez tego kondona

w sumie przebieg przebiegiem wazne zeby technicznie bylo ok

ciezko ci bedzie za dwa lata sprzedac to auto z tym przebiegiem i silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak się ryzuje w każdym E46 ten plastik :P zawsze można listwy zmienić, a technicznie auto jest wzorcowe. Kazde auto ma swojego kupca, zresztą jak się da dobra cenę :P Zdjęcie fotela dam jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde auto ma swojego kupca, zresztą jak się da dobra cenę tongue Zdjęcie fotela dam jutro smiley

tylko nie zapomnij niskiej Ceny wystawic zeby Ci koledzy nie odwdzieczyli sie postami. Bo przeciez zawsze kazdemu pisałes co tak drogo za ,,to audi'' :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie jest na sprzedaż :P A ceną za jaką ją kupiłem była muszę przyznać mocno atrakcyjna :P nie to co oferty niektórych sprzedających swoje A4 B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku cena jest dobra :) jak by była z 18tys to można by było mówić że za wysoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...