Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

spko ja mam takie cos to kupienia i wlasnie dlatego pytam http://allegro.pl/led-zarowka-rurkowa-31mm-super-flux-oryginal-ss-i1922297643.html oprocz tej jest jeszcze 36mm i 42mm dla tego pytam bo nie wiem gdzie to mozna kupic na miescie wiesz

Najlepiej to tak jak ci mówie wyciagnij te ori i bedziesz znał wymiary a co do szukania to ja je znalazłem w sklepie z cb radiami :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 18:40_________________________________________________

musialabym cala polske przejechac by oblukac

sledze temat bo jest ciekawy

powodzenia w modach kolego

pozdrawiam :naughty:

dziękuje jeszcze raz i oczywiście jest mi bardzo miło że się podoba ale jak byś była gdzieś w moich okolicach to chętnie pochwale sie autkiem :wink4:

Oczywiście zapraszam do dalszego podglądania bo już za niedługo będzie ciekawie :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dzis je wlasnie wyciaglem ale jestem polmozg chyba :kox: bo nie umiem wyciagnac tych w mniejszych swiatelkach od przedniej czesci podswietlenia podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dzis je wlasnie wyciaglem ale jestem polmozg chyba :kox: bo nie umiem wyciagnac tych w mniejszych swiatelkach od przedniej czesci podswietlenia podsufitki

musisz przycisnąć i przekręcić wtedy wyskakują[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

kredyt wziales ze tak modzisz :D:good:

hehe a co ty z urzędu skarbowego hehehe :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tam nie miejsca zeby je wyciagnac ja prubowalem wyciagnac te metalowe blaszki ale nic z tego boje sie ze zlamie bo ja mam za duzo sily do takich malych rzeczy :decayed: ---> http://zettech.pl/ac/uk7/uk-1039.jpg mowie o tych mniejszych z przodu ja ogolnie do tego doprowadzilem ze jedna mi wpadla o osiadla jeb... na kloszu i jest poraszka hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przedni plastik się normalnie ściąga i masz bezproblemowy dostep. zaczynasz od tego szkiełka i później ściągasz plastik i ci wyciągasz je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem jutro sie za to zabiore i napisze jak mi poszlo nie jestem pewien ale jeden glosnik mam chyba zjarany a drugi jakis pekniety bo trzeszczy jedynie dobre sa w kopulki wszystkie tylnie basowe i tuba oczywiscie ori wszystko tylko ten feader mnie przeraza bo ja ustawie lewo to idzie przod lewo i tyl prawo a jak prawo ustawie to idzie tylko lewy tyl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem jutro sie za to zabiore i napisze jak mi poszlo nie jestem pewien ale jeden glosnik mam chyba zjarany a drugi jakis pekniety bo trzeszczy jedynie dobre sa w kopulki wszystkie tylnie basowe i tuba oczywiscie ori wszystko tylko ten feader mnie przeraza bo ja ustawie lewo to idzie przod lewo i tyl prawo a jak prawo ustawie to idzie tylko lewy tyl :wallbash:

troszku liche ale masz powód zeby zapodac bose :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie raczej bang and olufsen u nas w krk robi go firma navipol za chyba 2000tysie :naughty:

no ale za bose placisz 900zł za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale powiem ci ze ja swoja tube bede robil kolega sie na tym zna 2x stx 30cm i wzmak carpower 1000w albo 750w jeszcze nie wiem rozwazam bede testowal wiec raczej glosniki moga pozostac ori byle by tylko dzialaly bo bas bedzie taki prze okrutny ze cisnienie bedzie ci czaszke rozsadzac (test na jednym stx 30cm + car power 500w) i mowie ci masakara nie dalo sie wytrzymac i to na ori radiu audi chorus jak chcesz to kolega robi glosniki na zamowienie kazdego rodzaju swietny jest powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam troche uszkodzony ale i tak spelnia moje wymagania a slyszales cos o kradzeniu tego radia ja np zostawiam woz tylko na strzezonych :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam troche uszkodzony ale i tak spelnia moje wymagania a slyszales cos o kradzeniu tego radia ja np zostawiam woz tylko na strzezonych :wallbash:

no ja mam też to szczęście że za blokiem parking strzeżony jest bo pod blokiem to za***isty strach na noc zostawiać podobno kroją te rns-e :( to jest chore człowiek sie stara zeby autko jakoś wygladalo a tu taka k..... przyjdzie i w sekunde ci za***ie a to jednak wymaga dużo pracy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by pomyśleć nad jakimś urządzeniem które by upaliło gościa na miejscu jak tylko by próbował wyjąść RNS-E :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie zalozyl sms powiadomienie i jak by sie alarm wlaczyl to wyjazd z maczeta 70cm i jazda z k**wa ale by sie milo zaskoczyl :wink4: raz wyjechalem z kluczem do kol jak mi kolo domu latali to malo nog nie polamali jak spadali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawy czy jest taka opcja cichego alarmu + zamykanie auta bez mozliwości wyjscia od środka. A maczeta to dobry pomysł hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...