Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zrobiłem foto szczegółowych danych PC.Może czegoś się dopatrzycie.Już mi ktoś sugerował żeby zmienić kartę graficzną na GeForce GTX550/560 Ti.

Dzięki PABLO i Virus za poprzednie odpowiedzi.Niestety nie wiem za bardzo jak zrobić "update biosu karty graficznej",boje się że soś spieprze :confused4:

PS:nie wiem czy to ma znaczenie ale gra jest " lewa" :embarrassed:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/beztytuuqtk.jpg/

Opublikowano
  • Autor

Panowie zrobiłem foto szczegółowych danych PC.Może czegoś się dopatrzycie.Już mi ktoś sugerował żeby zmienić kartę graficzną na GeForce GTX550/560 Ti.

Dzięki PABLO i Virus za poprzednie odpowiedzi.Niestety nie wiem za bardzo jak zrobić "update biosu karty graficznej",boje się że soś spieprze :confused4:

PS:nie wiem czy to ma znaczenie ale gra jest " lewa" :embarrassed:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/beztytuuqtk.jpg/

Masz właściwie ok 3-3.2 RAM bo 32 Bitowy system więcej nie obsługuje.

Zainstaluj Win 7 a nie będziesz żałował.

Ja byłem zmuszony bo miałem xp'ka ale nie żałuję :)

Następna sprawa jaki masz zasilacz i sterowniki :?:

Warto zamknąć wszystkie syfy jak gg, facebook itp. bo grę multi odpalasz z przeglądarki.

Opublikowano

Panowie zrobiłem foto szczegółowych danych PC.Może czegoś się dopatrzycie.Już mi ktoś sugerował żeby zmienić kartę graficzną na GeForce GTX550/560 Ti.

Dzięki PABLO i Virus za poprzednie odpowiedzi.Niestety nie wiem za bardzo jak zrobić "update biosu karty graficznej",boje się że soś spieprze :confused4:

PS:nie wiem czy to ma znaczenie ale gra jest " lewa" :embarrassed:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/beztytuuqtk.jpg/

Podaj dokładny model twojej karty graficznej i markę, poszukam czy jest jakiś bios w necie :wink4:

Opublikowano

Panowie zrobiłem foto szczegółowych danych PC.Może czegoś się dopatrzycie.Już mi ktoś sugerował żeby zmienić kartę graficzną na GeForce GTX550/560 Ti.

Dzięki PABLO i Virus za poprzednie odpowiedzi.Niestety nie wiem za bardzo jak zrobić "update biosu karty graficznej",boje się że soś spieprze :confused4:

PS:nie wiem czy to ma znaczenie ale gra jest " lewa" :embarrassed:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/beztytuuqtk.jpg/

Podaj dokładny model twojej karty graficznej i markę, poszukam czy jest jakiś bios w necie :wink4:

W lapkach z dodatkową grafiką tez da sie to powymieniac ? pytam o BIOS karty...

Opublikowano

Tak jest taka możliwość kwestia czy jest dostępny jakiś bios :wink4:

Opublikowano

Co myślicie o celownikach na podczerwień? Ja uważam, że zrujnują tą grę i powinni je znerfić, bo usunąć nie usuną pewnie :decayed: Jaki jest sens biegania od krzaczka do krzaczka, 100% ostrożności, chowanie się w zaroślach, jeśli koleś z takim celownikiem i tak Cię zobaczy? Za kilka tygodni 80% graczy na serwerze będzie miało takie cudo i BF3 zamieni się w quake :decayed: Bo skoro i tak się nie ukryjesz to po co próbować? Lepiej lecieć na rambo i walić wszystko dookoła :> W tej chwili mam ten celownik odblokowany na dwóch broniach i wiem jak bardzo ułatwia grę i jak wpływa na staty, aż czasem mi szkoda ludzików, którzy robią jakieś podchody, czołgaja się po 5 minut żeby podejść wroga z zaskoczenia bo nie wiedzą, że mam lunetę IRV i ich widzę cały czas. Podczerwnień w pojazdach - ok, w lunetach przy broni ręcznej - nie :decayed:

Opublikowano

ale w czołgu rządzi Thermo :D

Opublikowano

No tak, w czołgu to thermo :> nazwy nie pamiętałem ale ważne, że wiadomo o co chodzi :> W pojazdach wg mnie jest ok, bo gołe czołgi są bezbronne w starciu z piechotą. Dopiero thermo i czujnik ruchu pozwalają z mniejszą obawą wjeżdżać w teren zabudowany :>

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziś zapodam mój nick do listy bo jadę zaraz do MM kupić BF3 :lol1:

Może wieczorem jakiś meczyk :naughty:

Opublikowano

Panowie dziś zapodam mój nick do listy bo jadę zaraz do MM kupić BF3 :lol1:

Może wieczorem jakiś meczyk :naughty:

No Ja planuję dzisiaj odpalić..

Opublikowano
  • Autor

Przemek ale ja mówię o PC wersji bo na PS3 nie kupuję BF3 :wink4:

Opublikowano

Ja sie pisze, wieczorem bede online, przyniose browary;-)

Opublikowano

Przemek ale ja mówię o PC wersji bo na PS3 nie kupuję BF3 :wink4:

To się wal :good:

Opublikowano

Przemek ale ja mówię o PC wersji bo na PS3 nie kupuję BF3 :wink4:

To się wal :good:

dokładnie :decayed:

widziałem, ze wczoraj malik zasuwał w BF3 :wink4:

ładny skład z forum już posiada BF3 na PS3 :good:

Opublikowano
  • Autor

Przemek ale ja mówię o PC wersji bo na PS3 nie kupuję BF3 :wink4:

To się wal :good:

:polew::evil:

Podjechałem dzisiaj do kumpla i kupiłem w MM BF3 po rabacie za 89zł, do tego dorzucił mi za 1zł ostatniego Medal Of Honor :kox:

Dodatkowo smycz i T-Shirt Battlefield3 dał mi w prezencie :) (promocja tylko dla byłych pracowników "Nie dla idiotów" :polew:)

Za chwile instalacja i dorzucę swój nick :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________Panowie dopisałem mój nick do listy.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________Grałem teraz w sieci i już mi się odechciało, co sekundę ginąłem, tych ludzi poopierdoliło chyba, tak częstują ołowiem :decayed:

Opublikowano

w MW3 widzisz chociaż kto do Ciebie strzela

Opublikowano

PABLO nie pękaj, takie wyniki na początku to normalka :> Wszędzie krzaki, ciemne zaułki i tak już jest :> Jak się pozna mapy, wszystki spoty z których najczęściej walą to jest zupełnie inaczej :> W MW3 widać kto strzela bo to gierka z prostą grafą i małymi mapkami :decayed:

Opublikowano

PABLO miałem to samo :D pograj kilka godzin i wszystko sie zmieni. Trzeba zmienic taktyke w stosunku do BF BC2:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.