Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To wyłącz ją w cholere :thumbdown: i kup jakiegoś sound blaster drogie nie są :good:

Może jeszcze coś rozkminię przed ewentualnym zakupem jakiejś taniej dźwiękówki :wink4:

Tutaj gość rozwiązał problem wyłączając dźwięk w menadżerze urządzeń.

Na samym dole.

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=39458&start=15

A jak nie to kupię jakieś cudo za 50zł :lol1:

Pablo przestań kampić z tą snajpą bo kiedyś Cię z kosy dojadę :polew::decayed:

Raz udało mi się zestrzelić 6 chłopa tą snajperką, chodzili w kółko i szukali skąd strzelam :polew::evil:

Opublikowano

Fajnie że się nas sporo zrobiło :)

Ciągnąc temat rozmów głosowych proponuję Teamspeak3. Mam prywatny serwer z którego można skorzystać i jest to chyba najlepszy apps tego typu jaki w tej chwili jest dostępny za friko. Program można pobrać tu: http://www.teamspeak.com/?page=downloads . Jak skonfigurować znajdziecie w sieci bez problemu.

Host serwera: ts.ysiak.net

Password: <brak>

Kanał: ..:: [A4pl] Battlefield ::..

Pass do kanału: a4-klub.pl

Jak ktoś będzie miał problem pomogę.

A nie lepiej używać Xfire ?

http://www.xfire.com/download/

Tworzysz chatroom głosowy i zapraszasz kogo chcesz bez tworzenia serwerów.

Opublikowano

Xfire często nawala i ludzie maja problemy z mikrofonami ze słabo ich słychać w TS zawsze można dać głośniej taka osobę :good:

Opublikowano

Dodałem 2 osoby na Ps3.

Bo się nie ujawniają- to ja ich ujawnię. :tongue4:

Może uda się nam na jakiś DeadMatch ustawić- jeszcze kilku..

Opublikowano

jak chcecie sa darmowe kanały mumble... wystarczy się zarejestrować na www.g4g.pl/forum/ pobrać mumble .Wtedy wchodzisz na mumble z nickiem oraz hasłem z g4g.pl.

Opublikowano

PABLO - dopisz że w końcu i mnie do listy, bo w plutonie jestem, a na liście już nie :tongue4: nick Kamieniev

Opublikowano

Ja jestem za TSem, od lat w wielu grach online mam z nim styczność i sprawdza się znakomicie. Mumble też jest fajne ale skoro Ysiak ma własny serwer TSa to czemu z tego nie skorzystać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

PABLO - dopisz że w końcu i mnie do listy, bo w plutonie jestem, a na liście już nie :tongue4: nick Kamieniev

Rozumiem że na pc :?:

Opublikowano

ta jest na PC Lamka :D

Opublikowano

Dodałem 2 osoby na Ps3.

Bo się nie ujawniają- to ja ich ujawnię. :tongue4:

Może uda się nam na jakiś DeadMatch ustawić- jeszcze kilku..

karwa dawno tutaj pisałem, żeby PABLO mnie dodał do listy :angry:

malika też przyciąłem ale bidulek nie może nic napisać :decayed:

Opublikowano

Widzisz kto jest prawdziwym przyjacielem ? :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

karwa dawno tutaj pisałem, żeby PABLO mnie dodał do listy :angry:

malika też przyciąłem ale bidulek nie może nic napisać :decayed:

Przecież dodałem was to o chosi :decayed:

Opublikowano

Ja ich dodałem :naughty:

T-żółw musimy się jakoś dogadać do jakiejś gry.. Ja preferuję PODBÓJ, Deadmatche jakoś mi nie leżą specjalnie..

(może CO-OPa zrobimy?) - masz mikrofon ?

BTW - w jaki sposób zdobyłeś Trofea za 1,2,3 miejsce w rozgrywce :mysli: :mysli:

Mi nie wpadło żadne.. W jakimś konkretnym trybie to wpada ?

Opublikowano

CQ :gwizdanie:

Opublikowano

panowie na jakim sprzęcie PC można jakoś w miarę pocisnąć w BF3? :mysli:

procek i3, 3GB ramu, GForce gt330 pociągnie BFa?

Opublikowano

Ja ich dodałem :naughty:

T-żółw musimy się jakoś dogadać do jakiejś gry.. Ja preferuję PODBÓJ, Deadmatche jakoś mi nie leżą specjalnie..

(może CO-OPa zrobimy?) - masz mikrofon ?

BTW - w jaki sposób zdobyłeś Trofea za 1,2,3 miejsce w rozgrywce :mysli: :mysli:

Mi nie wpadło żadne.. W jakimś konkretnym trybie to wpada ?

na normalnym trybie flagi lub rush wpada. Przynajmniej mi wpadło

Opublikowano

panowie na jakim sprzęcie PC można jakoś w miarę pocisnąć w BF3? :mysli:

procek i3, 3GB ramu, GForce gt330 pociągnie BFa?

na niskich detalach
Opublikowano
  • Autor

panowie na jakim sprzęcie PC można jakoś w miarę pocisnąć w BF3? :mysli:

procek i3, 3GB ramu, GForce gt330 pociągnie BFa?

Jam mam stary procek Dual Core E4500 2,2Ghz 4GB DDR3 1333Mhz i GF GTX 560 Ti, chodzi na ultra ma maks ustawieniach w HD płynnie, jak jest wielka sieczka to spada do 18-20fpsów, tutaj już procek nie wydala.

U Ciebie może powinno iść na średnich ale wyłącz antyalliasing albo daj x 2.

Opublikowano

panowie na jakim sprzęcie PC można jakoś w miarę pocisnąć w BF3? :mysli:

procek i3, 3GB ramu, GForce gt330 pociągnie BFa?

Jam mam stary procek Dual Core E4500 2,2Ghz 4GB DDR3 1333Mhz i GF GTX 560 Ti, chodzi na ultra ma maks ustawieniach w HD płynnie, jak jest wielka sieczka to spada do 18-20fpsów, tutaj już procek nie wydala.

U Ciebie może powinno iść na średnich ale wyłącz antualliasing albo daj x 2.

Na laptopie?? raczej nie pogra i3 to słaba jednostka

Opublikowano
  • Autor

Ta gra nie jest na laptopa, ostatnio Boseron kupił i na najniższych detalach nie mógł pograć bo leciało: "kur kur kur^aa ucie ucie uciekamy!!" :decayed:

Dlatego chce sprzedać za pół ceny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.