Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z oszustem na allegro.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest jakiś plus tego że wystawił znowu tę samą aukcje z tymi sami oponami i ta sama fotka, mimo że twierdzi iź sprzedał mi towar zgodny z opisem ?

Totalny palant! Tak jak była mowa wyżej. Zrób screeny aukcji, którą Ty wygrałeś i tej, którą teraz wystawił z tym samym towarem. Zgłoś sprawę na policję. Kara mu się należy. Blokada konta dla takiego typa to żadna kara bo co to jest założyć nowe konto? :cool1: Przydałoby się go odwiedzić ale za takiego palanta mieć później problem! :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam

Szczerze to myślę tam jechać nawet nie szkoda paliwa sama satysfakcja będzie dobrym dla mnie . A jaka to wiadome :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:46_________________________________________________To ta aukcja allegro, nie ufam a na forum zawsze mam link

http://allegro.pl/felgi-z-oponami-matiz-zima-i1901649120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jutro można do niego ze 100 razy zadzwonić i spytać o te felgi czy na pewno wyśle to co jest na aukcji i czy nie będzie dziwnych akcji... :gwizdanie: 10-20 osób wykona telefon i koleś się zastanowi. Oczywiście bez żadnego straszenia żeby nie miał żadnych dowodów na to, że ktoś go nęka... :cool1: Na koniec jeszcze raz telefon od Ciebbie do niego żeby wszystko wycofał i po sprawie. Jeśli nie pomoże - to wycieczkę możesz zrobić... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspecjalizowany oszust na małą kwotę, prawne nic za bardzo mu nie zrobisz bo mała szkodliwość a poza tym paczka była odpakowana bez kuriera i nikt nie widział czy to napewno te opony były w paczce.

Mnie gość walnął na licznik z fis-em na 300zł i do tej pory mam jego adres i fotki z kartki od wysłania licznika i co, za daleko a tak po ludzku to by pasowało do tych 300 dołożyć jeszcze na paliwo, zapukać do drzwi rozkwasić ryja i obcjąć palca co nik trzymał ten długopis co nim pisał. Do końca życie by nie miałczym w nosie dłubać i przestroga dla setak takich chachmentów.

Problem w tym że jakby wróciło rycerskie prawo to dziśiejszych czasów to niemielibyśmy elity rzadzącej ani bogaczy bo wszyscy się dorobili na kantach.

Co od sprawy to radzę osobiste rozwiązanie sprawy lub daj sobie spokój i wpisz na straty tę kasę, no może nie cała bo przecież opony jakieś przysłałto coś warte też są o ile całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jutro można do niego ze 100 razy zadzwonić i spytać o te felgi czy na pewno wyśle to co jest na aukcji i czy nie będzie dziwnych akcji... :gwizdanie: 10-20 osób wykona telefon i koleś się zastanowi. Oczywiście bez żadnego straszenia żeby nie miał żadnych dowodów na to, że ktoś go nęka... :cool1: Na koniec jeszcze raz telefon od Ciebbie do niego żeby wszystko wycofał i po sprawie. Jeśli nie pomoże - to wycieczkę możesz zrobić... :naughty:

To jest dobre :good: :good: :good: :good: :good:. Ale ile osób ten tele. wykona ? zdziwienie by miał i to duże . Nie chcę tu nikogo o to prosić ale zawsze można :kox: zawsze cos :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jutro można do niego ze 100 razy zadzwonić i spytać o te felgi czy na pewno wyśle to co jest na aukcji i czy nie będzie dziwnych akcji... :gwizdanie: 10-20 osób wykona telefon i koleś się zastanowi. Oczywiście bez żadnego straszenia żeby nie miał żadnych dowodów na to, że ktoś go nęka... :cool1: Na koniec jeszcze raz telefon od Ciebbie do niego żeby wszystko wycofał i po sprawie. Jeśli nie pomoże - to wycieczkę możesz zrobić... :naughty:

To jest dobre. Ale ile osób ten tele. wykona ? zdziwienie by miał i to duże . Nie chcę tu nikogo o to prosić ale zawsze można :kox: zawsze cos :hi:

Ja zadzwonię i popytam bo poszukuję też takiego kompletu... :wink4: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jutro można do niego ze 100 razy zadzwonić i spytać o te felgi czy na pewno wyśle to co jest na aukcji i czy nie będzie dziwnych akcji... :gwizdanie: 10-20 osób wykona telefon i koleś się zastanowi. Oczywiście bez żadnego straszenia żeby nie miał żadnych dowodów na to, że ktoś go nęka... :cool1: Na koniec jeszcze raz telefon od Ciebbie do niego żeby wszystko wycofał i po sprawie. Jeśli nie pomoże - to wycieczkę możesz zrobić... :naughty:

To jest dobre. Ale ile osób ten tele. wykona ? zdziwienie by miał i to duże . Nie chcę tu nikogo o to prosić ale zawsze można :kox: zawsze cos :hi:

Ja zadzwonię i popytam bo poszukuję też takiego kompletu... :wink4: :gwizdanie:

Popieram akjam i nikogo nie namawiam ale proszę o pomoc i info. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z policją nic nie wskórasz nie wiem jak w waszych stronach bo w moich odmawiają przyjmowania wniosków dot. oszustwa i wysyłają do rzecznika dla konsumentów. Sam nadziałem się na gościa który sprzedał mi pokrywę filtra do motocykla po szlifie i gdy składałem zawiadomienie to robili wszystko aby sprawy nie było. Usłyszałem od Pana policjanta, że i tak to umorzy co też uczynił po kilku dniach. Gdy się za żaliłem na postanowienie to sąd to podtrzymał a z uzasadnienia wynika, że to ja jestem przestępca bo domagam się uczciwości od sprzedającego który mi towar przysłał a zakupy w internecie są obciążone ryzykiem. Dlatego po tym co mnie spotkało nie dziwie się, że w tym kraju jest tak kiepsko gdyż policja nie chce się zajmować zwykłymi oszustami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...