Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Junior chyba rozwiałeś moje wątpliwości :) pewnie pojdzie w taki kolor .

mega dobrze w srebrze :decayed:

Opublikowano

Czarny matowy środek i ranty w chromie:naughty:

523529_462999090405360_1191231523_n.jpg

306672_462999263738676_1708406448_n.jpg

Opublikowano

11 i wyciągane nadkola bo nie chciało wejść:decayed: przed ingerencja w blache było tak:

2a5eb87c2a6b88a2.jpg

Projekt z poznania jeden i drugi:wink:

Opublikowano

No Tic-Tac'ową TTkę poznałem, a Golfina niesamowita. od razu widać że nadkole wycięte :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajne auto zwłaszcza te kołka wymiataja

Opublikowano
  • Autor

Kawaa :/ :P teraz znowu mam banie :P nic pomaluje sobie w podkładzie :grin: i zrobie losowanie ence pence w której rece :P . Fele i tak na jesien ida na handel

Opublikowano
Kawaa :/ :P teraz znowu mam banie :P nic pomaluje sobie w podkładzie :grin: i zrobie losowanie ence pence w której rece :P . Fele i tak na jesien ida na handel

ja bym dał srebro. a na przyszły sezon nie zmieniał kółek tylko kolor zmień :decayed:

Opublikowano

albo na srebrno i potem plastidipem:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu zabrałem się za te koła :lol: 2 ranty wypolerowane na dniach reszta pozniej felgi leca w podkład i kolor :roll: Bo to już marzec na ramieniu :shock:

A tu takie 2 fotki lepiej się błyszcza niż w tamtym roku :prosze:

dsc0098fo.jpg

dsc0096ys.jpg

Opublikowano

Bartosz weź popracuj jeszcze nad rantami bo mleko wyszło, a stop z rh bardzo fajnie się poleruje:wink:

felgirhzw3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem Szafa to zdjecie i tak wysłane z telefonu hu..jnia.. musze jakis lepszy aparat dopaść bo ranty dopiero po 2 razy były polerowane pewnie jeszcze z min raz polecą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bartosz ty jesteś w B5B?

Opublikowano
No nie było mi dane :P być

to czego nic nie piszesz??!! Dawaj na PW

Opublikowano
No nie było mi dane :P być

to czego nic nie piszesz??!! Dawaj na PW

kolejny AJM w b5b:naughty:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

ostatnio cos pomarancz mi lezy:wink:20130304_1453311_zpsfbebac73.jpg

Opublikowano
  • Autor

HEhhe aleś Sławek fote cyknał to mojego kumpla BymkA :) wczesniej tez były te kola ale na złotej teraz na tej .

Żeby nie było że sie opier,..alam to coś powoli działam z kołami w końcu już pasuje zakładać :D

86865610.jpg

36014708h.jpg

27507877.jpg

13204102.jpg

Jeszcze zostało je cyknąc bezbarwnym felgi i ranty jeszcze raz wypolerować poskrecać i opony zakupić na przód jakies 215 Noooo i dystanse na przód pewnie 10-15 mm wejda a na tył 8 mm bo 5 mm zamałe są z tyłu i drze rant o spręzyne przy zakrętach. Także niedługo te moje 5 mm będa na sprzedaż 4 sztuki.

Opublikowano

podoba sie mnie to kolo, mozliwe ze jak bedziesz gonil i jak sie dogadamy to je wezme:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.