Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zatkało mnie... :oklaski: :thumbup: jest pięknie... :th:

Opublikowano

WOW :th: Biały i czrna felga to bardzo dobre połączenie.

Opublikowano

Jednak sam biały, bez czarnego widziałbym u siebie w garażu. Po za tym nie ma o czym gadać, maszyna przez wieeeelkie M. Szacunek za wkład. Pięknie. :hi:

Opublikowano

powtarzal sie nie bede ;)

KOPIE DUPE ;D hehe

wiecej fot z produkcji :)

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

13.jpg

W "doborowym" towarzystwie ; D - ten ursus niedlugo bedzie stawal na 2 kola ;)

Opublikowano

Bardzo ciekawy projekt, kolorek i wszsystko wszsytko jest Mega...

" bialy jastrzab " jest klasą samą w sobie...

pozazdrościć s4/rs4 :) Kozak i tyle :th: tak trzymać

Opublikowano

brak mi slow... ale bandyte sobie wyrezales... MAX noty !! K O X !! Jeszcze raz kongratulejszons !! :kox:

Opublikowano

pieknie to wyszlo, koloru tylko pozazdroscic..

tylko cos na ostatniej fotce obok ursusa, prawy blotnik krzywo sie schodzi :mysli:

Opublikowano

turbina 2000, spalanie 20 na 100, upokorzyć kierowcę bmw... bezcenne! :evil:

Opublikowano

turbina 2000, spalanie 20 na 100, upokorzyć kierowcę bmw... bezcenne! :evil:

piękne słowa :th: piękne autko :th: normalnie same piękności, gratuluje dobrego gustu

Opublikowano

Ja po chwili zastanowienia bym chyba jednak wrzucił inne felgi :) Może od nowego RS4?

P.S. chyba się ostatnio mijaliśmy u Anrzeja w Unitronicu... Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

felgi sie robia beda ori rs4 pomalowane w kolor phantom swarz czyli mega czern w polysku :)

Opublikowano

Wariat!!!

Niesamowity projekt.Super wygląda kupe kasy i pracy.Tak powinien wyglądać prawdziwy tuning :th:

Jestem pełen podziwu :) :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Gratuluję

Opublikowano

no piekne B5 AVANCIOR słuszna maszyna pozazdrościć oby jeździło długo :rolleyes:

wszystkie zmiany na plus czego wiecej można chcieć :kox: . . . bo chyba nie B6 :gwizdanie:

poprostu zajebiaszcze :notworthy:

Opublikowano

pokarz się na Bemowie, pooglądamy :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

ćwierć mili i dużo fajnych fur, które można podziwiać, a ta na pewno zrobi furrorę

Opublikowano

nic dodac nic ujac :naughty:

PIEKNAaa :>

Opublikowano

pokarz się na Bemowie, pooglądamy :thumbup: :thumbup: :thumbup:

A co jest na bemowie???

Leze i kwicze Pan maciek killer nowicjusz nie wie o co cho :polew: fajnie to zrobiles :polew:

Opublikowano

Detal : proponuje chromowane zarówki w lampy z przodu : lampa do konca zesrebnieje co "wychłodzi" całkowicie przód .

Widac ogrom włozonej pracy.

Dla mnie autko jest doskonałe wizualnie. Dachu bym chyba nie tykał a zostawil cały biały. Ale to kwestia gustu.

Naprawde klasa i z gustem.

Diody ? Mi sie podobają... Nie ma wioski wdg mnie :) Jedyna taka nietuzinkowa przeróbka w sumie a nadaje autku takiego charaktetu ze autko od razu zapada w pamiec :)

Osobiscie chyba bym nie miał serca kroic tylnich błotników i potem to spawac i malowac :) Ale całosc tego wymagała :)

Jeszcze raz powiem : KOSA!

Czapki z głow :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.