Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekna biala stzrala :>

Opublikowano

no no efekt super a pewnie bedzie jeszcze lepiej

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ile Cie wyniosło malowanie?

Opublikowano

Przesliczna naprawde szacuneczek :slina: Zazdroszcze ledow ;)

Opublikowano

Z całym szacunkiem do projektu ..ale relingi satynowe to troszkę nie pasują :gwizdanie:

Czarne były by w sam raz :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kur*** ale mnie zniszczyles naprawde pieknie wyglada ja mam zrobic ze swojej S4 a ty z S4 na RS4 zabiles mnie oby tak dalej 10/10 :cool1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

maly rifresh :) auto bedzie do sprzedania myslicie ze kwota 42-45 nie bedzie wygórowana ? Doszly mi ori lusterka od rs4 ori srodek recaro z wytloczeniami rs4 oraz kierownica ori rs4 oraz galka zmiany biegow rs4

kilka fotek

41761448cn2.jpg

88409477or8.jpg

88276383mm7.jpg

88534916qr9.jpg

Opublikowano

kozak :good:

takie felgi własnie chce to siebie załozyc :)

Opublikowano

kur*** ale mnie zniszczyles naprawde pieknie wyglada ja mam zrobic ze swojej S4 a ty z S4 na RS4 zabiles mnie oby tak dalej 10/10 :cool1:

ale jak chcesz zrobic S4 ze swojej? SWAP planujesz??

Opublikowano

Nie czytałem całej story, ale rzeknij Adamie robiłeś strojenie na tych K04 w końcu, czy jest jak było?

Opublikowano
  • Autor

narazie brak czasu 317 koni i prawie 500 nm . W tej chwili jezdzi w awarii a dokladnie zimuje w cieplym garazu ja upalam bmw gdyz zalozony wiekszy tunel przeplywki i przeplywka od rs4 wiec mapy mu sie rozjechaly

Opublikowano

witam

42tys zl? biore

tylko chcialbym zdjecia srodka, przebieg itp, sprawdzic to ciezko bo jestescie potega rs4 w Poslce:)

najlepiej na maila [email protected]

Opublikowano

Respect kolego, za projekt :yeah:

Widać ze masz straszne "parcie" na audi - to dobrze, tylko wśród tylu napaleńców na forum może nastąpić depresja po oglądnięciu twoich fotek :buahaha:

Widzę, że mamy podobny gust :wink4:

Opublikowano

42-45 tys ? To jak dla mnie az za niska cena jak za takie autko .... :good: Gratuluje roboty

Opublikowano

wyyypasss :kox: gratuluje wykonania moim skromnym zdaniem juz wyglada super ale jak zrobisz tak jak te na dole to szacunken :notworthy::tongue4:

Opublikowano

Piękne cudo:)

Opublikowano

Jak dla mnie boomba... normalnie mnie zatkało tak mi sie podoba :notworthy:

Opublikowano

lustreka to porazka! poza tym wyglada slicznie. Jak czytam posty niektorych to az smiac mi sie chce jakie maja pojecie o s4/rs4 i do tgeo jeszcze sie madrza! hahaa....

Opublikowano

lustreka to porazka! poza tym wyglada slicznie. Jak czytam posty niektorych to az smiac mi sie chce jakie maja pojecie o s4/rs4 i do tgeo jeszcze sie madrza! hahaa....

czemu porazka ?

przeciez z tego co widze to sa ori lusterka od rs4 b5

chyba ze wolalbys takie ala m3 style :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.