Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

czemu porazka ?

przeciez z tego co widze to sa ori lusterka od rs4 b5

chyba ze wolalbys takie ala m3 style :polew:

musialbym miec twoj gust! :polew: chodzilo o to ze sa niklowane!

Niklowane były opcją w S4 więc bym się nie czepiał. M3 look to by była dopiero kaszana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 look to już raz że opatrzone a dwa że tego typu lusterka montuje każdy fan M-Powera którego to fana samochód ma mało wspólnego z M-Powerem a już szczytem szpanu i wiochy jest jak owe lusterka M-look mają wbudowane kierunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklowane były opcją w S4 więc bym się nie czepiał. M3 look to by była dopiero kaszana.

wiem ze byly opcja i uwazam ze to byla pomylka :) mi sie to w ogole nie podoba ale jak pamietasz byl i na to w Polsce szał :D

Zgadza się i jest do tej pory :) Przez to w eSie trochę przestało mieć sens posiadanie takowych :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakąś ekstra fote w rozdziałce 1024x768 bo z tych mam kiepska tapetę na kompie! Czekam na coś ekstra, by wrzucić na pulpit!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dźyzys!!! No najpiękniejsze białe a4 b5 jakie kiedy kolwiek w życiu widziałem naprawde stary :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jak dla mnie 10,5/10 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych zakupem prosze o zglaszanie czas leci auto niemal skonczone wiec czas zaczac nowe projekty. Tym razem cos z klasyki moze . Cene naprawde ciezko mi ustalic w zaleznosci jakie wyposazenie ale w granicach 45 tys TEL 792 22 44 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...