Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mrugające xenony


HeresR32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam za taki archeologizm, ale nie było chyba sensu zakładać nowego tematu.

Otóż też mam problem z xeno, w zasadzie BiXeno jeśli ma znaczenie. Problem pojawia się przy hamowaniu. Nie zawsze, ale bardzo często, przy wciśnięciu pedału hamulca gasną xenony. Czasem zapalają się bardzo szybko, czasem minie chwilka. Dziwnie się czuję jak jadę i co jakiś czas mrugam tymi światłami. Wtedy świecą się tylko pozycyjne.

Barwa światła jest normalna, więc raczej żarniki nie wykazują nadmiernego zużycia. Po za tym gasną oba xenony, a chyba rzadkością jest aby oba żarniki kończyły się równocześnie?

Nie mam efektu stroboskopu, ani nic z tych rzeczy.

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Witam.Mi zaczęły mrugać przy hamowaniu, najpierw jedan potem drugi az w końcu wogule gasły.Wymieniłem i już dwa lata spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Audi A4 B6 z fabrycznymi światłami Xenon ale od jakiegoś czasu mam problem z wyskakującym komunikatem na FISIE ( ABBLENDLICHT PRUFFEN ) z tego co patrzałem na forum to komunikat dotyczący sprawdzenia świateł.

Podczas jazdy co jakiś czas wyskakuję ten komunikat na FIS i mrugają światła mijania czyli Xenon.

Pytanie co może być przyczyną żarnik, przewody czy przetwornica ?

Proszę o jakieś wskazówki i pomoc.

Z góry dziękuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

miałem ten sam komunikat ...czas na pnowe palniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to żarniki to na jakie mam wymienić jaki typ żarników idzie do A4 b6 z 2002 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak będę musiał zrobić i sprawdzić jakie żarniki są zamontowane u mnie w lampach.

Aha jeszcze jedno przypomniało mi się że mogą być jeszcze wypalone odbłyśniki bo trochę krótko świecą mi światła mijania.

Mam pytanie kto z forum zajmuje się regeneracją lamp Xenon czyli odbłyśniki itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak będę musiał zrobić i sprawdzić jakie żarniki są zamontowane u mnie w lampach.

Aha jeszcze jedno przypomniało mi się że mogą być jeszcze wypalone odbłyśniki bo trochę krótko świecą mi światła mijania.

Mam pytanie kto z forum zajmuje się regeneracją lamp Xenon czyli odbłyśniki itd. ?

U mnie D1S...jeżeli masz dostep do tych elementów zamów jedne i drugie...potem oddasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem ze swiatlami biXenon ale mrygaja mi zawsze dwie strony (efekt jak stroboskop na sekunde, do konca nigdy nie zgasly). Palniki nowe... No i przewaznie jak wlaczam auto w garazu na swiatlach to rano wyskakuje blad spalonych zarowek za 1 razem pomimo iz swieca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus rozwiazac problem? Nowe zarniki oryginalne OSRAM zaczlely mrugac po roku tyko przy mocnym przyspieszaniu do kilku minut pod odpaleniu silnika.

Edytowane przez phoenix1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że da się naprawić.

Ja naprawiałem tu 

WWW.HIDSERWIS.PL

Profesjonalny serwis samochodowych modułów świateł xenonowych i oświetlenia LED

Dzwoń,pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...