Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hafken a4/s4


hafken

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem już że wymieniona sonda ale na używaną . Za msc zakładam lampy i kierunki od s-lina to te kierunki mogę puscic

Nie było czegoś takiego jak s-line w b5 :wallbash:

Ktoś Ci bzdur nagadał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 170-180 km na lajcie przy lekkiej nodze.

czyli 10,5 l przy spokojnej ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________Znowu to samo, czy ja piszę że zakładam te graty od s line b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja napisałem, że zakładam kierunki od s-lina? Czy Ty? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 170-180 km na lajcie przy lekkiej nodze.

czyli 10,5 l przy spokojnej ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________Znowu to samo, czy ja piszę że zakładam te graty od s line b5 ?

no u mnie paliwo stoi 5.44 więc za 100zł wlewasz 18.3 L

więc kiedy auto spala 10L w mieście na 100 wychodzi 183km ... :P[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 00:40_________________________________________________Średnio powinien Ci poprostu palić w mieście ok 10L w zalezności od stylu jazdy, trasa ok 9L na pewno nie mniej niż 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, kiedyś miałem vectre b 1.8 16v i paliła mi 7l . ps u mnie paliwko po 5.34 :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:25_________________________________________________Aha może mi ktoś jeszcze powiedzieć co to za lampy ?

1897426990_1

1897426990_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są lampy od S4, a nie S-line :naughty: Chyba :gwizdanie:

Nie prościej kupić po prostu poliftowe rampy, co są zespolone? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo muszą być te xd taki charakter . Jeszcze raz obliczałem i przy lekkiej nodze w miescie spalanie wyniosło 11,5 przed tem ktoś inny autem stał 20min w korku i godzine chodziła u mechanika . We wtorek wymieniam przepustnice bo obroty mi lekko falują czy spalanie po wymianie może sie poprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hafken a co Ty tego spalania się tak doczepiłeś? Najlepiej zatankuj benzyny pod korek, zrób kilkaset kilometrów, przelicz ile Ci spaliła i wtedy napisz coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że obroty falują, to nie koniecznie musisz wymieniać przepustnice, wyczyść ją najpierw i zobacz efekty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak silnik 1800cm3 może palić 7l. Nawet w trasie żadne b5 1.8 tyle nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak silnik 1800cm3 może palić 7l. Nawet w trasie żadne b5 1.8 tyle nie osiągnie.

ja też nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustnica była już czyszczona oraz adoptowana, szczerze mówiąc gdyby w vectrze był komfort jazdy i parę detalów z a4 to bym się nie zastanawiał, silnik 1.8 16v był bardziej dynamiczny oraz ekonomiczny . Dziś właśnie tankuję pod korek i jadę w traskę. Gdyby ktoś miał na sprzedanie taką kierownice od s4 oraz lampy z kierunkami to proszę o info, u mnie na szrotach nie ma nic, jedynie allegro.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 07:40_________________________________________________aha, dzięki bardzo wszystkim za zainteresowanie i pomoc <bro>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach paliw i skoku z7l na 11,5 przy gorszej dynamice, nie ma się co dziwić że "płaczę" . Nie chciałem auta w gazie ale chyba bedę musiał rozważyć tą opcje niestety, oraz następną sprzedania i kupienia tdi ale to już większe pieniądze oraz trafić zadbane auto z tym stażem ... Na razie jeżdżę jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TDi ma jeżdzić głównie po mieście, to lepiej skup sie na tym LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...