Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)


gucionexia

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na parkingu dostał od kogoś od strony pasażera temu tak jest.

Jak sie wyrobie to dam wieczorem jakieś nowe fotki :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 02:35_________________________________________________

zdj_cie0077.jpg

zdj_cie0078.jpg

zdj_cie0080.jpg

zdj_cie0081.jpg

zdj_cie0082.jpg

zdj_cie0083.jpg

zdj_cie0084.jpg

Ato moje poprzednie dzieło.

zdj_cie0023.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________Dziś sie pobawiłem z lampami czyli czyszczenie soczewek, oraz wsadziłem xenon HID do przeciwmgielnych :>

to chyba przy biedronce widziałem tego meśka na białostoczku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto, można by powiedziec że bliźniak mojego, bezawaryjnosci życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oktawiusz5 Tak troszke sie ten mesio rzucał w oczy :) Ale mam już pomysł na audiczke

brutus_szczecin Myslę że pod koniec sezonu wakacyjnego lekko opadnie

Doszła jeszcze rozpórka dolna.

815ec7c8be323759med.jpg

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

audi_A4_B5_r_owe_felgi.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

HID.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi_A4_B5_r_owe_felgi.jpg

żesz kurfa niezły Allroad z tego wyszedł:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tego chcę...Ale nie mogę,nawet chyba będę podnosił tył Bo i teraz siada tyłkiem jak wsiadają trzy osoby na tył a gdyby dać te przyzwoite 4 cm niżej to obawiam się ,że jazda po średnich drogach była by udręką.

Dziś doszedł tłumik przelotowy na koniec,nie czuje żadnej zmiany głośności więc same pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tego chcę...Ale nie mogę,nawet chyba będę podnosił tył Bo i teraz siada tyłkiem jak wsiadają trzy osoby na tył a gdyby dać te przyzwoite 4 cm niżej to obawiam się ,że jazda po średnich drogach była by udręką.

Dziś doszedł tłumik przelotowy na koniec,nie czuje żadnej zmiany głośności więc same pozytywy.

tym sie nie sugeruj że teraz tyle siada, zawieszka gwintowana jest twardsza i nie ma tego efektu na tyle co przy seryjnych amorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczym...W mercedesie też mówiłem nigdy gleby...a jak zmieniłem to zachwycony byłem.Wiesz ja mam w głowie cały czas pękający wahacz podczas jazdy i wolał bym by tu mnie te "szczęście" ominęło.

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

audi_A4_B5.jpg

<br /><br />

audi_A4_B5_t_umik.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik z dwoma kominami robił by robotę :wink: a tak to wygląda jakoś tak..... nijak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie długo się nad tym zastanawiałem, sporo w necie szukałem zdjęć.I postanowiłem że albo będzie podobny jak w RS4 albo pojedyncza duża końcówka.Ładnego owalu nie znalazłem więc jest taki.Na żywo wygląda o wiele lepiej i cieszy moje oko(sam się bałem jak to wyjdzie wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jak w hondzie:whistling: było same końcówki dospawać, nawet z polerowanego kwasiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silencer do A4.. Zapachniało Hondą, szkoda że nie dałeś jakichś dwóch rurek ale Twój gust :naughty:

Powodzenia w zabawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj ale za to odcień końcówki bardzo pasuje do lakieru.Teraz się zastanawiam czy warto coś robić ze środkowym tłumikiem.Ponoć całkowity przelot nie jest najlepszym rozwiązaniem,ale po tym jak stwierdziłem,że po wymianie końcowego tłumika dzwięk się nic a nic nie zmienił(wcześniej się bałem że będzie głośno),to teraz kusi zmiana środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob cos z tym zderzakiem bo az ciarki mnie przechodza:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz przegladam temat...

koza straszna. fele nie wiem do czego ma pasowac...

wydech JW. powtarzam sie ale honda zapachniało.

2,5 to wydech polecam przelot pełny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-z tym zderzakiem to juz za wiele sie nie zrobi trza było by go od nowa malowac itp.

2-Koza to fakt mnie tez to się nie podoba.

3-felgi rozumiem ,ze kolor moim zdaniem się dobrze łączy z odcieniem lakieru

4-ładnie brzmi ta audica w tym filmiku, u mnie właściwie nic się nie zmieniło a nie mam kata i ten tłumik końcowy.

Jeszcze będą z tego autka ludzie zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzymamy kciuki bo kolor nadwozia masz bardzo fajny, zobacz furę kowiego i będziesz wiedział w jakim kierunku iść, bo teraz to jest marmolada z chrzanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja tak samo robiłem mercedesa.Różne dziwne pomysły aż zaczęło to wszystko tworzyć spójną całość.

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

Żeby temat nie przepadł,postanowiłem dodać nowe zdjęcia z aktualnych prac oraz z przeszłości :P.Moje przednie lampy poleciały do Gwerty-ego. W między czasie pojawiły się żółte przeciwmgielne na xenonie 4300k.Najbliższe plany To chip i nowa turbina.Zawieszenie jeszcze musi poczekać :(

Obraz_176.jpg

<br /><br />

Obraz_178.jpg

Obraz_179.jpg

Obraz_180.jpg

Obraz_182.jpg

Zdj_cie0083.jpg

Zdj_cie0086.jpg

Zdj_cie0089.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...