Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos szukał to mam cały zestawik na zbyciu :wink: nuuuffffki sztuki z ASO po nizszej cenie oczywiscie

Jestem zainteresowany. Ile za komplet i co dokładnie w nim jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko co potrzeba :wink: ........nawet PINY

http://img844.imageshack.us/img844/2650/diodyl.jpg

Grzesiek, to był komplet do poliftowych luster ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do przedlifta 2008-2009 :wink: do lusterek tych większych

Zestaw pochodzi z A8 , A6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z poliftem nie ma obudowy pod oświetlenie ??

Po i przedliftem nie było wcale.

To adaptacja z innego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny MOD... Mam a4 B8 z 2009 r ( sierpień). Mozecie mi powiedziec jakie moge miec lusterka (te wieksze czy tez nie :D). Gdzie moge to sprawdzić (kody) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze poliftowe mają taki "rowek" u góry na obudowie. Większe są gładkie wszędzie. Możesz też sprawdzić inaczej składając je ręką np jak nie masz el składanych. Jak złożą się prostopadle do nadwozia to są większe jak pod kątem do góry to poliftowe mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i.... mają rowek u góry i nie składają się równolegle.... czyli mam rozumieć ze z ledów nici??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić, odrysować i wyciąć :wink:

No właśnie chyba będę musiał tak zrobić, bo rozumiem że blend z dziurką pasujących do lusterek po 2010 nie ma (ani z nowych a6 a7 a8 ??) ?

tak więc czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia od środka tych bo widzę że ledy są przykręcane do tej blendy chyba jeśli tak to zdjęcia tych dziurek by mi się przydały. Mam przeczucie że będzie kozacko światło przechodziło po samochodzie w tych skośnych lusterkach jak jeszcze składane zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie że będzie kozacko światło przechodziło po samochodzie w tych skośnych lusterkach jak jeszcze składane zrobię.

Przecież wyżej jest napisane, że jak lusterka są złożone to światło Ci się nie zaświeci, dlatego zrezygnowałem z tego modu a by mi się bardzo przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie że będzie kozacko światło przechodziło po samochodzie w tych skośnych lusterkach jak jeszcze składane zrobię.

Przecież wyżej jest napisane, że jak lusterka są złożone to światło Ci się nie zaświeci, dlatego zrezygnowałem z tego modu a by mi się bardzo przydał...

Wiem, już mnie pojasnili. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie bardzo mocno tego żałuję ale na opisie samochodu wrc jest montaż podobnego w klamkach, tylko nie potrafię tego znaleźć, żeby zapytać czy to działa z Coming Home/Leaving Home :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie bardzo mocno tego żałuję ale na opisie samochodu wrc jest montaż podobnego w klamkach, tylko nie potrafię tego znaleźć, żeby zapytać czy to działa z Coming Home/Leaving Home :)

tu masz temat:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/podswietlane-klamki-zewnetrzne-316340/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, znalazłem i jest ten sam problem ze składanym ze nie świeci kiedy złożone bo w to samo miejsce się podłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, znalazłem i jest ten sam problem ze składanym ze nie świeci kiedy złożone bo w to samo miejsce się podłącza...

no ale to chyba nie problem podpiąć inaczej :wink: zresztą wszystko w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...