Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaj**isty projekt, felga jak i całe auto miażdży :D swojego czasu chorowałem na taką, lecz minusem są tam silniki i tak padło na Ske :) mam nadzieję, że zobaczymy się na jakimś spocie bo chętnie bym obejrzał auto z bliska :P swoją drogą felga z x3??

Opublikowano
  • Autor

no to wpadaj dzisiaj na Lubelskie Klasyki Nocą pod Globus to pogadamy :)

Opublikowano

Armi ale to nie są te same końcówki co u Ciebie :wink:

Opublikowano

Ja też mam Ulter 90mm, tylko lepiej schowane. Kształt jest trochę inny bo tu jest trąbka a u mnie komin:wink: lepiej schować i będzie git. Ale skoro właścicielowi się podoba to nie ma co go uszczęśliwiać.

Opublikowano
  • Autor

schowa się je troszkę jeszcze :)

Opublikowano

świetny sedanik, może kiedyś będzie okazja zobaczyć na zywo:kox:

Opublikowano
  • Autor

wpadaj na klasyki :)

Opublikowano
wpadaj na klasyki :)

dzisiaj podobno miałes być na spocie w Markuszowie?:whistling::decayed:

Opublikowano
ważne że mi się podobają :)

Nie ma co wywalać sutków jak wentyle od Jelcza tylko przyjąć krytykę również :hi:

Opublikowano

Mozesz wrzucic foto jak swieca te obrysy w nocy?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok coś później dodam :)

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 13:12 ----------

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpg

Opublikowano

ale walisz aktuale:-p co z tym foto juesów w nocy?

Opublikowano

można Twoje zdjęcia na FB na stronkę B6 Division??

Opublikowano
  • Autor

jasne wrzucaj co chcesz tylko :), juz wrzucam cos z obrysami ;p

Opublikowano

Widziana dzisiaj na AL. Solidarności około godziny 11:00. Jak ty możesz tam tak zapier... po tych dołach:decayed::co:

Opublikowano
  • Autor

jest air to można zapierd...... :D

Opublikowano
jest air to można zapierd...... :D

z daleka wyglądało że jest posadzona, teraz jeździć po Lublinie na glebie to masakracja:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

to gdzie ty stałeś? można się ustawić kiedyś polatać nocą :)

Opublikowano
to gdzie ty stałeś? można się ustawić kiedyś polatać nocą :)

Ja pod Makiem:decayed: koło mnie siedział jakiś koleś w srebrnej S4 b5 w avancie, znasz?

co do polatania to przejazdem byłem tylko, choć kiedyś tam się umawaiłes na spota z nami chyba i nie dojechałes do Markuszowa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie patrzylem sie w strone maka lecialem przed siebie ogniem :) , no miałem być ale nie bardzo mi pasowało kurde w końcu

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 17:35 ----------

Vidjo 

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---

Edytowane przez VPLD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.