Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I gitara, a co, to z BMW się znudziło?

Bixenony montuj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co sezon nowe koło wpada :D

Opublikowano

widziany dzisiaj pod E.Leclerc a pozniej na Krochmalnej. Widze ze setup caly czas letni. Mega koks sie prezentuje. Stałem na bezdotykowce w kolejce i jakies szczyle w bmw "paa tego jaka ma glebe i fele, ciekawe gdzie po Lublinie jezdzi":grin: myslalem ze jebne haha. Pozdro koksie

Opublikowano
  • Autor

o siemano :D no to już kojarzę tą a4 też Cię widziałem pod Leclerkiem i na Krochmalnej :D no setup letni bo zimóweczki długo do mnie idą :D

Opublikowano

I tak zimy nie widac to nie ma co sie spieszyc:grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dzieje sie tu cos? pakiet slajnowy zacza sie składac? bo ja juz :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?:naughty:

---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ----------

Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?:naughty:

---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ----------

Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?:naughty:

Opublikowano

Jest piękna i ten kolor jeden z słuszniejszych :thumbup1: Powodzenia w nowym sezonie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

image.jpg

793704_612329012122816_527293833_o.jpg

1146139_611883895500661_1112532432_o.jpg

20140408_190249.jpg

20140408_190305.jpg

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

20140408_190335.jpg

image.jpg

793704_612329012122816_527293833_o.jpg

1146139_611883895500661_1112532432_o.jpg

20140408_190249.jpg

20140408_190305.jpg

20140408_190329.jpg

20140408_190319.jpg

20140408_190335.jpg

Opublikowano

kiedy jakies mody?

Opublikowano
  • Autor

a mysle powaznie nad s line z przodu bo mega mi sie podoba, dodaje charakteru:naughty:

Opublikowano

To daj znac ile za twoj przedni jak juz zmienisz :-)

Opublikowano

ostatnio mi pisales ze nie ma opcji ze bedziesz sline wkladal bo masz ori usa z przodu gladki i ze szkoda zamieniac bo to rari

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dlatego będę rzezbil i tylko dokladke samą zmienię :)

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 19:28 ----------

Targi Lublin Moto Event East 2014 :)

966218_753980254646936_6564673935816238788_o.jpg

1529843_693575900674897_611012972_o.jpg

10012949_520922838019646_4354878852236896029_o.jpg

10255069_1505241676365423_4065140290535170442_o.jpg

10348801_753980077980287_6186515640615677313_o.jpg

Opublikowano

Audi rwie suty..:kox: Koło widziane bodajże na tablicy jakiś czas temu jak szukałem felunku, ale budżet pozwolił mi tylko na 19" sline w polerce wibracyjnej :( Jak będziesz sprzedawał przed następnym sezonem to biorę! :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

10255069_1505241676365423_4065140290535170442_o.jpg

10320544_794511217227901_3908939553594305615_n.jpg

targi.jpg

1973394_718068208223785_1735243099_o.jpg

Opublikowano

Zdjęcia ładne ale to wciąż to samo auto, kiedy zmiany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.