Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

Granie na giełdzie BAWSAQ :naughty: już mam z akcji 2 biliony $ :) hehe .Ale z tego co wiem to trzeba mieć ori.

Trzeba być online a nie ori mieć grę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci życzę powodzenia .Z moich informacji aby grać Online na BAWSAQ to musisz mieć konto na Social Club , a tam raczej nie oryginalną grę nie zarejestrujesz ,przypiszesz do konta PS3 lub Xbox .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram jeszcze na online nie dawno zacząłem grać w misje dopiero.

Niżej kumpla screen który ma taką samą kopie jak ja i gra online.

946385_712214572125463_666555628_n.jpg?oh=0ef31a6665276dbe62662bd5098a4b64&oe=52582F2F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc :

W związku z wieloma problemami i błędami występującymi w Grand Theft Auto Online Rockstar postanowił wspomóc finansowo graczy.

Każdy z nas będzie mógł otrzymać dwa depozyty, każdy o wartości $250.000. Jak wiecie niektórzy z graczy mają problemy finansowe

na początku rozgrywki, dlatego też taki zabieg z pewnością pozwoli nam odpicować ulubioną brykę oraz zakupić całkiem niezły apartament. Jest to również pewnego rodzaju zadośćuczynienie za liczne błędy występujące w wersji 1.00. Pierwszy depozyt otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, a drugi pod koniec października (R* zrobi to dopiero, gdy upora się z problemami niezapisywania się stanu gry

i utraty postaci). Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniążki? Spójrzcie na poniższe punkty.

Musisz chociaż raz odpalić grę w październiku, pora dnia jest bez znaczenia.

Musisz zainstalować nadchodzącego wielkimi krokami patcha 1.04, który poprawi funkcjonalność Grand Theft Auto Online oraz naprawi problem z utratą zakupionych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc :

W związku z wieloma problemami i błędami występującymi w Grand Theft Auto Online Rockstar postanowił wspomóc finansowo graczy.

Każdy z nas będzie mógł otrzymać dwa depozyty, każdy o wartości $250.000. Jak wiecie niektórzy z graczy mają problemy finansowe

na początku rozgrywki, dlatego też taki zabieg z pewnością pozwoli nam odpicować ulubioną brykę oraz zakupić całkiem niezły apartament. Jest to również pewnego rodzaju zadośćuczynienie za liczne błędy występujące w wersji 1.00. Pierwszy depozyt otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, a drugi pod koniec października (R* zrobi to dopiero, gdy upora się z problemami niezapisywania się stanu gry

i utraty postaci). Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniążki? Spójrzcie na poniższe punkty.

Musisz chociaż raz odpalić grę w październiku, pora dnia jest bez znaczenia.

Musisz zainstalować nadchodzącego wielkimi krokami patcha 1.04, który poprawi funkcjonalność Grand Theft Auto Online oraz naprawi problem z utratą zakupionych samochodów.

trzeba miec golda do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda :arrow2:Furgonetka (1-10) - mapa - Przypadkowe zdarzenia (Random Events) - GTA V - misje - poradnik do gry | GRY-Online.pl

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

soolek a ty ciśniesz w GTAV bo stale podglądasz temat a nic nie napiszesz :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda :arrow2:Furgonetka (1-10) - mapa - Przypadkowe zdarzenia (Random Events) - GTA V - misje - poradnik do gry | GRY-Online.pl

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

soolek a ty ciśniesz w GTAV bo stale podglądasz temat a nic nie napiszesz :grin::decayed:

:whistling:

Nieeee. Czekam na PC. Mam IV na PS3 ale pad to nie moja bajka, wolę klawiaturę i myszkę, więc ... mam nadzieję tylko, że mój laptok jeszcze pociągnie V.

Poza tym na TV miałbym za mało czasu na granie a z kompem to się zawsze gdzie zakamufluje i heeeja.

PC podobno może wejść w I kwartale 2014, więc ... najpierw sąsiadowi podwędzę na PSa i coś pogram.

Sources: Grand Theft Auto 5 out on PC early 2014 • News • PC • Eurogamer.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...