Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nasze hobby / co lubimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekne kobiety i szybkie samochody i jeszcze szybsze motorki:) ,jazda po lesie na rowerku,troszke wedkarstwa,jakies spacerki po gorach,teraz cos mnie ciagnie do paralotniarstwa i bede chcial tego sprobowac w zimie.a na wiosne mysle powrocic do swojego hobby z lat 14-18 czyli znow zakupic jakas japonska zabawke w plastikowej obudowie (scigacz)

Opublikowano

1. moto

2. dobre kino, seriale zza oceanu

3. xbox360

4. gory i mazury

Opublikowano

Poza upiększaniem mojej A4 :) moje inne zainteresowania to:

- Kolarstwo górskie (dosyć poważnie - około 4k km rocznie)

- Nurkowanie (advanced SSI)

- Sporty związane z deską (snowboarding, windsurfing, wakeboarding)

- Grafika komputerowa (od dawien dawna)

- Fotografia (od niedawna :)

- Rozwiązania dla inteligentnego domu

- Modelarstwo RC

- Enologia

Opublikowano

coz, u mnie to troszke skaplikowane, po 1. samochody :audi::a4fan:, probuje namowic siore do kupna a4. po 2. muzyka, cos dobrego do tanca :dance:. po 3. nauka, jeszcze... po 4. czasem trzeba poswirowac ze znajomymi :evil:, wypadzik na miasto... :tongue4: po za tym cos by sie jeszcze znalazlo.... jakis dobry filmik :> , F1, I spanie, to najbardziej odpreza.... a, i lubie czasem cos dobrego ugotowac.... :naughty: jest jeszcze jedna rzecz, ale o niej wam nie napisze... :wstydliwy:

Opublikowano

na pewno słuchanie muzyki, grafika komputerowa i jeszcze coś ... ;)

Opublikowano

temat w stylu poznajmy się ;)

ja uwielbiam rozmowy o samochodach to jest dla mnie najwieksze hobby... ten temat mogła bym 24h

poza tym dobra muzyczka zawsze i wszędzie

niestety internet (pożeracz czasu)

ostatnio kino (nawet kiepski film z przyjaciółmi nie jest zły)

no i praca jest moim hobby (może się to wydać dziwne ale na szczeście tak jest) :)

Opublikowano

instalacje car audio :afro:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Może by tak lekko odświeżyć temat :decayed:

Oto moje akwarium 500L

akwa1yc1.jpg

akwa2nk5.jpg

Opublikowano

zabawa w doktora, bskt, snb, mtb, ktb, muzyka + dj + czarne płyty, clubbing, samoloty, zwiedzanie świata

Opublikowano

malik a ja no rowerze rocznie robię ok 10000km - mało bo treningi specjalistyczne, czyli dużo godzin , mało km:) i ok 30 stratów rocznie, teraz juz mniej bo studia scislej polibuda wciągaja za dużo czasu. przyszedł czas na emeryturę i składam freeridówke:D Widzę 2 kolarzy obaj mają S4, tylko ja muszę kupić eSę:D

Pozatym lubię muzykę od trance do spokojnego rocka,

ostanio gokarty polubiłem- tylko taki fun kosztuje 150zl za godzine...

a i oczywiscie od zeszłej zimy narty

Opublikowano

Kiedyś szachy, piłka ręczna, piłka nożna (we wszystko grałem, uwielbiany sport do dzisiaj to szczypiorniak)

Teraz renta i pozostało kibicowanie.

Oczywiście motoryzacja (OOOO), troszke internet i komputery i obecnie wędkarstwo (mam "stosunkowo" dużo czasu). Niestety pasja bardzo kosztowna, ponoć droższa niż myślistwo

Opublikowano

1.Kobiety :guma:

2. Audi i motocykle ( troszeczkę rezania )

3. życie towarzyskie

4.Rózne rodzaje piwa :decayed:

5. Gotowanie amatorskie :tongue4:

itp.

Opublikowano

ehm kiedys od podstawówki koszykowka i silka przez pare lat ale kontuzja mnie wykluczyla ;( z dalszej kariery a tak to grzebanie po necie i granie na pc i x360 teraz chodzi mi po glowie zeby znowu wrocic na silke i sprobowac swoich sil w MMA :bokser:

Opublikowano

moje hobby :gwizdanie:, to Polskie filmy :naughty:... Nie wiem czemu :mysli:, ale lubie je :>...

Opublikowano

widze ze tu nas troche jezdzi na MTB moze załozymy druzyne MTB A4 Klub :)

i zaczniemy startować :P

Opublikowano

Ja też jeżdżę rowerem, ale co do jazdy w zawodach to dopiero w przyszłym sezonie chciałbym wystartować, bo miałem duuużą przerwę i teraz znowu zacząłem w miarę porządne jeżdżenie :)

p.s.

Szkoda tylko, że rower niezbyt dobry :confused4:

Opublikowano

-szybkie samochody

-piękne kobiety

-psy ras bojowych (mam Amstaffa ) :kox:

Opublikowano

ja lubię szydzić i dogryzać :naughty:

mam dobre referencje :decayed:

Opublikowano

Muszę sie przyznac, że jako takie , A4 nie jest moim konikiem.

Oczywiście bardzo swoja lubię (to juz 3 moje :audi:), aczkolwiek jest to spowodowane tym, ze lubię sie szybko, sprawnie i wygodnie przemieszczac. Mam nadzieje, że nie zostanę zbanowany :gwizdanie:

Prawdziwa moja pasja, to te duże mobilki, czyli moja praca, a do tego Zloty modyfikowanie itp.

Druga moją pasją jest CB i szeroko pojęte łączności radiowe.

Opublikowano

Komputery - naprawa, składanie ludziom, sieci, i inne powiązane różności.

Muzyka - rock/metal i inne pochodne. I oczywiście włóczenie się po kraju i za granicami po koncertach :evil:

Sport - kiedyś tenis stołowy można powiedzieć zawodowo, teraz już tylko zabawa w IV lidze, trochę kopania piłki w okręgówce, ostatnio rekreacyjnie siatkówka, picie piwa :>

SatTV - sharing, instalacje itd.

Samochody - tak ogólnie, od niedawna :)

Gry - kiedyś Call Of Duty 2 on-line nałogowo. Ostatnio rzadko niestety.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.