Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Nowak znów piszesz dziwne rzeczy, to że się zdarzy jakiś lag to nie wina telefonu tylko do d*py optymalizacji devolperów bo nie są w stanie zrobić aplikacji by na każdym androidzie 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2 itd chodziła płynnie bo? Bo są smartphony z dolnej, średniej i wyższej półki a żeby na każdym powyższym modelu działała płynnie gra czy inna aplikacja to by im zajęło wieki!

Podniecacie się że na srajfonie wszystko płynnie bangla itd owszem bo tutaj mamy jeden system po kolei 3,4,5 model a nie dziesiątki jak nie setki androidów czyt. różnych firm i modeli!

Nad solidnością nie będę się wypowiadać ale tylko powiem że koleżanka z pracy ma ip5 w case mate i ostatnio przykro się jej zrobiło jak nagle róg (aluminium) zobaczyła ukruszony/wgnieciony i się zastanawia od czego i kiedy ;) Dodam że mam od premiery S3 i jak byś zobaczył to myślałbyś że kupiłem go kilka dni temu.

Telefon każdy może być zamulony jak się nie umiejętnie nim zarządza.. tyle w temacie.

Zresztą nie potrzebne te dyskusje, wy tutaj(niektórzy) jesteście wpatrzeni w świat apple i nic po za nim nie widać, najlepiej niech się wypowiedzą osoby które używały ip4 a później S3 itd. jak chociażby KERCZI który teraz przeszedł na Z-ke i nie zanosi się by już wrócił do ios'a.

Boseron takie pytania zadawaj w wątku o androidzie, bo vario się zdenerwuje a z nim nie ma żartów :naughty:

Powyższa gra i tak o dziwo chodzi na tym S4 płynnie bo jest do d*py z optymalizowana, u mnie w S3 co chwile się przycina jako jedyna z wielu gier które grałem a graficznie jest dużo gorsza od chociażby NOVA3 czy Shadow Gun które za***iście śmigają, wystarczy poczytać po forach co o niej piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO i masz rację i nie masz racji :whistling:

akurat jestem fanem ale nie fanatykiem IOSa ale na co dzień mam kontakt z telefonami ew. tabletem na Andku i sorry, zawsze się wkurzam na Andka, niby fajny ale zawsze jakiś problem wyskakuje czy to na Szajsungu, HTC czy SE, z Iphonem 3 i 4tej generacji nigdy nie miałem problemu z Ipad'em też nie, no chyba, że 5tka mi nie przypasuje hardware'owo bo systemowo na bank będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj PABLO ... wez do reki iphone i samsunga ;) no daj spokoj... bierzesz samsunga i czujesz taniosc

IPHONE to marka premium zarowno jesli chodzi design jak i o wykonanie i tego jak czujesz telefon w dloni

bierzesz s3 i czujesz skrzypiaca obudowe z taniego plastiku

IPHONE moze byc technicznie gorszy ... ale zamulic iphone to trzeba byc mega specem a zamulic androida na s3 to nie problem ...

IPHONE broni sie jakoscia oraz stylem ktorego Samsung jak narazie nawet nie liznal ...

i IPHONE nie potrzebuje miliard rdzeni ... bo itak wsyzstko chodzi plynnie... a te wszystkie tabelki i dane techniczne mnie nie obchodza ... jak bede chcial cos duzego to bede nosic ze soba telewizor.

Dla mnie IPHONE to typowa marka premium natomiast Samsung ... zwykla dobra masowka ktora jakoscia wykonania ma sie do IPHONE tak jak KIA do AUDI.

ps. aha mialem Samsunga w rece i pobawilem sie nim troche... ba bylem mega napalony na s3 ... az do czasu gdy nie wzialem go do reki ;)

i chyba nie tylko ja ....

mój ojciec ma s3, wcześniej miał iphone'a 4. ciągle wyzywa, że samsung to szajs i jak wymieni obudowę w applu to wraca do niego.. też mi się samsung podobał, ale pobawiłem się nim i wolę kupić teraz iphone'a 5

Nowak znów piszesz dziwne rzeczy, to że się zdarzy jakiś lag to nie wina telefonu tylko do d*py optymalizacji devolperów bo nie są w stanie zrobić aplikacji by na każdym androidzie 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2 itd chodziła płynnie bo? Bo są smartphony z dolnej, średniej i wyższej półki a żeby na każdym powyższym modelu działała płynnie gra czy inna aplikacja to by im zajęło wieki!

PABLO co mnie obchodzi kogo to wina ? liczy sie fakt ze tnie ...

a na iphonie gry nie tna i tyle :)

a androida nie ciezko przyciac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez byłem fanem IPhona, do czasu... az mu sie wyładowala bateria, 8 godzin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że się zdarzy jakiś lag to nie wina telefonu tylko do d*py optymalizacji devolperów bo nie są w stanie zrobić aplikacji by na każdym androidzie 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2 itd chodziła płynnie bo? Bo są smartphony z dolnej, średniej i wyższej półki a żeby na każdym powyższym modelu działała płynnie gra czy inna aplikacja to by im zajęło wieki!

Podałeś po prostu przyczynę tego że ios jest bardziej nie zawodny. A skutek w tym przypadku jest najistotniejszy, a nie przyczyna.

Zanim kupiłem iphone wziąłem w rękę sgs3, tragedia w porównaniu do iphone5, a co dopiero do iphone4, które wg mnie jest solidniejsze od 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj PABLO ... wez do reki iphone i samsunga ;) no daj spokoj... bierzesz samsunga i czujesz taniosc

IPHONE to marka premium zarowno jesli chodzi design jak i o wykonanie i tego jak czujesz telefon w dloni

bierzesz s3 i czujesz skrzypiaca obudowe z taniego plastiku

IPHONE moze byc technicznie gorszy ... ale zamulic iphone to trzeba byc mega specem a zamulic androida na s3 to nie problem ...

IPHONE broni sie jakoscia oraz stylem ktorego Samsung jak narazie nawet nie liznal ...

i IPHONE nie potrzebuje miliard rdzeni ... bo itak wsyzstko chodzi plynnie... a te wszystkie tabelki i dane techniczne mnie nie obchodza ... jak bede chcial cos duzego to bede nosic ze soba telewizor.

Dla mnie IPHONE to typowa marka premium natomiast Samsung ... zwykla dobra masowka ktora jakoscia wykonania ma sie do IPHONE tak jak KIA do AUDI.

ps. aha mialem Samsunga w rece i pobawilem sie nim troche... ba bylem mega napalony na s3 ... az do czasu gdy nie wzialem go do reki ;)

i chyba nie tylko ja ....

mój ojciec ma s3, wcześniej miał iphone'a 4. ciągle wyzywa, że samsung to szajs i jak wymieni obudowę w applu to wraca do niego.. też mi się samsung podobał, ale pobawiłem się nim i wolę kupić teraz iphone'a 5

Nowak znów piszesz dziwne rzeczy, to że się zdarzy jakiś lag to nie wina telefonu tylko do d*py optymalizacji devolperów bo nie są w stanie zrobić aplikacji by na każdym androidzie 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2 itd chodziła płynnie bo? Bo są smartphony z dolnej, średniej i wyższej półki a żeby na każdym powyższym modelu działała płynnie gra czy inna aplikacja to by im zajęło wieki!

PABLO co mnie obchodzi kogo to wina ? liczy sie fakt ze tnie ...

a na iphonie gry nie tna i tyle :)

a androida nie ciezko przyciac ...

KIA i AUDI????

KIA ma 7 lat gwarancji a AUDI 2 lata

Może warto sobie dziś jeszcze raz postawić pytanie czego chce????

Ja na swoje pieniądze cieżko zapierdzielam i dla mnie liczą sie dzis ( po moich perypetiach z Audi ) tylko fakty.

Jeżeli jeszcze kiedyś nowe auto kupię to pierwszym kryterium będzie długość gwarancji a nie logo na masce.

Co do telefonu, to Ajfon 4 /4S jest ideałem. Nie za duży, nie za mały- w sam raz. Telefon powinnien pozostać telefonem i nie rozleciec sie przy pierwszym upadku. Zgodzę sie ze Ajfon to niekoniecznie telefon do noszenia na budowie.

Telefon nigdy nie będzie lepszy do grania jak tablet, więc po co próbować???

Niech będzie kompaktowy w wymiarach i funkcjach i chwała mu za to- do tego solidna, prosta i przez to elegancka obudowa- i gotowy jest idealny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ten watek powstal po to zeby toczyc dyskusje co lepsze "Fajfon" czy "Szajsung"? Raczej nie. Takze prosze trzymajcie sie tematu, bo takie bicie piany do niczego nie prowadzi. Za duzo juz tych dyskusji jest w internecie, tutaj wydaje mi sie ze jej nie potrzeba.

I tak do zadnych konstruktywnych wnioskow nie dojdziecie, kazdy bedzie chwalic swoje.

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie ze Ajfon to niekoniecznie telefon do noszenia na budowie.

Ja noszę i telefonik żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ten watek powstal po to zeby toczyc dyskusje co lepsze "Fajfon" czy "Szajsung"? Raczej nie. Takze prosze trzymajcie sie tematu, bo takie bicie piany do niczego nie prowadzi. Za duzo juz tych dyskusji jest w internecie, tutaj wydaje mi sie ze jej nie potrzeba.

I tak do zadnych konstruktywnych wnioskow nie dojdziecie, kazdy bedzie chwalic swoje.

Milego dnia.

Tez jestem tego zdania, tylko co jakiś czas w tym temacie pojawia sie jakiś fanboj Andka który spuszcza sie nad wyzszoscia Andka nad IOS. A ja sie pytam: kogo to interesuje?! O gustach sie nie dyskutuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ten watek powstal po to zeby toczyc dyskusje co lepsze "Fajfon" czy "Szajsung"? Raczej nie. Takze prosze trzymajcie sie tematu, bo takie bicie piany do niczego nie prowadzi. Za duzo juz tych dyskusji jest w internecie, tutaj wydaje mi sie ze jej nie potrzeba.

I tak do zadnych konstruktywnych wnioskow nie dojdziecie, kazdy bedzie chwalic swoje.

Milego dnia.

Tez jestem tego zdania, tylko co jakiś czas w tym temacie pojawia sie jakiś fanboj Andka który spuszcza sie nad wyzszoscia Andka nad IOS. A ja sie pytam: kogo to interesuje?! O gustach sie nie dyskutuje...

Zglaszac takie posty, beda nagradzane :decayed:

EOT :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj testy I5 :) wszelkie spostrzeżenia będę opisywał, szczególnie w porównaniu do 4ki

ja mam apre spostrzezen :)

w dloni lezy mniej pewnie

ale jak spadnie to nie peka tylna szybka :P

wyraznie czuc ze jest lzejszy

wyswietlacz gniecie 4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szybki jak cholera i ma w końcu "n", po wifi ma 24 mb transferu, 4ka miała max do 16

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie o iMaca, mam go w pracy swiezynka, dopiero zgrywam ze starego komputera na niego wszystko i tu dziwna sprawa. W starym kompie jest office, hm nie wiem jaki, ale z tych nowych przed tym, który teraz wyszedl. No i pozgrywalem, ale w iMacu na najnowszym office nie chce mi otwierać pliku w wordzie, w exelu mam pare rzeczy i otwiera bez problemu a w wordzie nic, automatycznie otwiera w notatniku. A jeśli chce wybrać opcje otwórz na pomocą... Worda to wyskakuje błąd, ale to będę wiedział jutro, bo nie po naszemu:/

Jeszcze dziwne jest to, ze otwieram inny folder, gdzie rownież mam pliki wordowskie i tam w opcji otwórz za pomocą... Była opcja word, wybrałem ja i otworzyło wszystko z logo itd jak na starym komputerze.

Ogólnie sprzęt fajny, ale bez worda nie ogarne, a dziś juz myślałem, ze sie przesiade na nowego:/

Wie ktoś może co może być przyczyna? Jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj testy I5 :) wszelkie spostrzeżenia będę opisywał, szczególnie w porównaniu do 4ki

ja mam apre spostrzezen :)

w dloni lezy mniej pewnie

ale jak spadnie to nie peka tylna szybka :P

wyraznie czuc ze jest lzejszy

wyswietlacz gniecie 4s

z tym lezeniem w dloni zgadzam sie w zupelnosci

wole 4s bo lezy lepiej-pewniej

ale tylko to mnie wkurza

no i moze to ze baterie laduje pawie codziennie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaby4uvu.jpg

Dock Iphone 4/4s w szufladce na karty :D

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to po raz pierwszy, a jak wyjdzie w aucie to cyknę fotkę.

Nie chciałem, żeby Iphone stał przed climatroniciem, jak np. tu

AUDIB7V21-2.jpg

Wyciąłem szufladkę z tyłu, żeby przeszedł kabel od ładowania oraz JACK, wyszlifowałem środek szufladki z tego zamszu/flocku, bo dock jest minimalnie za szeroki i za wysoki, podszlifowałem troszkę dock, żeby był ciut niższy i w obecnej pozycji szufladka jest zablokowana (dock wciśnięty), dlatego się nie wysuwa dalej.

Troszkę może wszystko w środku wygląda hardcore'owo ale w efekcie nie powinno być nic widać ;)

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Tadaaaaam :decayed:

p1070857a.jpg

p1070856p.jpg

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, jeśli chodzi o dźwięk. Po jack'u było gorzej...

Podsumowując - RE WEL KA! Zero kabli, uchwytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz interfejs Iphone dla Alpine?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...