Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Co do fotki (w SGS3) to już wiem jak od razu wysłać w kilka sekund i sam on kompresuje zdjęcie by osoba nie otwierała po drugiej stronie w gigantycznym rozmiarze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pokazuje sie prostota urzadzen, musiales sie naszukac tego, a jak zwykla niewiasta nie bedaca geniuszem technologicznym ma to znalesc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wniosę pewnie za dużo do dyskusji ale ślinię się na nowego Ipada, co do Iphona to nadal będę się go trzymał i jak kasa pozwoli to na 100% nabędę 5tkę

co do synchronizacji to mam Della i Itunes i nie ma problemów z synchronizacją, uwielbiam możliwość pobierania darmowych podcastów z muzą której słucham, co tydzień nowy odcinek

co do Galaxy tab'a vs. Ipad to dla mnie na głowę bije Samsunga, czułość ekranu w Galaxy to porażka, przeglądanie naszego forum to porażka, co kliknę w zakładkę to inna się otwiera, na Ipadzie/Iphonie nie mam problemów, dużo tu jeszcze pisać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uciąłem ta dyskusje. Wiel ze iPhone nie jest idealny, i wlasnie mam tu z nim problem.

Jakis czas temu wysypal mi sie komputer, i musialem wszystko na nowo instalowac. (tez iTunes) I teraz mam problem. Sciagnalem nowego iTunes, zameldowalem swoje konto i d*pa- jak chce zsynchronizowac mojego iPhona to wyskakuje meldunek ze jest on przypisany do innej mediateki, i wlasnie tego nie rozumiem- przeciez sie zalogowalem. Musialbym caly telefon wykasowac zeby go moc synchronizowac- tak przynajmniej wnioskuje z meldunkow ktore mi wyskakuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy w Itunes wejść w zakładkę sklep/autoryzuj ten komputer, z tego co wiem 5 kompów można autoryzować, mam nadzieję, że nie skasowało Tobie folderu moje dokumenty/moja muzyka bo tam siedzą wszystkie dane z Itunes'a, włącznie z aplikacjami

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

BTW mam drugiego Iphona i z 3ciego lapka, zawsze przenoszę zawartość opisanego wyżej folderu do kolejnego i autoryzuję kolejny komputer i nie mam problemów z kontem/synchronizacją Iphone'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem ze wszystko wykasowalo, tylko na telefonie zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS - to masz problem :P hee

a tak na poważnie, jeżeli masz JB to przez sftp skopiuj ważne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to zamow wizyte i przyjedzie gosc i Cie nauczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuje to ogarnąć ze znajomym informatykiem :)

A JB nie mam, bo mnie wkurzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale JB nie jest potrzebny, instalujesz Itunes, robisz autoryzuj komputer, podłączasz Iphona, klikasz synchronizuj i przenosi na kompa zawartość Iphona na kompa, jantak robiłem na 3 kompach i nie było problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mi wystajace karty SD nie przeszkadzaja- przynajmniej widze ze jest w lapku z daleka :decayed:

A moj problem rozwiazalem- okazalo sie ze Ostrzezenie bylo tak sformulowane ze myslalem ze mi skasuje wszystko na telefonie, a tak sie nie stalo. Ciekawe.... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 ciężarówek wypełnionych 5-centówkami zajechało do siedziby Apple - Samsung spłaca 1.05 mld $?

:polew:

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 18:59 ----------

Inny kraj, inny sąd i Samsung wygrywa z Apple - TVN24

Można od tego już zgłupieć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...