Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

źle doczytałem to jest laserowa klawiatura ale z iphonem nigdy do czynienia nie miałem dlatego pytam od urodzenia mam nokie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Spróbuję

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Udało się, Tymon wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario a nie próbowałeś tego wcześniej? Tyle pisania nie potrzebnie było :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że problem był w kompatybilności forum, wyszukałmi a4-klub i wywalało, teraz po przeinstalowaniu wyszukało mi nasze forum ale jakoś inaczej i działa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiga i jest warte, wcześniej przeglądałem forum za pomocą Safari i było to zlekka męczące, teraz jest git, polecam, trochę wygląda jak GG ale przejrzyste jest i nie ma zawieszek :)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

jak ktoś ma Iphone'a w T-mobile to za darmo jest Navigon Select, polecam :) do ściągnięcia z Itunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aż tak drogi nie jest :whistling:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

App Store - TouchBB Lite

zobacz czy to Ci ogarnie nasze forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem jeszcze, ale pewnie robi się buźki tak na skróty, zaraz sprawdzę

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

;) ;( -) :)

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

emoty widać w tapatalku ale jak wstawiłem to na forum w przeglądarce widać jak widać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, ja to zainstalowałem dla szybkiego przeglądania forum jak jestem po za dostępem do lapka i to się sprawdza, nie oczekiwałem nie wiadomo jak bardzo zaawansowanej edycji, i tak szybciej i lepiej niż przez Safari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś z was ma ale ja mam super aplikację do customizacji Iphone'a Pimp my screen :) fajny jest i co chwila nowe tapety są, teraz jest możliwość zrobienia zablokowanego ekranu z własnym napisem

App Store - Pimp Your Screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj światowa premiera Iphone 5 i coś nic nie piszecie widzę :naughty:

http://m.gloswielkopolski.pl/p3m2c/artykul.html?synd=604097

iPhone 5 Live Coverage on Livestream

http://www.makoweabc.pl/2012/09/nadgryzieni-live-z-premiery-iphone-5-relacja-video-na-zywo/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+MakoweABC+%28Makowe+ABC%29

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

http://imagazine.pl/2012/09/12/iphone-5-oficjalnie-zaprezentowany-wiekszy-ekran-lte-a6/#more-28132

Stało się :wink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

iPhone5_0190.jpgZrzut-ekranu-2012-09-12-o-00.04.40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...