Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robert pudlo to pewna sprawa :notworthy:i rano 1.5 godz nerwowki :decayed:

Opublikowano

teraz sie okazalo kto potrafi jezdzic a kto po prostu stawial na kontrole trakcji....

a Robert mowi ze wlasnie z czystej czesci toru startuje wiec bedzie GIT:D

Opublikowano

No i wszystko jasne kto jest najlepszym kierowcom tego sezonu, gdyby jeszcze troszkę polepszyli osiągi przy ciasnych i wolnych zakrętach to by było gicio.

Hamilton jest do bani, nie wytrzyma presji całego wyścigu i wyleci poza tor, jest zbyt agresywny, a teraz nie ma ratunku za pomocą elektroniki. :>

Opublikowano

powiem wam, że Robert to fajne chłopy :thumbup:

Opublikowano

Panowie nie dzielmy skóry na niedzwiedziu :wink4:

Jednak BMW z powodzeniem ukrywało swój potencjał.

Jak dziś rano zobaczyłem wyniki kwalifikacji to przez poł dnia miałem banana na ryju, obym jutro miał przez cały dzień :decayed:

5:30 pobudka!!! Obecność obowiązkowa!!! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to Robert wysiadł... ;(

Opublikowano

jak się spodziewałem BMW znów dało d*py... :wallbash: :wallbash: :wallbash::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 07:04 _________________________________________________ale w sumie pogrom tylko 7 dojechało :tongue4: (ferrari x 2 nie dojechało :>)

Opublikowano

lipa :confused4: biedny Kubica musi sie niezle wkurzac... :wallbash:

Opublikowano

I znowu jak zwykle gebels dojechał a kubica zawsze dostaje :ranting1: Wku.... mnie to juz nie oglądam tego :angry:

Opublikowano

mam wrazenie, ze od kierowcy juz naprawde niewiele zalezy w F1...

strategie, SRAtegie

a i tak znajdzie sie jakis palant, ktory wjedzie Ci w dupe pod koniec wyscigu i musisz sie pozegnac z torem...

Opublikowano

Pozostał smutek :( i nadzieja że jest potencjał :)zobaczymy za tydzień :th:

Robert trzymamy kciuki za Ciebie :notworthy:

Opublikowano

a tam smutek.

to samo moze powiedziec team ferrari. tak sie poskladalo i tyle. przeciez auta z renault i wiliamsa, mc larena bankowo tez zalicza wpadki w kolejnych wyscigach wiec sie wyrowna.

kubica jest jednym z niewielu kierowcow ktorzy potrafia jezdzic bez ukladu kontroli trakcji.

taktyka tez jest wazna, przeciez kubica bierze udzial w jej przygotowywaniu. wiec nie ma co sie dopatrywac nie wiadomo czego.

ma teraz porzadnego inzyniera, z zeszlorocznym magikiem to chyba nie mogli sie zrozumiec a moze i porozumiec.

trzeba tylko cierpliwie kibicowac i cieszyc sie na kolejne wyscigi.

BTW skoro na suchym asfalcie do mety dojechalo tak malo bolidow co bedzie na mokrej nawierzchni :D:decayed:

Opublikowano

po dzisiejszym pogromie bolidów widać, że elektronika która teraz jest ograniczona pomagała kierowcy w jednym, żeby nie zarżnąć silnika przed końcem wyścigu, chłopaki dostali samochody bez pomocy i od razu widać co potrafi kierowca a co może samochód bez elektroniki :mysli::)

Opublikowano

a ja obstawialem Hamiltona w tym wyscigu na 1 miejscu i tak sie stalo ....

wg mnie wygra cale GP 2008 :) ... w tamtym roku mial pecha ale nie ma co ukrywac ze to najwikesze objawienie w F1 od bardzo dawna ....

Kubica jest bdb zawodnikiem ale jednak do Hamiltona ( obiektwnie patrzac ) jeszcze sporo mu brakuje .... i jego bolidowi tez :) ( przynajmniej w tamtym sezonie ... zobacyzmy jak nowy bolid bmw spisze sie w tym sezonie )

co do dziesiejszego wyscigu to szkoda .... Kubicy ( zla strategia i eliminacja go przez wjechanie w tyl jego bolidu przez Nakajima`je )

w dodatku egoistyczna wypowiedz Nakajima`ji ktory zdobyl 3 pkt: http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,9762725,wiadomosc.html

Opublikowano

Kubica jest bdb zawodnikiem ale jednak do Hamiltona ( obiektwnie patrzac ) jeszcze sporo mu brakuje .... i jego bolidowi tez :)

brakuje mu tylko dobrego bolidu nic więcej (Hamilton trafił od poczatku do McLarena i tylko to mu pomogło)

Opublikowano

Kubica reguralnie wygrywal z hamiltonem w nizszych seriach i na pewno niczego oprocz sprzetu mu nie brakuje... moze odrobiny szczescia. Hamilton ma szczesci i przychylnosc calego F1 - w zeszlym roku bylo to az razace. uszly mu kolizje i pomoc w kontynuowaniu wyscigu przez dzwig - co jest kompletnie niezgodne z zasadami.

to pierwszy wyscig a im mniej elektroniki tym lepiej dla Roberta bo on swietnie sobie radzil w klasach w ktorych wiecej zalezy od kierowcy. Pamietajcie ze w tym sezonie wazna jest takze zywotnosc silnika i skryzni biegow i czasami ktos kto odpanie na pierwszym kolku bedzie mial na nastepny wyscig uklad napedowy w duzo pewniejszym stanie niz zwyciezca poprzedniego GP, ktory przez caly wyscig katowal silnik.

Opublikowano

Ten wyścig to jeden wielki pech dla Roberta. Po pierwsze team obrał kiepską taktykę dla niego, a dla Heidfelda była znakomita z 5tego miejsca awansował na 2 :decayed: Fakt w tym wyścigu o pozycjach każdego z zawodników przede wszystkim zadecydowały momenty kiedy wyjeżdżał samochód bezpieczeństwa i te kolizje :confused4: No ale team powinien jakoś reagować na to we właściwy sposób i zmieniać taktykę w przypadku Roberta im to nie wychodziło :angry: O tej kolizji pod koniec już nie wspominam - Kubica miał pecha i tyle... Oby pierwszy i ostatni raz. Co do elektroniki i kontroli trakcji to być może i na suchej nawierzchni Robert jeździ dobrze bez pomocy elektroniki, ale na mokrej w tamtym sezonie potrafił wykonywać piruety nawet jak była pomoc ze strony tej całej elektroniki. Zobaczymy :cool: Miejmy nadzieję że w kolejnych wyścigach wszystko będzie dobrze i Robert zastąpi swojego kolegę z teamu na podium :th: Bo jednak Hamilton jeździ bardzo dobrze i ma świetny bolid. trzymajmy kciuki :thumbup:

Opublikowano

a ja obstawialem Hamiltona w tym wyscigu na 1 miejscu i tak sie stalo ....

wg mnie wygra cale GP 2008 :) ... w tamtym roku mial pecha ale nie ma co ukrywac ze to najwikesze objawienie w F1 od bardzo dawna ....

Kubica jest bdb zawodnikiem ale jednak do Hamiltona ( obiektwnie patrzac ) jeszcze sporo mu brakuje .... i jego bolidowi tez :) ( przynajmniej w tamtym sezonie ... zobacyzmy jak nowy bolid bmw spisze sie w tym sezonie )

co do dziesiejszego wyscigu to szkoda .... Kubicy ( zla strategia i eliminacja go przez wjechanie w tyl jego bolidu przez Nakajima`je )

w dodatku egoistyczna wypowiedz Nakajima`ji ktory zdobyl 3 pkt: http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,9762725,wiadomosc.html

Widać po Twojej opini że znasz się na F1 tak jak wiekszość ludzi w Polsce/ fanów Roberta któży nagle się zaczeliinteresować F1 zabardzo nie mając wiedzy na ten temat/

[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 16:16 _________________________________________________

a tam smutek.

to samo moze powiedziec team ferrari. tak sie poskladalo i tyle. przeciez auta z renault i wiliamsa, mc larena bankowo tez zalicza wpadki w kolejnych wyscigach wiec sie wyrowna.

kubica jest jednym z niewielu kierowcow ktorzy potrafia jezdzic bez ukladu kontroli trakcji.

taktyka tez jest wazna, przeciez kubica bierze udzial w jej przygotowywaniu. wiec nie ma co sie dopatrywac nie wiadomo czego.

ma teraz porzadnego inzyniera, z zeszlorocznym magikiem to chyba nie mogli sie zrozumiec a moze i porozumiec.

trzeba tylko cierpliwie kibicowac i cieszyc sie na kolejne wyscigi.

BTW skoro na suchym asfalcie do mety dojechalo tak malo bolidow co bedzie na mokrej nawierzchni :D:decayed:

Dla mnie smutek

Roberta bardzo dobrze znam osobiście,i dlatego mie smuci i irytuje że ma pod górkę,zawsze coś

jest nie tak :)

Opublikowano

To wszystko przez to że Kubica jest i będzie zawsze na drugim miejscu w teamie i zawsze będzie lepsza taktyka układana dla szkopa!! Mam nadzieję żę w przyszłym sezonie Kubica przejdzie do Ferarii jak odejdzie Massa :>, może tam nie będzie dyskryminowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.