Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ładna ale jak sie ma taką glebę to kółko wydaje sie małe :decayed:

raczej odwrotnie

jak masz szczeline miedzy oponą a błotnikiem to koło sie wydaje małe:whistling: juz nie wspomne o zakładaniu szerokiej opony:whistling:

na zywo jest genialna:jerk:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ładna ale jak sie ma taką glebę to kółko wydaje sie małe :decayed:

raczej odwrotnie

jak masz szczeline miedzy oponą a błotnikiem to koło sie wydaje małe:whistling: juz nie wspomne o zakładaniu szerokiej opony:whistling:

na zywo jest genialna:jerk:

no co ty na foto wyglada jak 17 na niskim profilu, na zywo jest za***ista mialem przyjemnosc jechac za nia jak lecielismy na obwodnice robi gnoj :banan:
Opublikowano
  • Autor

z kogo to kamery?:kox:

Opublikowano

Andrzeja ryja :decayed:

Opublikowano
Andrzeja ryja :decayed:

a jak?!

Opublikowano
ładna ale jak sie ma taką glebę to kółko wydaje sie małe :decayed:

raczej odwrotnie

jak masz szczeline miedzy oponą a błotnikiem to koło sie wydaje małe:whistling: juz nie wspomne o zakładaniu szerokiej opony:whistling:

na zywo jest genialna:jerk:

no co ty na foto wyglada jak 17 na niskim profilu, na zywo jest za***ista mialem przyjemnosc jechac za nia jak lecielismy na obwodnice robi gnoj :banan:

Nie no jest zaje**cie ale tylko tak wygląda na zdj. :decayed:

Opublikowano

dobrze wyszedł ten przód, kozak z tymi czarnymi kratkami i przegrudkami, na srebrnym robi to mega robotę:wink:

Opublikowano

Miazga fuuura I klasa, do tego to jak wyglądała zaraz po zakupie, a teraz niszczy mi system :kox::kox:

Opublikowano

Nie przepadam za srebrnymi ale ta ryje mi beret strasznie.Szacun,pasja to pasja :wink:

Opublikowano
  • Autor
dobrze wyszedł ten przód, kozak z tymi czarnymi kratkami i przegrudkami, na srebrnym robi to mega robotę:wink:

no ładnie jest, zolte halo musze oderwać. bedzie ladny clear :naughty:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

dzięki panowie :hi:

Opublikowano
dobrze wyszedł ten przód, kozak z tymi czarnymi kratkami i przegrudkami, na srebrnym robi to mega robotę:wink:

no ładnie jest, zolte halo musze oderwać. bedzie ladny clear :naughty:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

dzięki panowie :hi:

widze, że rogal Ci do łba nakładł co i jak :decayed:

Opublikowano
dobrze wyszedł ten przód, kozak z tymi czarnymi kratkami i przegrudkami, na srebrnym robi to mega robotę:wink:

no ładnie jest, zolte halo musze oderwać. bedzie ladny clear :naughty:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

dzięki panowie :hi:

widze, że rogal Ci do łba nakładł co i jak :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

9uda4anu.jpg

Ktoś chciał zdjęcie wydechu

Taka sytuacja

ta3eny3a.jpg

6enahyvu.jpg

Lewa bardziej podjechana, niedługo trzeba będzie wymienić :decayed:

Wysłane japkiem kaja

Opublikowano

Ja chciałem :hi: na dniach zrobię podobnie :). No ale auto nisko, niziutko bardzo fajnie. Niestety ja chyba tak nie opuszczę bo drogi u mnie takie ze bym swój zderzak esowy, miche i co tylko wyrwał.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Wpadła czorna wykladzina, robi robotę nybu5uqe.jpgu8y7a6ed.jpg

Wysłane japkiem kaja

Opublikowano

kurna tez bym taka przygarna bo moja gdzies tam jest lekko przetarta :/

Opublikowano

Kuba, to jaką miałeś wcześniej? myślałem że znaczna większość ma czarne

Opublikowano

U Ciebie to podłoga jeszcze dobrze wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor
Kuba, to jaką miałeś wcześniej? myślałem że znaczna większość ma czarne

szary odcien miała, zresztą widać po plastikach, ze nie są do konca czarne :wink:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

U Ciebie to podłoga jeszcze dobrze wygląda:wink:

mój stary co kawałek był poprzecierany :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

U Ciebie to podłoga jeszcze dobrze wygląda:wink:

mój stary co kawałek był poprzecierany :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.