Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście :kox:

wyreguluj klapę :facepalm:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
za***iście :kox:

wyreguluj klapę :facepalm:

zawias mam krzywy i wyzej nie chce iść, wybieram sie po ten zawias do jawora odkąd pomalowałem gablotę :decayed:

Opublikowano

prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Opublikowano
prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku :polew:

W tym tygodniu już musi wypalić :decayed:

Opublikowano
prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku :polew:

W tym tygodniu już musi wypalić :decayed:

:wink:

Opublikowano
  • Autor
prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku :polew:

W tym tygodniu już musi wypalić :decayed:

wspólnym rezanku :grin: sobotę mam wolną to możesz wpaść :hi:

Opublikowano
prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku :polew:

W tym tygodniu już musi wypalić :decayed:

wspólnym rezanku :grin: sobotę mam wolną to możesz wpaść :hi:

A coś w tygodniu?

Opublikowano

czorny, wysyłam ci foty, sprawdź za godzine, jest kilka ale ważą tonę chyba :decayed:

Opublikowano

Dobrze ryju to wygląda :wink:

Opublikowano
  • Autor
prędzej coś innego zmienisz niż ten zawias... yf ju noł łot aj min :guma:

Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku :polew:

W tym tygodniu już musi wypalić :decayed:

wspólnym rezanku :grin: sobotę mam wolną to możesz wpaść :hi:

A coś w tygodniu?

raczej nie dam rady, w kontakcie :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

czorny, wysyłam ci foty, sprawdź za godzine, jest kilka ale ważą tonę chyba :decayed:

PW:decayed:

Opublikowano
wpadły lampy II lift, pierwszy sedan na bidziowych ledach, jest kocur!

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/ledy_zpsbe87fb70.jpg

Witam witam, staram się jak mogę aby każdy był zadowolony.

Porównanie lamp z avanta do sedana nie ma sensu... W avancie jest większa powierzchnia. Powiem inaczej. Na wzór miałem lampę po pierwszym lifcie a jak przyszły od czornego II lift to też już inna budowa lampy w środku i musiałem na nowo kombinować. Ale się udało. ;-)

Także jak ktoś coś. To zapraszam :-)

Opublikowano

jest dobrze :) Michał ogarnia temat z ledami pierwsza klasa ...

Kubuś na kiedy szykujesz się do mnie ? Może sobota ... być może kilka osób zjedzie

Opublikowano
  • Autor
jest dobrze :) Michał ogarnia temat z ledami pierwsza klasa ...

Kubuś na kiedy szykujesz się do mnie ? Może sobota ... być może kilka osób zjedzie

kuba mysle, ze maksymalnie do soboty dolęce, bo teraz nie mam kiedy :facepalm:

Opublikowano

pamiętajcie o mnie ;)

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor
pamiętajcie o mnie ;)

Napaćkane z japca kaja

damy radę, pojade z przyczepką :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja myny3aba.jpg

Opublikowano

noi polift sie stworzył:grin: i nawet concert CD na pokładzie:naughty:

Opublikowano

phi! polift jeden din... bez szału... :whistling:

:bag::decayed:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

teraz progi od eski panie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.