Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz kiera nie bangla:grin::decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
teraz progi od eski panie

67 1234 5678 0000 0000 1234 5678 :decayed:

Opublikowano

tyle zajebistości na jednym zdjęciu! :jerk:

noo, gdyby nie ta łapa na dwunastej... :dziura:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

lampki cacy:jerk: ja z taka klapa bym nie mogl jezdzic wes jakas podkladke podłuż czy cos zeby to mialo rece i nogi.

swoim z przyczepka nie pojedziesz bo ja mam twojego haka:grin: jeszcze w dowod nie wbity bo gamonie w WK problemy robia:grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
lampki cacy:jerk: ja z taka klapa bym nie mogl jezdzic wes jakas podkladke podłuż czy cos zeby to mialo rece i nogi.

swoim z przyczepka nie pojedziesz bo ja mam twojego haka:grin: jeszcze w dowod nie wbity bo gamonie w WK problemy robia:grin::facepalm:

lampy bidzia robota, a co do klapy, to tak rzadko ją otwieram, że tego nie widze :grin:

Opublikowano
noi polift sie stworzył:grin: i nawet concert CD na pokładzie:naughty:

To on nie miał politowej konsoli :shock3:

Opublikowano
noi polift sie stworzył:grin: i nawet concert CD na pokładzie:naughty:

To on nie miał politowej konsoli :shock3:

tamburyn jeszcze nie rucha, dopiero dojrzewa, musisz mu to wybaczyć :grin:

Opublikowano

nikt nie zauważył esowych wskazówek licznika :P

Opublikowano

Kuba84 tak analogowy zegarek przyciaga uwage ze wskazowek nie widac :whistling:

Opublikowano
nikt nie zauważył esowych wskazówek licznika :P

e ee eee, ja widziałem, ale wszyscy o konsoli to drąże dalej :grin:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

pewnie ogarnia pinologie i zaskoczy wszystkich pięknym zegarem :P

Kubuś jak dobrze kojarzę to chyba mam przejściówkę z p/lifta na polifta p&p ... oczywiście tyczy się zegarów. Kupiłem kiedyś od kogoś z forum

Opublikowano

jebnie blatem jak hanka w kartony!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
nikt nie zauważył esowych wskazówek licznika :P

Nie ma czym się jarać, to tylko wskazówki :grin:

Opublikowano

o! to to to

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor
pewnie ogarnia pinologie i zaskoczy wszystkich pięknym zegarem :P

Kubuś jak dobrze kojarzę to chyba mam przejściówkę z p/lifta na polifta p&p ... oczywiście tyczy się zegarów. Kupiłem kiedyś od kogoś z forum

Teraz mi to mówisz, a ja sie mecze z ta przejściówka, wyglada to jakoś ładnie i działa?

Opublikowano

hm... wygląda ładnie, działać powinno :) zapytaj Sqizzy

Opublikowano

robi szał ! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

miety miały być docelową felgą, ale prawdopodobnie wpadna dare 8,5j/9,5j, jeżeli ktoś na forum zainteresowany jest mietami pw,

kowivt_zpsfbd6aec2.jpg

Opublikowano
miety miały być docelową felgą, ale prawdopodobnie wpadna dare 8,5j/9,5j, jeżeli ktoś na forum zainteresowany jest mietami pw,

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/kowivt_zpsfbd6aec2.jpg

cwiara pan do Ciebie

Opublikowano
miety miały być docelową felgą, ale prawdopodobnie wpadna dare 8,5j/9,5j, jeżeli ktoś na forum zainteresowany jest mietami pw,

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/kowivt_zpsfbd6aec2.jpg

To z tyłu to nie jest 9,5 :przebiegly::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.