Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a i RNS-D widzi nie 6 a spokojnie 10x99 tracków - ale zamiast CD7 czy tam CD9 będziesz miał cały czas CD6 - tak mi się coś kojarzy, że na moim tak to wyglądąło, dawno to było i nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

nędza:facepalm:

telefon z mptrójkami i transmiter w zapalniczke w bagazniku:grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

nędza:facepalm:

telefon z mptrójkami i transmiter w zapalniczke w bagazniku:grin::polew::polew::polew:

nie mam zapalniczki w bagazniku sedan :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie jest potrzebna żeby halogen podłaczyc jak sie na targu handluje do wieczora :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie jest potrzebna żeby halogen podłaczyc jak sie na targu handluje do wieczora :grin:

jebłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad 2din ale jakoś mnie to nagrywanie płyt nie zachęca niestety :/ zderzak S no proszę teraz inwestycja wraz z nowym silnikiem lekko jeszcze koszty podniosła. :))

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuc 300zł i kup radio a nie poperdółke:wink:

zależy mi raczej na ori wyglądzie, a rnsd u krissa daje pokaz :kox:

+1

Co ori to ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobry golas nie jest zly. jak bedziesz kiedys sprzedawal to pokazesz cala historie to ktos bedzie w lekkim szoku. wiedzialem ze wpadnie zderzak od esy. za ile go zassales jesli nie tajemnica. malowanko pewnie za 100 ogarniesz jak sam przygotujesz hehe. tez zbieram sie za zmiane na 2 din polift bo moj przedlift 2din mnie juz sie znudzil ze ;p:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobry golas nie jest zly. jak bedziesz kiedys sprzedawal to pokazesz cala historie to ktos bedzie w lekkim szoku. wiedzialem ze wpadnie zderzak od esy. za ile go zassales jesli nie tajemnica. malowanko pewnie za 100 ogarniesz jak sam przygotujesz hehe. tez zbieram sie za zmiane na 2 din polift bo moj przedlift 2din mnie juz sie znudzil ze ;p:decayed:

koszty zderzaka esowego pokryła sprzedaż mojego gładkiego ryja, tyle, że musze dokupić spryski i kły, malowanie mam za 50 zł, baze mam bo zostało mi sporo od malowania auta, jeszcze koszta zalepienia zderzaka na gładko, progi es i tył es, także tego troche się nazbiera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kly mozesz miec swoje ewentulanie ta tuleje dluzsza zrobic. ja dorobilem śrubę tylko i zderzak poszedl do samej gory tych kłów i jest idealnie. nasmaruj wczesniej towotem czy czyms bo sie zapiecze i gowna nie da sie odkrecic pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj czegos czego bedziesz załował albo ori navigation plus lub rns-e .... zobaczysz ze nie bedziesz załował... zobacz u mnie jak to zajeb... wyglada i u mati_23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj czegos czego bedziesz załował albo ori navigation plus lub rns-e .... zobaczysz ze nie bedziesz załował... zobacz u mnie jak to zajeb... wyglada i u mati_23
u mrogala widzial, on woli kredensy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalozy rnsd to pograzy ten projekt... to nie radio to zabytek

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: to kup odrazu ze zmieniarka bo tak będziesz tylko radia słuchał:grin:

sie kupi zmieniarke usb :whistling:

Nie lepiej podłączyć jacka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...