Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a i RNS-D widzi nie 6 a spokojnie 10x99 tracków - ale zamiast CD7 czy tam CD9 będziesz miał cały czas CD6 - tak mi się coś kojarzy, że na moim tak to wyglądąło, dawno to było i nie pamiętam...

Opublikowano
w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

nędza:facepalm:

telefon z mptrójkami i transmiter w zapalniczke w bagazniku:grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
w sumie 6x99tracków starczy tylko nie wrzucaj setów bo sie zawiesza i nie widzi wszystkich piosenek:decayed:

teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO :polew:

nędza:facepalm:

telefon z mptrójkami i transmiter w zapalniczke w bagazniku:grin::polew::polew::polew:

nie mam zapalniczki w bagazniku sedan :thumbdown:

Opublikowano

+1 dla avanta:polew::polew::polew:

Opublikowano

w avancie jest potrzebna żeby halogen podłaczyc jak sie na targu handluje do wieczora :grin:

Opublikowano
  • Autor
w avancie jest potrzebna żeby halogen podłaczyc jak sie na targu handluje do wieczora :grin:

jebłem :polew:

Opublikowano

Zastanawiałem sie nad 2din ale jakoś mnie to nagrywanie płyt nie zachęca niestety :/ zderzak S no proszę teraz inwestycja wraz z nowym silnikiem lekko jeszcze koszty podniosła. :))

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
dorzuc 300zł i kup radio a nie poperdółke:wink:

zależy mi raczej na ori wyglądzie, a rnsd u krissa daje pokaz :kox:

+1

Co ori to ori :wink:

Opublikowano
  • Autor

coś znalazłem :polew:

ssss1_zps54e3364d.jpg

2_zps2ac2bc2a.jpg

Opublikowano

haha dobry golas nie jest zly. jak bedziesz kiedys sprzedawal to pokazesz cala historie to ktos bedzie w lekkim szoku. wiedzialem ze wpadnie zderzak od esy. za ile go zassales jesli nie tajemnica. malowanko pewnie za 100 ogarniesz jak sam przygotujesz hehe. tez zbieram sie za zmiane na 2 din polift bo moj przedlift 2din mnie juz sie znudzil ze ;p:decayed:

Opublikowano
  • Autor
haha dobry golas nie jest zly. jak bedziesz kiedys sprzedawal to pokazesz cala historie to ktos bedzie w lekkim szoku. wiedzialem ze wpadnie zderzak od esy. za ile go zassales jesli nie tajemnica. malowanko pewnie za 100 ogarniesz jak sam przygotujesz hehe. tez zbieram sie za zmiane na 2 din polift bo moj przedlift 2din mnie juz sie znudzil ze ;p:decayed:

koszty zderzaka esowego pokryła sprzedaż mojego gładkiego ryja, tyle, że musze dokupić spryski i kły, malowanie mam za 50 zł, baze mam bo zostało mi sporo od malowania auta, jeszcze koszta zalepienia zderzaka na gładko, progi es i tył es, także tego troche się nazbiera :decayed:

Opublikowano

kly mozesz miec swoje ewentulanie ta tuleje dluzsza zrobic. ja dorobilem śrubę tylko i zderzak poszedl do samej gory tych kłów i jest idealnie. nasmaruj wczesniej towotem czy czyms bo sie zapiecze i gowna nie da sie odkrecic pozniej

Opublikowano

ja tak samo dorobilem tulejki a kly zostaly

Opublikowano

nie zakładaj czegos czego bedziesz załował albo ori navigation plus lub rns-e .... zobaczysz ze nie bedziesz załował... zobacz u mnie jak to zajeb... wyglada i u mati_23

Opublikowano
nie zakładaj czegos czego bedziesz załował albo ori navigation plus lub rns-e .... zobaczysz ze nie bedziesz załował... zobacz u mnie jak to zajeb... wyglada i u mati_23
u mrogala widzial, on woli kredensy
Opublikowano

? tylko po co wymieniac na cos co nie bedzie robic roboty:)

Opublikowano

Jak zalozy rnsd to pograzy ten projekt... to nie radio to zabytek

poszlo w eter z radia

Opublikowano
:thumbdown: to kup odrazu ze zmieniarka bo tak będziesz tylko radia słuchał:grin:

sie kupi zmieniarke usb :whistling:

Nie lepiej podłączyć jacka?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.