Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa jak sie to czyta to az ciezko oddech zlapac :polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

typowo Andrzejowy język :grin:

Opublikowano
  • Autor

poruwałem bycze jaja, w drodze na nyse, porozdapadły sie jak orzechy...

QT9XLb0.jpg

przyszedł czas na coś mocniejszego, wpadły odboje z busa :grin:

ZVisDoQ.jpg

w zwiażku z rozbieraniem całości urwałem jeszcze troche centymetrów :kox:

foto spoconym sandałem

UjpqJcZ.jpg

Opublikowano

ziom, z czego Ty urwałeś te centymetry:decayed:, tera to chyba zero skoku:grin:

Opublikowano

c**j Ci z tych centymetrów, jak nie skręca.

Opublikowano

Bohater :decayed:

Opublikowano

piękna jest jebaniutka, ale nawet jak stoi słyszę szuranie:grin:

Opublikowano
piękna jest jebaniutka, ale nawet jak stoi słyszę szuranie:grin:

i ściśnięte pośladki:grin:

Opublikowano
piękna jest jebaniutka, ale nawet jak stoi słyszę szuranie:grin:

o tym samym pomyślałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już niedługo, termin u czesia zaklepany na początek lipca :wink:

Opublikowano

i ściśnięte pośladki:grin:

hemoroidy i wybite kręgi - na starość tyle będziemy mieli z tych całych tuningów:grin:

Opublikowano
już niedługo, termin u czesia zaklepany na początek lipca :wink:

ten to się nie piertoli w tańcu:jerk:, pisz mnie koszta na pw ile i jak, bo musze żonie powiedzieć ile jeszcze ma doskładać:grin:

Opublikowano
już niedługo, termin u czesia zaklepany na początek lipca :wink:

ten to się nie piertoli w tańcu:jerk:, pisz mnie koszta na pw ile i jak, bo musze żonie powiedzieć ile jeszcze ma doskładać:grin:

Pewnie koło 8k, przynajmniej tyle mi powiedział:wink:

Opublikowano

sorry szafa ale kuba nie położy tyle na powietrze - za dobrze tego andrzeja centusia znam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za 8k to wole zaprosić Ewe Farną na OEMa :grin:

Opublikowano

Farna się spasła :D wybierz inną :decayed::grin: :grin: :grin:

Opublikowano

8k za air? Pojebalo, chyba full opcja z montazem

Opublikowano
  • Autor

cena jak najbardziej pradopodobna, czeslaw robi wszystko na markowy podzespołach, zadne rubeny, wszystko zakute uszczelnione wymalowane proszkowo :wink:

Opublikowano

Rubena tez jest markowa, a zakuc nie ma markowych :) air w polsce nie moze byc markowy andrzeju bo nie ma homologacji, jakby sciagal gotowe airlift to by mozna powiedziec ze ma sprzet markowy(okucia i osprzet) bo kompresory kazdy wali te same. Tylko wtedy taki zestaw zaczynal by sie od 10kola

Opublikowano

Kaju ja napisałem jaką cenę mi powiedział, u mnie zestaw miał być na 2 kompresorach, wszystko skręcane, przewody zbrojone i jakaś zabudowa :wink: Wiadomo że można zrobić taniej ale dla mnie zawsze liczy się niezawodność i pod tym względem miał być zestaw skonfigurowany :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.