Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

I tak zawias nie może pracować przy takim spasie, więc po co się martwić czy te od busa też nie jebną w drodze, ładuj poli, mi się nic z tym nie dzieje, a już z rok tak jeżdże :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak zawias nie może pracować przy takim spasie, więc po co się martwić czy te od busa też nie jebną w drodze, ładuj poli, mi się nic z tym nie dzieje, a już z rok tak jeżdże :decayed:.

tą kozą na poli? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zawias nie może pracować przy takim spasie, więc po co się martwić czy te od busa też nie jebną w drodze, ładuj poli, mi się nic z tym nie dzieje, a już z rok tak jeżdże :decayed:.

tą kozą na poli? :bag:

Nie no tam nie ma po co :decayed:, w jettcie mam poli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mam teraz ładnie tłumią :grin::decayed: jade tylko na raceism i vag event, a na oem, mam nadzieje, że już na powietrzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mam teraz ładnie tłumią :grin::decayed: jade tylko na raceism i vag event, a na oem, mam nadzieje, że już na powietrzu :kox:

fak ju:decayed:

ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mam teraz ładnie tłumią :grin::decayed: jade tylko na raceism i vag event, a na oem, mam nadzieje, że już na powietrzu :kox:

fak ju:decayed:

ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm:

padaka, może rozpruło Ci bycze :whistling: moje auto czeka sobie na event, do tego czasu go nie ruszam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mam teraz ładnie tłumią :grin::decayed: jade tylko na raceism i vag event, a na oem, mam nadzieje, że już na powietrzu :kox:

fak ju:decayed:

ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm:

padaka, może rozpruło Ci bycze :whistling: moje auto czeka sobie na event, do tego czasu go nie ruszam :grin:

no musze go jutro podnieść i obadać co i jak:wink:, ale chyba są całe bo niby siedzi prawie ze na oponie, a przeleciałem 30km i nadkola zimniutkie czyli nie trze:grin:, no ale i tak trzeba coś przykombinować:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie stwierdzam, że żeby był beton, to tylko rura :grin: guma/strukltura zawsze Ci sie coś ugnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie stwierdzam, że żeby był beton, to tylko rura :grin: guma/strukltura zawsze Ci sie coś ugnie

no dokładnie, i po h*j ja gwint regenerowałem:grin:, podkręce ten gwint żeby choć trochę siedział na sprężynie, no i bedzie chyba tylko 2 osobowe:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czorny czemu nie wysyłasz amorków cześkowi ? gadałem z nim dzisiaj to zapomniał o Tobie :decayed: wyślij mu i niech leżą na półce bo ktoś ci się wj***e w kolejkę hehehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czorny czemu nie wysyłasz amorków cześkowi ? gadałem z nim dzisiaj to zapomniał o Tobie :decayed: wyślij mu i niech leżą na półce bo ktoś ci się wj***e w kolejkę hehehe :decayed:

Kupiłem inny gwint bo mój wylany i czekam na niego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te te, naklejka/zawieszka powinna być na końcu, masz juz całą instalkę?

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te te, naklejka/zawieszka powinna być na końcu, masz juz całą instalkę?

:naughty:

ma :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...