Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

3mm stocze dystansu i będzie jak należy mysle :decayed:

pa3enyte.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:

Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona :kox:

Opublikowano
Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:

Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona :kox:

I wtedy będzie idealnie :kox:

Przód leży na wahaczach? Będziesz wycinal budę?

by Note 2

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:

Chciałbym spasować blotnik miedzy felga a opona :kox:

I wtedy będzie idealnie :kox:

Przód leży na wahaczach? Będziesz wycinal budę?

by Note 2

Bede bo koza :decayed:

Opublikowano

masz gdzies ta fotke amorkow co ci pisalem predzej? podeslij na pw

Opublikowano
  • Autor

Siadlo jak należy :kox:

uvyse6yp.jpg

Opublikowano

cytując klasyka, "hołly kał":kox:

robiłeś coś z rantem czy jest tak jak było?

Opublikowano

Łoo.. :slina:

Opublikowano

cytując klasyka, "hołly kał":kox:

robiłeś coś z rantem czy jest tak jak było?

Teraz to ten rant pasuje :kox:

by Note 2

Opublikowano

Milo bylo poznac wczoraj, auto robi mega wrazenie na zywo :D

Opublikowano
  • Autor

i również, do zobaczenia na OEMie:hi:

Opublikowano

no to poleciałeś Czorny w c**j :kox: takie spasy wydzielaja nadmierne dawki dopaminy u człowieka... blisko orgazmu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak wiem niektórzy mówili, ale na raceism było chyba z 6 samochodów na tych samych 3sdmach... będe sprzedawał swoje we wrześniu, szukam czegoś customowego, bądź zza wielkiej wody, czekam na propozycje :grin:

Opublikowano

też sie rozgladam za jakimis amerykankami :wink:

Opublikowano

20140628_154133.jpg

Byłem, widziałem, macałem :decayed: Auto bajka, spas za***isty, koło mega ale fakt było mnóstwo aut na tym kole więc jak wrzucisz coś nietuzinkowego to będzie jeszcze lepiej :wink:

Opublikowano

czorny pchaj jakiegos customa z rantem, albo coś z CCW zza wody:kox:

Opublikowano

ale chyba w 19 szukasz co? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myslalem o ccw, ale kowi ma felge lajk ccw, rotiform lhr rozwala mi system, ale 3,5k za sztuke to przesada :grin:

rotiform-lhr-chrome-monolook.jpg

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

ale chyba w 19 szukasz co? :naughty:

na 19 koza, szukam 18 :decayed:

Opublikowano

na powietrzu to bym 20 wkładał :grin: spokojnie zrobisz te 58

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.