Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie szeeeroka stal w 18" w cukierkowo-majtkowym różu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja chyba wiem:naughty: Może na teraz nie będzie wielkiego wow, ale felga z potencjałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wczoraj na odpowiednim portalu jakieś pogłoski o OZetach:naughty:

Michu na porhubie się nie czyta tylko oglada:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu na porhubie się nie czyta tylko oglada:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:co:

Ja tam tylko uploaduje własne produkcje, jak kiedy pochlejemy i usłyszysz moj czeski to na bank rozpoznasz:cool::decayed:

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

IMG_4093-1-1140x760.jpg

Nie jestem pewien, ale to chyba nie Czorny:whistling:?

IMG_4297-3-1140x760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś takie małe GO zrobił,ze cieżko rozpoznać :D

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Ale klamki drugiej brakuje wiec raczej nie a4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach zawsze to fajnie wygląda nawet czorny na wspomagaczach jedzie:grin: oglądałem w niedziele kilka aut które były we wrocku i znalazłem jedną szybę tylną która tak na oko rok nie ruszana szmatą:decayed:

Nie żebym ja miał idealny lakier po prostu potwierdzam,ze szewc bez butów chodzi:facepalm: ale mam zboczenie zawodowe na tym punkcie i lubię oglądać lakier,także nie masz sie co martwić slepy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling::grin:

Nie są takie ładne :P

Widziałeś fanastego prawy bok :facepalm: a na zdjęciach igła :decayed: Mój też pozostawia wiele do życzenie, ale staram się ogarniać jak tylko mogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...