Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie szeeeroka stal w 18" w cukierkowo-majtkowym różu :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja chyba wiem:naughty: Może na teraz nie będzie wielkiego wow, ale felga z potencjałem :whistling:

Opublikowano

czytałem wczoraj na odpowiednim portalu jakieś pogłoski o OZetach:naughty:

Opublikowano
czytałem wczoraj na odpowiednim portalu jakieś pogłoski o OZetach:naughty:

Michu na porhubie się nie czyta tylko oglada:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Michu na porhubie się nie czyta tylko oglada:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:co:

Ja tam tylko uploaduje własne produkcje, jak kiedy pochlejemy i usłyszysz moj czeski to na bank rozpoznasz:cool::decayed:

by Note 2

Opublikowano

:naughty:

IMG_4093-1-1140x760.jpg

Nie jestem pewien, ale to chyba nie Czorny:whistling:?

IMG_4297-3-1140x760.jpg

Opublikowano

Ktoś takie małe GO zrobił,ze cieżko rozpoznać :D

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Ale klamki drugiej brakuje wiec raczej nie a4:)

Opublikowano

to nie je a4 :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie to goolf 3 :P

Opublikowano
  • Autor

To drugie to a czy stance Łódź :wink:

Opublikowano
  • Autor

dobry shot od Sylwi :guma:

616553_638121726284526_7767458457309941345_o.jpg

Opublikowano

Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

Opublikowano
  • Autor
Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

Opublikowano
Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling::grin:

Opublikowano

na zdjęciach zawsze to fajnie wygląda nawet czorny na wspomagaczach jedzie:grin: oglądałem w niedziele kilka aut które były we wrocku i znalazłem jedną szybę tylną która tak na oko rok nie ruszana szmatą:decayed:

Nie żebym ja miał idealny lakier po prostu potwierdzam,ze szewc bez butów chodzi:facepalm: ale mam zboczenie zawodowe na tym punkcie i lubię oglądać lakier,także nie masz sie co martwić slepy:wink:

Opublikowano
Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?:decayed:, nie daje mi to spac po nocach:grin:

conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić :decayed:

no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling::grin:

Nie są takie ładne :P

Widziałeś fanastego prawy bok :facepalm: a na zdjęciach igła :decayed: Mój też pozostawia wiele do życzenie, ale staram się ogarniać jak tylko mogę :wink:

Opublikowano

Fatalna ta felga

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.