Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo taka jak moja :D sluszna decyzja bedziesz zadowolony :grin:

Już prawie miałem BRD, ale w ostatniej chwili Krzysiek uchronił mnie od tego ścierwa, oferując swoją GTB :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi dobrze zrobil, co do gratow potrzebnych wypisalem wszystko w watku o montażu, dolot do filtra mozesz zrobic modyfikujac swoj obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz od ponad tygodnia w aucie. Wczoraj na suszarce zrobione 2200km na jeden strzał w ok 22godz. W tym momencie nie wystrojone to jeszcze jest. Auto wstaje od ok 2500tys, kopci :) Jak narazie jedzie slabiej niz z GT1749, wg, tego co pokazuje wskaźnik doładowania, na tym programie, ECU jest w stanie napompwać GTB tylko do 1,1 bar, wiecej nie da rady.

Jeszcze zeby nie bylo tak kolorowo pod koniec trasy ok. 15km od domu rozjebałem prawie nowego nankanga :facepalm: Teraz zostawiam auto w Polsce i do wiosny bedzie stało. Gdy wroce zabieram sie do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leciałeś wczoraj w okolicy godziny 15/16 z dziewuchą w DE w strone PL? Przed gorlitz mijała mnie właśnie taka jak Twoja z IC w zderzaku, z ramkami klubowymi i pakietem zima/stal jak dobrze widziałem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecialem przez Gorlitz wczoraj w tych godzinach,ale z kumplem i u mnie lato,w tym roku zimy nie bedzie, jedynie na przód wleciało kompletne 1ba,bo kilka dni przed wyjazdem pękł mi weitec i musiałem na szybko cos ze szrotu wytargac :/

powiedz gdzie stoi to sie nim zajme :whistling::D

Bieszczady :decayed: duuużo jeszcze trzeba zrobić, końca nie widać :whistling:

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie za szybko jechałeś i dobrze nie zobaczyłem :decayed: Byłem ponad 30 godzin bez snu i miałem 1300km za sobą w aucie... :decayed: Dziwiłem się dlaczego przód taka koza :P
Wyprzedzałeś mnie - srebrny sedan B5 ;) na czarnej stali...
Wiedziałem, że ktoś z klubu bo miałeś ramki forumowe :) No i z przodu FMIC mi się rzucił w oczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie za szybko jechałeś i dobrze nie zobaczyłem :decayed: Byłem ponad 30 godzin bez snu i miałem 1300km za sobą w aucie... :decayed: Dziwiłem się dlaczego przód taka koza :P

Wyprzedzałeś mnie - srebrny sedan B5 ;) na czarnej stali...

Wiedziałem, że ktoś z klubu bo miałeś ramki forumowe :) No i z przodu FMIC mi się rzucił w oczy :naughty:

niestety miałem dwie opcje, albo drugą sprężyne uciąć o zwój :facepalm: albo czegoś szukać na szybko, było tylko 1ba, także motorówka pełną gebą :decayed: jeden tylko plus taki tego że pierwszy raz wjechałem na prom bez kombinowania :grin: na wiosnę pewnie wleci gwint

W Gorlitz to już miałem 1630km drogi za sobą i jeszcze ok 600 przede mną, także już czułem się jak w domu. Patrzyłem po drodze na A4 czy jakiejś klubowej nie mijam, ale gdzieś mi musiałeś umknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziesz w Krakowie ?

Jutro będę, ale jade busem, przeskakuje tylko z Inwalidów na EMpeka i zasuwam na Balice, bo o 17 lot do Liverpoolu.

A tak żeby być dłużej to pewnie na wiosna/lato bo zastanawiam się czy na stałe kotwicy w Krk nie zarzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziesz w Krakowie ?

Jutro będę, ale jade busem, przeskakuje tylko z Inwalidów na EMpeka i zasuwam na Balice, bo o 17 lot do Liverpoolu.

A tak żeby być dłużej to pewnie na wiosna/lato bo zastanawiam się czy na stałe kotwicy w Krk nie zarzucić ;)

Wracaj, wracaj ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawku ile korby pozwolą ;) a tak poważnie to myślę że + - 200KM

Co do zderzaka to od grudnia nie widziałem samochodu, wracam za tydzień i zaczynam wszystko ogarniac. Ale zderzak z przodu pewnie wleci dopiero na przyszły rok. W tym roku priorytet to to wszystko wystroic i pewnie ogarne tylny zderzak bo leży już prawie dwa lata w piwnicy :)

W końcu po długiej przerwie jakiś progresarrow-10x10.png przy aucie:

P6230603.jpg

P6230612.jpg
P6230609.jpg
P6230620.jpg
czas umówić się na korektę :naughty:
aaaaa i po dwóch latach, zebrałem się za zderzak
P6230606.jpg
na dniach pójdzie do farby :)

IMG_20150624_110232583.jpg

Kolejne graty :) amory pójdą do regeneracji, sprężyny do odświeżenia i na przyszły sezon będzie jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo taki jak mój chyba ;-) Też na poli nakrętkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie fioletowe kW, także pewnie to samo :) a przed wczoraj tymczasowo wrzucilem eibachy na przód i jestem mile zaskoczony tymi sprężynami

A tu dalsze dzisiejsze rezanko

IMG_20150624_132031738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowa wizyta u Gregora10 :)

wykres.png

Na chwilę obecną ograniczyło nas... sprzęgło. Jak je ogarnę, Grzesiek jeszcze poczaruje przy ECU :wink:

A co do wizyty to jestem mega zadowolony - Grzesiek - człowiek klasa, podejście, wiedza, zaangażowanie - po prostu MISTRZ!

Co do auta - szał pyty, w porównianiu do poprzedniego setup'u to fruwa :banan:

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...