Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny puzzel do układanki map-4bar

mapsensor4b.jpg

 

Co ciekawe na allegro używane droższe niż nowe w sklepie :grin: Cenią się Mirki handlarze nie ma co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radimm napisał:

Co ciekawe na allegro używane droższe niż nowe w sklepie

Hehe dwa lata temu się tak właśnie wyjeba.... jak kupowałem do siebie .

 

Nie wiem czemu ale byłem przekonany że ładujesz PD całego pod maskę :jerk: ,a tu hybrydka wpadła :thumbup1:

P.S Za mała ta turbinka do tego dołu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, booster70 napisał:

Pokaz ta chlodniczke z awx :)

postaram się wrzucić wieczorem jakieś zdjęcie

 

14 godzin temu, wodz napisał:

Hehe dwa lata temu się tak właśnie wyjeba.... jak kupowałem do siebie .

 

Nie wiem czemu ale byłem przekonany że ładujesz PD całego pod maskę :jerk: ,a tu hybrydka wpadła :thumbup1:

P.S Za mała ta turbinka do tego dołu :wink:

z początku był plan na swap AWX, ale żeby ograniczyć koszty w grę wchodziło kupno kompletnego silnika, a znalezienie takiego z niewytartym wałkiem + w dobrej kondycji jednak okazało się nie łatwe. Więc zostało na tym co jest teraz :wink: 

Co do turbo to i tak zamknie paliwowy układ, bo u mnie jedynie 0.240 wtryski plus wzmocniona 107J, a coś czuje że dwumas tym razem już nie udźwignie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując wielkości obydwóch, to z awx jest zdecydowanie większa, więc musi być bardziej wydajna. Nie podłączyłem jeszcze temp oleju na zegarach, więc ciężko mi powiedzieć jaka duża jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ktorym miejscu masz czujnik? Ja mam w tym ori otworze nad chlodniczka co byl zaslepiony i to jest zle miejsce, strasznie zawyza mi temp z tego powodu ze nie ma tam przeplywu tylko jest 'slepa uliczka' , mysle ze jak dam adapter pod filtr to temp na wskazniku spadnie o 10°

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały up

GTB2056 na pokładzie + downpipe

PB273262.jpg 

PB273256.jpg   

teraz czas na tym razem ostatni dla tego samochodu remap :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arturoo napisał:

Który to ostatni już będzie ? emoji6.png

hehe co najmniej drugi :grin: ale tym razem basta. Wystroić tą wydumke i niech się kula do emerytury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radimm napisał:

hehe co najmniej drugi :grin: ale tym razem basta. Wystroić tą wydumke i niech się kula do emerytury :decayed:

ta jasne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie wiem kogo on w konia chce zrobić ?
Chyba , że :naughty: ......jego kobita czyta forum i stąd te wpisy :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radimm napisał:

to jak z pijakiem... ostatni i więcej nie pije :decayed:

Ze mna sie nie napijesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu się dawno nic nie działo... duch modzenia umarł, chociaż ostatnio znów coś tam zaczęło borować w głowie :decayed:

Postanowiłem że wystrugam sobie tempomat. Kupiłem z sedana bodajże

spacer.png

Wystrugałem sobie wiązkę:

spacer.png

I zaczęła się zabawa:

spacer.png

Po wstępnym przełożeniu mojej prawej manetki i wpięciu okazał się że nie działają kierunkowskazy  :decayed: Po dokładniejszym obejrzeniu manetek okazało się, że moja lewa i prawa strona połączone są blaszkami, którymi musi iść sygnał kierunkowskazów. Więc nie pozostało nic innego jak przełożenie ramienia z tempomatem do mojej lewej części:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Finalnie oprócz ramienia z tempomatem plus wiązką wychodzącą z niego, reszta pozostała "stara"

spacer.png

spacer.png

Przy adaptacji vagiem, okazało się, że czujnik położenia pedału sprzęgła cały czas jest rozwarty co oznacza, że pedał jest wciśnięty, tym samym tempomat nie mógł działać. Na  szczęście był po prostu za mało wkręcony :decayed:

Co do auta mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się wrzucić nowe ECU z multimapem. Mapy miały być przełączane z przycisku, ale może zmienimy plan na wybieranie mapy za pomocą tempomatu skoro już jest...

Obecnie auto jest wystrojone i jedzie jako tako,moc nieznana, ale myślę że 200+. Mam nadzieję, że niebawem będzie odrobinę lepiej:

 

I to byłoby na tyle :)

Stay tunned :decayed:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem pisać zanim doczytałem do końca że dokładka tempomatu to droga do multimap:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nudów wpadłem na pomysł, że dołożę sobie pilota do mojej centralki (fabrycznie nie było). Zamówiłem z centralke BLOW ze scyzorykiem przypominającym AUDI:

cSGmSR3.jpg

wHQ49et.jpg

I ognia :D

iuXR7I8.jpg

Podpiąłem tylko to co mnie najbardziej interesowało, czyli: zamknij/otwórz, błyśnij kierunkowskazami, oraz domykanie szyb:

Teraz zostało dorobić grot i przełożyć transponder :decayed:

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały UP licznika, aparat nie potrafi oddać efektu, ale mi się podoba :decayed:

Hleg41V.jpg

T15Kcka.jpg

Ponadto po ośmiu latach w końcu ogarnąłem voltomierz ;)

 

spacer.png

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...