Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!


wrzosu

który wzór wybrałbyś do swojego klekota??  

  1. 1. który wzór wybrałbyś do swojego klekota??



Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Szukam koła na nowy sezon! Spośród milionów wzorów wybrałem dwa, dla mnie najciekawsze. Zarówno jeden jak i drugi planuje wypolerować na lustro :naughty:

Teraz czekam szanowni koledzy na Wasze opinie :)

wzór #1

1922257138.th.jpg

wzór #2

1931858213.th.jpg

a oto moje autko na podobnych 17''

dscn7174.th.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do ankiety :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedne ani drugie mi się nie podobają ale o gustach się nie dyskutuje jak miałbym już wybierać o numer 1 (głos oddany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mimo że strasznie oklepane

chyba że drugie walniesz w ajkis wyzywajacy kolorek :naughty: w passatach czesto te felgi nr2 są :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem wzór 2 w białym kolorze, fakt faktem na golfie IV, ale robiły robotę. Mimo wszystko do A4 zdecydowanie 1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie w tym porownaniu bezapelacyjnie nr.1 Kolego powiedz mi, bo kupilem wlasnie takie felgi jak masz na autku. Jaki tam masz zawias? Bo bardzo mi sie to podoba :) Jaki dawales dystans? 13? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mimo że strasznie oklepane

chyba że drugie walniesz w ajkis wyzywajacy kolorek :naughty: w passatach czesto te felgi nr2 są :gwizdanie:

chcialem polerować :naughty: moze jakies vt ktos zrobi??

jak dla mnie w tym porownaniu bezapelacyjnie nr.1 Kolego powiedz mi, bo kupilem wlasnie takie felgi jak masz na autku. Jaki tam masz zawias? Bo bardzo mi sie to podoba :) Jaki dawales dystans? 13? Pozdrawiam :hi:

amorki mam 1be a springi "jakies czerwone" nie bylo widac juz firmy, ale chyba to HR. co do dystansów to nie trzeba przy tej szerokosci8" i tym et48. koła pieknie siedza, a przy gumach 225/45 nigdy mi nie przytarlo nic

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 13:47_________________________________________________

2 spolerowane na lustro :good:

chyba przy tym zostane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie pełne koła dlatego wciąż jestem za 2.. Dla nie w temacie rozmiar oczywiście 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...