Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4 - E46 330ci ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kozacka jest :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja widziałem, że kogoś znajomego od bejc tutaj znajdę, ale że Ciebie :) Pozdro Raceism :P

Bo pare sezonow temu jezdzilem A4 B6 ;)

Pare spontan foto:

P5222099j_rwxasxn.jpg

P5222100j_rwxasxe.jpg

P5222108j_rwxasnx.jpg

P5222106j_rwxasxa.jpg

P5222111j_rwxaseh.jpg

P5222121j_rwxasns.jpg

P5222103j_rwxaswp.jpg

P5222116j_rwxasww.jpg

Opublikowano

auto piękne, mam pytanie z innej beczki, jakim aparatem robisz te zdjęcia??

Opublikowano

Jak ty jeździsz na tym zawiasie:decayed:

Opublikowano

Tas, zrób tak jak Raadman. Wywal nadkola, wytnij rant i kładź ją jeszcze 5mm niżej na przodzie. Już teraz jest mega dobrze, ale da się więcej :)

Opublikowano
  • Autor

Aparat to Olympus E-PL1, czyli nic ciekawego,ale na foty raz na jakis czas wystarcza.

Co do zawiasu-daje rade :decayed: Tylko przycierki z tylu mnie wnerwiaja,musialbym powalczyc z negatywem albo wybulic kase na porzadnej klasy gwint z regulacja twardosci.

Co do zabawy z nadkolami i rantami- zebym ja mial tutaj kogos ogarnietego kto by mi to zrobil. Poki co nie moge znalezc nikogo kto mi koncowki tlumika dobrze wspawa :facepalm:

Opublikowano

Szkoda qpety :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Szkoda qpety :facepalm::facepalm::facepalm:

?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

A no szkoda.... ale juz dzialam,zeby wrocila do zywych, tylko sporo $$ na to pojdzie niestety...

Opublikowano

Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Opublikowano

sucz jak się patrzy, ciekawe połączenie koloru felg i pomarańczu na aucie. Następną mam w planie również taką upolować :wink:

Opublikowano
  • Autor
Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Bylo "male" bum.

Ale zbieram graty i skladam auto do kupy.

co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.

Opublikowano
Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Bylo "male" bum.

Ale zbieram graty i skladam auto do kupy.

co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.

Ale felgi same w sobie są ok? Warte swojej ceny? Chcę żeby mi psiknął w pomarańcz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak, same w sobie sa ok. A chcesz ten komplet z 11x18 na tyle?? Konkret rozmiar.

Tylko mowie,niech sie przylozy do malowania, bo u mnie jedna robil widac na szybko bo nie domalowal na brzegach itp :facepalm:

Opublikowano

Ja chcę komplet 4x 9.5

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Maly update, bo dawno nic nie wstawilem tutaj... Kontrowersyjnie,ale po mojemu ;)

P7152540j_raehpsa.jpg

P7152536j_raehpqh.jpg

P7152532j_raehhph.jpg

P7152527j_raehhpw.jpg

P7152525j_raehhhw.jpg

P7152521j_raehhrn.jpg

P7152514j_raehhrq.jpg

P7152508j_raehhxa.jpg

P7152482j_raehhnp.jpg

Opublikowano

Pieknie :wink:

Opublikowano

Mi się podoba:kox:

tylko znaczek mniej:wink:

Opublikowano

Toś mnie teraz Tas załatwił:decayed:

Opublikowano

Mimo BMW to mi sie podoba.

Tak trzymaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.