Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O żesz w mordę ale to chodzi teraz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O żesz w mordę ale to chodzi teraz :naughty:

żebyś wiedział :wink4: ale mam zamiar nowy wydech z kwasu ogarnąć na wiosnę więc może będzie jeszcze lepiej :naughty:

Opublikowano

hmm... ładna sztuka, z wyglądu podobna do mojej :tongue4:

jeśli chodzi o zmiany to ja bym proponował kiere trójramienną do tego FIS następne podświetlane kratki poliftowe a dalej to jakieś kubełki do środka i już będziesz lepiej się czuł :kox::wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmm... ładna sztuka, z wyglądu podobna do mojej :tongue4:

jeśli chodzi o zmiany to ja bym proponował kiere trójramienną do tego FIS następne podświetlane kratki poliftowe a dalej to jakieś kubełki do środka i już będziesz lepiej się czuł :kox::wink4:

W planach wszystko co ująłeś mam zamiar wprowadzić w życie także luz :wink4: kwestia czasu i kapusty :naughty:

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Niech żyje v-ka :oklaski: , na pewno na żywo jest lepiej a jeszcze pod obciążeniem to jest dopiero muzyka...

Opublikowano

Niech żyje v-ka :oklaski: , na pewno na żywo jest lepiej a jeszcze pod obciążeniem to jest dopiero muzyka...

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Niech żyje v-ka :oklaski: , na pewno na żywo jest lepiej a jeszcze pod obciążeniem to jest dopiero muzyka...

:notworthy:

Dokładnie, podczas jazdy jak się wyżej podciągnie obroty to jest dopiero miodzio :good::kox:

Pozdrawiam Panowie :hi:

Opublikowano

Gratki furki... Faktycznie szkoda że nie quattro bo przy tym silniku to bajeczka by była... Dźwięk po wycięciu katów piękny.... Będę u siebie też wycinał bo też mam dwa....

Opublikowano
  • Autor
Gratki furki... Faktycznie szkoda że nie quattro bo przy tym silniku to bajeczka by była... Dźwięk po wycięciu katów piękny.... Będę u siebie też wycinał bo też mam dwa....

Wycinaj wycinaj :) u mnie po wycięciu prócz dźwięku to i lepiej się zbiera ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

No właśnie o to chodzi, bo przecież po 17 latach to te katy na pewno nie pracują tak jak powinny....

Opublikowano
  • Autor
No właśnie o to chodzi, bo przecież po 17 latach to te katy na pewno nie pracują tak jak powinny....

Dokładnie :) ja może bym nie wycinał jeszcze ale auto tak straciło na mocy przez zapchane katy że masakra... 1.6 by mnie objechał i to bez bólu i problemu...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

dawaj foty NEW wydechu..... :naughty::naughty::naughty::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
dawaj foty NEW wydechu..... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Mówisz, masz... :D

Opublikowano

Świetna robota! :slina: Robi wrażenie :thumbup1: Wnuki następnego właściciela będą zadowolone :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Świetna robota! :slina: Robi wrażenie :thumbup1: Wnuki następnego właściciela będą zadowolone :naughty:

dzięki :thumbup1: i wnuki tych wnuków też :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kawał pieknej roboty!

Opublikowano

zapodaj film jak dzwiękuje wydech.... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
zapodaj film jak dzwiękuje wydech.... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Jest już i filmik. Można oglądnąć :naughty: endżoj :kox:

Opublikowano

chodzi zajebi.... ście !!!!!!!!!!

ehhhhh, teraz mnie czeka spawanie tego szajsu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
chodzi zajebi.... ście !!!!!!!!!!

ehhhhh, teraz mnie czeka spawanie tego szajsu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No jest przy tym gimnastyki trochę :kox: ale za to spokój z wydechem do końca świata i dźwięk niepowtarzalny...

Może złapię się i też może komuś zrobię taki wydech... :kox:

pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.