Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam wolę czuć pewny grunt pod nogami, ale kto wie może kiedyś spróbuję :przebiegly:

a co ja mam na 150m na ziemia powiedziec?

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 01:07_________________________________________________

decha to fajna sprawa na wyżycie się po pracy :wink4:

co prawda ja na 2 deskach :decayed: ale jakbys sie gdzies wybieral daj znac, chetnie wyskocze[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 01:07_________________________________________________

f*ck :!: zapomniałem, że masz na popołudnie do roboty

w tym tyg nie lece na Gliwice, w pt bede auto ogarnial bo w sb na Krakow lece. robie jednak na rano bo wspolpracownik zapiął L4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja na 2 deskach :decayed: ale jakbys sie gdzies wybieral daj znac, chetnie wyskocze

:good:

tylko niech coś sypnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja na 2 deskach :decayed: ale jakbys sie gdzies wybieral daj znac, chetnie wyskocze

:good:

tylko niech coś sypnie :wink4:

licytuje narty zeby nie musiec wypozyczac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam hamulców na tył ,qrna nie mogę dostać :wallbash: już z rok czasu szukam :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 01:33_________________________________________________to co wrzucił Miron .... :wink4:

http://http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-czarne-recaro-pasuja-do-s4-i-a4-b5-i2022084948.html

to jest nic w porównaniu z tym

http://http://allegro.pl/hamulce-321mm-256mm-audi-s4-b5-lift-komplet-i2020314110.html

w końcu dostępne :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

:decayed::evil::slina:

coś mi się wydaje ,że przed Sylwkiem będzie swap jeszcze :kox::naughty::decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 01:57_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:42_________________________________________________

decha to fajna sprawa na wyżycie się po pracy :wink4:

korzystaj póki nie musisz się wyżywać na pieluchach :tongue4::polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:44_________________________________________________

ja szukam hamulców na tył ,qrna nie mogę dostać :wallbash: już z rok czasu szukam :sick3:

A pytałeś Erwina? On w zeszłym roku siemianowi załatwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytałem :wink4: , zaraz zadzwonie może akurat z poliftowej S4 ma na zbyciu teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka - postaram sie wpaść do Was jutro z Mironem jak mi nic planów nie pokrzyżuje - możecie mnie wpisać na listę obecności[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 18:04_________________________________________________zobaczę sobie grill S4 Hamera i ledy tylne kolegi srb38vx :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka - postaram sie wpaść do Was jutro z Mironem jak mi nic planów nie pokrzyżuje - możecie mnie wpisać na listę obecności[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 18:04_________________________________________________zobaczę sobie grill S4 Hamera i ledy tylne kolegi srb38vx :wink4:

Jaaaa najlepi tak kita uszkodzic żeby miec czas na forum siedziec... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę sobie grill S4 Hamera i ledy tylne kolegi srb38vx :wink4:

Ledy są na sprzedaż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...