Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Klubowe te na foli. Więc tak

Kuna 2 szt

Daniel 2szt

Przemo 2szt

Artur 2 szt

Seves 2 sztuki. Czyli w sumie 10 szt. + 5zł wysyłka więc zamówię wieczorkiem i kasę przeleje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowe te na foli. Więc tak

Kuna 2 szt

Daniel 2szt

Przemo 2szt

Artur 2 szt

Seves 2 sztuki. Czyli w sumie 10 szt. + 5zł wysyłka więc zamówię wieczorkiem i kasę przeleje. :wink:

podziękował :hi:

mam nadz że to nie problem i kasę mogę dać Ci przy okazji

Kuna ale serio pytam o jakie naklejki chodzi? :P a4-klub? jakie wymiary?

sorry ale nie śledziłem wątku wcześniej a nie wiem czy w ogóle była tu o tym mowa czy np na spocie nie rozmawialiście więc nawet nie szukam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowe te na foli. Więc tak

Kuna 2 szt

Daniel 2szt

Przemo 2szt

Artur 2 szt

Seves 2 sztuki. Czyli w sumie 10 szt. + 5zł wysyłka więc zamówię wieczorkiem i kasę przeleje. :wink:

podziękował :hi:

mam nadz że to nie problem i kasę mogę dać Ci przy okazji

Kuna ale serio pytam o jakie naklejki chodzi? :P a4-klub? jakie wymiary?

sorry ale nie śledziłem wątku wcześniej a nie wiem czy w ogóle była tu o tym mowa czy np na spocie nie rozmawialiście więc nawet nie szukam :kwasny:

No mam nadzieję że te małe co na tylnych bocznych szybach widziałem :decayed:

odbiorę je na spocie i od razu się rozliczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam nadz że chodzi o te małe, bo jedną mam na tylnej szybie i jest idealna :wink: po prostu nakleiłem ją jak była a potem mi ktoś podpowiedział że możnabyło lepiej jąobciąć dookoła:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam nadz że chodzi o te małe, bo jedną mam na tylnej szybie i jest idealna :wink: po prostu nakleiłem ją jak była a potem mi ktoś podpowiedział że możnabyło lepiej jąobciąć dookoła:decayed:

ja tak mam i bardzo ładnie wygląda...zresztą w wątku mego auta możesz se looknąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak te małe :) Panowie dolewacie coś do paliwa w ziemie? Do ropy, jakiś specyfik aby nie zamarzał czy coś takiego? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja wiem jak to wygląda bo u nie jednego chłopaka to oglądałem i zdecydowanie lepiej ją wyciąć na kształt "s-line" niż nakleić cały prostokąt jak ja zrobiłem :decayed:

tak te małe :) Panowie dolewacie coś do paliwa w ziemie? Do ropy, jakiś specyfik aby nie zamarzał czy coś takiego? :whistling:

Kuna my w firmie kupujemy jakis dodatke i przed zapowiadanymi wiekszymi mrozami dolewamy do furek :wink: takie pół litrowe opakowanie starcza na jakieś 10-20baków a kosztuje chyba ze 30pln także grosze - tylko najważniejszego nie pamiętam jak sie nazywa haha cos diesel protection i na pewno można dostać na statiolu :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

.

.

.

.

.

Chlopaki Kolega ma prośbę, nie pojedzie któs gdzieś przez świerklany? podobno niedaleko mercedesa w świerklanach

Cytuję Kolegę ryba85 :

"chłopaki mogł by mi ktos sprawdzic w jakim stanie sa drzwi które ma jakis gosciu z Rybnika do sprzedania?moze ktos mieszka nie daleko.to jest jego nr tel.606110515

AUDI A4 B5 SEDAN Drzwi lewe przednie LY7L idealne (2819759550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja wiem jak to wygląda bo u nie jednego chłopaka to oglądałem i zdecydowanie lepiej ją wyciąć na kształt "s-line" niż nakleić cały prostokąt jak ja zrobiłem :decayed:
tak te małe :) Panowie dolewacie coś do paliwa w ziemie? Do ropy, jakiś specyfik aby nie zamarzał czy coś takiego? :whistling:

Kuna my w firmie kupujemy jakis dodatke i przed zapowiadanymi wiekszymi mrozami dolewamy do furek :wink: takie pół litrowe opakowanie starcza na jakieś 10-20baków a kosztuje chyba ze 30pln także grosze - tylko najważniejszego nie pamiętam jak sie nazywa haha cos diesel protection i na pewno można dostać na statiolu :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

.

.

.

.

.

Chlopaki Kolega ma prośbę, nie pojedzie któs gdzieś przez świerklany? podobno niedaleko mercedesa w świerklanach

Cytuję Kolegę ryba85 :

"chłopaki mogł by mi ktos sprawdzic w jakim stanie sa drzwi które ma jakis gosciu z Rybnika do sprzedania?moze ktos mieszka nie daleko.to jest jego nr tel.606110515

AUDI A4 B5 SEDAN Drzwi lewe przednie LY7L idealne (2819759550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej."

wporzo ale może jakiś dokładniejszy adres ?? :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

bo ja codziennie tam jeżdzę :decayed: koło merca:wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

bo gmina świerklany ma około 11 500 osób dzieląc to na 3 wsie świeklany górne, dolne i jankowice to 3500 na wieś:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek co to na Ciebie, licząc 10os na minutę bo lekko tak obrobisz zajmie Ci to max 350min czyli niecałe 6h :decayed:

3wsie to max w 3dni :grin:

nie no napisałem PW do kolegi żeby sie odezwał bezpośrednio do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak te małe :) Panowie dolewacie coś do paliwa w ziemie? Do ropy, jakiś specyfik aby nie zamarzał czy coś takiego? :whistling:

Jak jadę do roboty do swd to tylko herbatkę z rana i sikam do baku ....,

a jak w dalszą trasę to kawkę i reszta j/w :polew::polew::polew:

Co Ty zaś synek kombinujesz przy tym heblu....chcesz by Ci to przestało jeździć ?......masakra...... kupił audi i kmini co zdupcyć ....:facepalm:

Kupujesz zupe na stacji i w drogę!

Przy obecnych mrozach :polew: będzie bida by lody ŚNIEŻKI się nie stopiły w bagażniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak te małe :) Panowie dolewacie coś do paliwa w ziemie? Do ropy, jakiś specyfik aby nie zamarzał czy coś takiego? :whistling:

Jak jadę do roboty do swd to tylko herbatkę z rana i sikam do baku ....,

a jak w dalszą trasę to kawkę i reszta j/w :polew::polew::polew:

Co Ty zaś synek kombinujesz przy tym heblu....chcesz by Ci to przestało jeździć ?......masakra...... kupił audi i kmini co zdupcyć ....:facepalm:

Kupujesz zupe na stacji i w drogę!

Przy obecnych mrozach :polew: będzie bida by lody ŚNIEŻKI się nie stopiły w bagażniku :polew:

i polecam vpover/verva lub jaki ultimate i styknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leje skydd do ropy i niech mi tu zaden nie pier**li, ze paliwo z naszych stacji nie moze przymarznac w filtrze, przezywalem to w zeszlym roku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do poprzedniej fury też lałem Skydda, polecam.

Teraz nic nie dolewam :hi:i oby tak zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leje skydd do ropy i niech mi tu zaden nie pier**li, ze paliwo z naszych stacji nie moze przymarznac w filtrze, przezywalem to w zeszlym roku. :wink:

dokładnie - przy -20 czy -30 może się wydarzyć na dowolnej stacji.. Tak jak kiedyś pisałem - w stolicy zamarzło nam paliwo w sprinterze- dzień wcześniej tankowali na shellu.. Tylko że to nie stary a nowy sprinter na commonrailu :wink: stary możeby jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...