Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

no i cholefka pieczona daj tu babie Rs6 to Ci z mandatem wroci jeronie jasny baba noob ;) oczywiscie za szybkosc dostala... rzekla: bo ona tej szybkosci nie czuje jeszcze lol
... baba demon:polew::polew::polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Seves i Hammer jo już z wami nie jadę nigdzie :wink:, co jeden to mnie bardziej odjeżdzał, doganiałem was jak żeście hamowali :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirred

no i cholefka pieczona daj tu babie Rs6 to Ci z mandatem wroci jeronie jasny baba noob
;)
oczywiscie za szybkosc dostala... rzekla: bo ona tej szybkosci nie czuje jeszcze lol

To nie jej wina, te auta tak mają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cholefka pieczona daj tu babie Rs6 to Ci z mandatem wroci jeronie jasny baba noob ;) oczywiscie za szybkosc dostala... rzekla: bo ona tej szybkosci nie czuje jeszcze lol

jeronie jasny :grin:

a Panowie policjanci nie byli zaciekawieni co to za potwora prowadziła Twoja żona?:naughty:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Seves i Hammer jo już z wami nie jadę nigdzie :wink:, co jeden to mnie bardziej odjeżdzał, doganiałem was jak żeście hamowali :facepalm:

widziałeś jak sobie spokojnie 70-100 leciałem to Hammerek mnie zaczął podpuszczać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam na FB o strojeniu Ibizy kumpla, 239/467 w osce :wow: = brak trakcji :decayed:

dejf ma podobnie w A3 ASZ :wink: jeździłem - :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam na FB o strojeniu Ibizy kumpla, 239/467 w osce :wow: = brak trakcji :decayed:

dejf ma podobnie w A3 ASZ :wink: jeździłem - :kox:

To ten sam motor co ja mam ... jak zrobie jeszcze turbo na Big to tez tyle pokaże ...:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Jak tam było w tych szymocicach ??? Co sie działo ile i jakich autek ... zdawać relacje ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam na FB o strojeniu Ibizy kumpla, 239/467 w osce :wow: = brak trakcji :decayed:

dejf ma podobnie w A3 ASZ :wink: jeździłem - :kox:

To ten sam motor co ja mam ... jak zrobie jeszcze turbo na Big to tez tyle pokaże ...:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Jak tam było w tych szymocicach ??? Co sie działo ile i jakich autek ... zdawać relacje ... :naughty:

Kumpel ma wlasnie tam ASZ i pompki AL, turbo 2260VK, fmic i wydech 2,5". Tylko sprzeglo jeszcze ori :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprzęgło już zrobione .... :decayed: wydech też... :wink: fmic mam w bliskich planach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprzęgło już zrobione .... :decayed: wydech też... :wink: fmic mam w bliskich planach:wink:

Wrzucaj 22 i ogien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor, masz te dystanse jeszcze? Może bym do siebie wrzucił... zawsze by te 17" troszke lepiej wyglądalo, myslałem jak już o 10-12mm, ale 15 tez by było ok :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pisac sie na niedzielne sloneczne 1/4 mili w kamieniu... info w osobnym temacie...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

maniek87

Pretor
, masz te dystanse jeszcze? Może bym do siebie wrzucił... zawsze by te 17" troszke lepiej wyglądalo, myslałem jak już o 10-12mm, ale 15 tez by było ok
:whistling:

Jeszcze mam, w następny czwartek będę na spocie jak by co :wink:. W tym tygodniu mam drugie zmiany więc nie będę mógł podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Przemo#

:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

jest i nowe RS6
:slina:

Widziałem kilka dni temu na necie, są już filmiki na yotube. Niby ładne, ale ciekawe czy będzie tak podatne na podniesienie mocy co RS6 C6. Czytałem co użytkownicy C7 piszą o swoich nowych autach i bał bym się to kupić (gdyby mnie oczywiście było na nie stać :decayed:). Ciekawe czy system start/stop engine można wyłączyć w tym RS6 C7? Jeśli nie to kupa ze względu na turbiny. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że jak jedziemy spokojnie to pracują tylko cztery z ośmiu cylindrów, ale w takim aucie uważam że to nieporozumienie, przecież nie po to się kupuje takie auta żeby liczyć każdy litr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...