Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka


johny_walker

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety fotele i konsola do demontażu, całosć albo po cześci tak by obudwa konsoli była luźna, tnuel środkowy demontujesz i rozcinasz materiał(póxniej zszywasz sobie i nie bedzie widać bo i tak jest pod plastikami, mi wszystko zajeło troszke ponad godzine czasu, apre dni jeżdziłem bez wykąłdziny tylko tekturą pozakrywane kable by nie rozerwać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrobić to raz a porządnie, od razu jak bedziesz miał gołe blachy to polecam zrobić test z wodą uszczelnić dobrze i skałdac auto na zime:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niech dalej się zastanawia co zrobić albo czeka na wolny dzień :facepalm:

Przy obecnej pogodzie może się okazać że za 2-3 dni będzie mógł do auta po pieczarki chodzić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepne się do tematu, u mnie jest problem na zejściu sie słupka z podsufitówką strona kierowcy, zawsze jak pada mam tam mokro. Mam szyberdach i sprawdzałem kanały puszałem wode i wyciekało. Co powiecie w tym temacie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przerobiłem to co za sprzęgłem do silnika idze tu masz problem na 100 % tak samo lałem woda po całym silniku i grodzi i tam wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlewałem wodę od góry od szyberdachu i wyciekała koło zawiasu więc ten kanał jest ok. Adr3k powiedz mi jak to wyczyścić lub usunąć problem. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 19:48 ----------

Czy ktoś może mi pomóc z tym zaciekiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem ten sam problem w B6. Mokry dywanik po stronie kierowcy w okolicy pedału hamulca. Po wielu testach ( na szczelnośc szyby przedniej, relingów, odpływów, itp.) okazalo się, że wina leży w uszczelce dolnej pokrywy komputera (znajduje sie pod maską po stronie kierowcy). Po prostu z upływem czasu ta uszczelka parcieje i pęka. Dolna plastikowa obudowa komputera ( tam jest wklejona uszczelka) w aso kosztule ok. 180 zł i problem zostaje rozwiązany. Nie ma co próbować jakiś uszczelnień silikonem itp. Mam nadzieje, że pomogę wielu użytkownikom Audi w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...