Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tym bo zastanawiam sie czy nie zrobic tego w mojej b6

Opublikowano

same ledy bardzo ładnie wkomponowane, powiedziałbym nawet że wygląda jak ori, mi sie widzą, ale już bez tego mrugania :cool1:

Opublikowano

same ledy bardzo ładnie wkomponowane, powiedziałbym nawet że wygląda jak ori, mi sie widzą, ale już bez tego mrugania :cool1:

Byly gdzieś dedykowane ledy z kratkami do B6 wiec nie musial bys kombinowac tylko chyba sporo kosztowaly.Wymieniasz cala kratka halogena i po klopocie.

Opublikowano

przy włączonym kierunkowskazie wygląda jak choinka Bożonarodzeniowa :tongue4:

Opublikowano

nawet ciekawie to wygląda ale bez obcji kierunków

Opublikowano

Na stronie kufatec.de znajdziesz dedykowane ledy do b6 z ramkami, cztery wersje: do zwyklych lamp, xenonów, jasne i ciemne do podłączenia p&p ale cena 199 Euro.

Używałem już produktów tej firmy, są świetnej jakości ( np.ledy w tym zestawie sa Helli).

Opublikowano

A mi najbardziej w tym wszystkim podoba się zamiana miejscami żarówek od kierunkowskazów i drl ;)

Opublikowano

świetnie wygląda jak są włączone ledy i halogen w kratkach :) ale mruganie troche odpust :)

Opublikowano

Wieś tańczy i śpiewa :banan3:

Opublikowano

oj tam od razu wieś :D po prostu orginalne a wszystko co orginalne to lepsze :polew: :polew:

Opublikowano

Czy to zgodne z przepisami (kierunek/dzienne)?

Opublikowano

Czy to zgodne z przepisami (kierunek/dzienne)?

Nawet jeśli nie to i tak ktoś już wziął swoje pieniądze żeby było ;) np alfa 159 ma podobny układ, tzn kierunkowskaz nie jest skrajnym, zewnętrznym światłem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi sie tam podoba

Opublikowano

Wygląda ciekawie

"wziął swoje pieniądze żeby było" legalnie

Co innego fabryczne wykonanie - homologacja na pojazd, a co innego taka przeróbka. Może być problem z badaniem technicznym.

Policja 2 razy zabrała mi papiery, tyle czasu co straciłem i nerwów to nie jest warte tych bajerów.

Co do żółtego światła to myślę że można je wycisnąć z ksenonów grzebiąc w przetwornicy żeby obniżyć temperaturę w dół.

Temp typu widmowego zółtego

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________[ftp=ftp://http://pl.wikipedia.org/wiki/Typ_widmowy[/ftp]

[url=http://http://pl.wikipedia.org/wiki/Typ_widmowy

Wikipedia "Typ widmowy"

Opublikowano

Bardzo fajnie wkomponowane i ładnie świecą.Napradę dobrze wyglądają.Zgadzam się, że z kierunkami to przesada :good:

Opublikowano

No w sumie całkiem całkiem pomijając oczywiście opcję z kierunkami tylko to, że DRL jest zamieniony z kierunkami osobiście mi się też nie podoba a tak ogólnie to :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wygląda ciekawie

"wziął swoje pieniądze żeby było" legalnie

Co innego fabryczne wykonanie - homologacja na pojazd, a co innego taka przeróbka. Może być problem z badaniem technicznym.

Policja 2 razy zabrała mi papiery, tyle czasu co straciłem i nerwów to nie jest warte tych bajerów.

Co do żółtego światła to myślę że można je wycisnąć z ksenonów grzebiąc w przetwornicy żeby obniżyć temperaturę w dół.

Temp typu widmowego zółtego

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________[ftp=ftp://http://pl.wikipedia.org/wiki/Typ_widmowy[/ftp]

[url=http://http://pl.wikipedia.org/wiki/Typ_widmowy

Wikipedia "Typ widmowy"

Są palniki z odpowiednio dobrana temp. świecą na żółto ;)

Opublikowano

świetnie wygląda jak są włączone ledy i halogen w kratkach :) ale mruganie troche odpust :)

Popieram :notworthy:

Opublikowano

świetnie wygląda jak są włączone ledy i halogen w kratkach :) ale mruganie troche odpust :)

Popieram :notworthy:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.