Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

ile różnicy to wiem i uważam to za przeginkę totalną, za tą samą kasę w PL dużo biedniejsze auto jest, przynajmniej tej klasy, o tą różnicę dużo w fajnych bajerów można by było doposażyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 11% nawet OK

Jak kupowałem b8 to dostałem 17% :naughty:

tylko pytanie kiedy bo jak ja kupowałem swoje B8 w 2008r to z cennika wyszło 154tys a kupiłem za 124tys tyle że euro było po 3,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi z B8 podejdą średnicą centrowania do A6 czy trzeba coś rezać?

podejdą, przez moment myślałem jeszcze o 19 ale już sobie troche po lubelskich autostradach pojeździłem i zostanę na 18. szkoda nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś stuknęło 1100km, spalanie od początku 11.7L, dzisiejsza trasa 600km 10.1, leciałem cały czas 120-130km/h do tego wyprzedzanie do 180km/h plus z 50km po mieście było. poniżej 10L raczej nie widzę opcji. to moje pierwsze 4x4 i jest po prostu rewelacja, trzymanie w zakrętach bomba aż się chce więcej i więcej. silnik świetny. co do minusów: fotele sportowe średnie, BMW 5 ma o wiele lepsze z lepszym zakresem regulacji i lepiej trzymają. nawigacja fajnie działa ale 1/3 ekranu zajmują informację o tym gdzie skręcić np za 50km. mogłoby to znikać i pojawiać się np na 3 km przed skrętem a tak to mocno denerewuje. MMI bardzo łatwe w obsłudze, bardzo fajnie rozbudowany jest komputer pokładowy, pokazuje m.in. ile L/h spalania dają klimatyzacja, mocny nadmuch, ogrzewane lusterka itd, jak załapie dobry aparat w ręce to zrobię fotki w/w funkcji. mam problem z anteną CB, nie chce mocować na stałe a na dachu jakoś nie mam przekonania że nie zleci przy dużej prędkości, niby magnes jest mocny ale stracha mam, muszę jakąś chochlę z 17cm średnicy kupić to może się będzie trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup magnes neodymowy mocny jakiś i podłóż od wewnątrz i będzie trzymać na bank i nie spadnie:)-Mówię oczywiście o patencie na klapie. A na stałe szkoda montować:) Czekam na foty w szczególności świateł przednich. Trzymaj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu do 200km/h bez problemu się trzymają - powyżej ponoć też ale ja bym nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie President Missouri na małym magnesie spadł przy 200km/h....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam President Floridę i na bagażniku wytrzymało do licznikowych 220 km/h.. powyżej nie próbowałem z CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to auto nie jest juz w aluminium zrobione poza dachem ? fotki szczególy, masz mmi z google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to auto nie jest juz w aluminium zrobione poza dachem ? fotki szczególy, masz mmi z google ?

tak jest z aluminium całe poza dachem, jest mmi z google, trochę sie wczoraj w garażu pobawiłem navi i te komunikaty można na szczeście wyłączyć.

miałem taki magnes duży i ciężki w B8 że klapa bagażnika się ledwo otwierała ale 270km/h nie było mi straszne a anteną na klapie, a teraz zamiast się cieszyć jazdą to się boje kiedy to gówno odleci. szukam takiego samego magnesu ale muszę na żywo widzieć i poczuć wagę bo przez neta nie kupię bo może być duży ale lekki i tak go zwieje

muszę poczytać o tych magnesach neodymowych co Tomek pisał, może to będzie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie masz rewelacyjne,ja teraz jeżdżę Ravką 2,2 D-Cat 180PS i z ostatniego baku średnie wyszło mi 11,8l,moze troszkę więcej jeżdżę po mieście,ale mimo wszystko co tu porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu a wiesz juz ile pali jezdzac wylacznie po miescie ?

jeszcze w sumie nie miałem okazji ale myślę że około 12-13L a przy korkach tak około 15L

myślę o takiej antenie

miał ktoś z tym styczność? narazie nie wiem jakie prędkości to wytrzymuje ale będe dzwonił w poniedziałek

http://allegro.pl/antena-cb27-pro-25cm-3db-klejona-na-szybe-super-hq-i2167478539.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mmi z google, trochę sie wczoraj w garażu pobawiłem navi i te komunikaty można na szczeście wyłączyć.

mialem Ci napisac, ze to da sie wylaczyc.... A jak wyglada plynnosc transferu przy mapach? Z jakiego operatora korzystasz?

szkoda tylko ze z map google'a bedzie mozna korzystac tylko w ramach danego kraju. No chyba ze po przekroczeniu granicy bedzie zabawa w zakup prepaid'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mmi z google, trochę sie wczoraj w garażu pobawiłem navi i te komunikaty można na szczeście wyłączyć.

A jak wyglada plynnosc transferu przy mapach?

rewelacja, jestem w szoku, właśnie w czwartek jechałem przez Kielce i navi mnie prowadziła inną drogą niż znam i jechałem po swojemu - sekunda i nowa trasa, wcale nie trzeba czekać aż wytyczy trasę, wcześniej miałem przenośnego Beckersa i zanim złapała sygnał to czasami 25minut mijało. fajnie też można panelem dotykowym posuwać się po mapie i sprawdzać jak wytyczyło trasę. czytałem gdzieś że ten panel dotykowy przeszkadza ale powiem szczerze że mi wcale a do tego bardzo się przydaje przy wybieraniu np nr z telefonu. niestety mam do wymiany tel bo nie działa poprawnie bluetooth z MMI, niestety moja nokia wariuje przy połączeniu z MMI i przełącza samo podczas jazdy raz na głośniki raz na tel, czasami słychać w głośnikach kogoś a mówić trzeba do telefonu. sprawdziłem na podstawowym modelu nokia i wszystko działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...