Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze odpowiedz mi na moje pytania o navi i bedzie komplet ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra , żaden ksenon nie da tak równomiernej wiązki światła :kox:

Stety albo niestety sa projektory xenonowe ktore bija na glowe wiazke swiatel led przedewszystkim jesli chodzi o szerokosc swiecenia.Takmi xenonami moze sie pochwalic lexus , infiniti *czy np honda s2000 ktora ma lepsze swiatla niz nowa honda accord z xenonem.

Mozna zakupic sam projektor xenon z lexusa np seri ls ktory posiada wewnatrz dodatkowe odblysniki doswietlajace caly czas pobocza oraz obszar przed autem.Wszystko to z jednej soczewki.

Cena za sztuke w przeliczeniu to jakies 1,5 tys zl za sztuke* .....*

Co do rownomiernej wiazki swiatla-w soczewce xenon wystarczy zastosowac soczewke typu clear-idealnie przezroczysta bez skaz.Wtedy granica swiatlo cienia* jest rowna jak od linijki a widocznosc znakow i innych obiektow jest mierna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś krytykowali xenon za ostrą krawędź światło/cienia , przez co oko obszar nieoświetlony widzi bardziej ciemny niż jest w rzeczywistości . Teraz będą krytykować Ledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mnie tak naszło z ciekawości,bo nie widać po zdjęciach - masz łopatki do zmiany biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu są u ciebie listwy drzwi podswietlane ?

na pewno podświetlane są klamki z zewnątrz, drzwi w miejscu które zgrabnie zaznaczyłem czerwoną linią i nogi, wszystko ładnie ledem podświetlone. najfajniej klamki w nocy wyglądają jak się auto otwiera

de81b9cd28b6d796.jpg

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

a jeszcze mnie tak naszło z ciekawości,bo nie widać po zdjęciach - masz łopatki do zmiany biegów?

ja u siebie nie mam, mój brat sobie wziął, uważam że nie są potrzebne przy tym automacie. raczej nigdy nie będę tym autem jeździł po torze czy ścigał się więc nie brałem takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatki przydają się bardzo przy hamowaniu silnikiem na śliskim, jak nie miałem strach było wciskać pedał teraz jest loozik :wink: no i tarcze dłużej wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu pewnie sie juz ktos pytal ale nie chce mi sie szukac , i jak ten TFSI gania w A6? pownie B8 bylo toche szybsze ? Ile wazy wogole to auto , bo gdzies w tescie bylo napisane ze avant ponad 1900 kg a piali ze C6 ma byc lzejsze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu pewnie sie juz ktos pytal ale nie chce mi sie szukac , i jak ten TFSI gania w A6? pownie B8 bylo toche szybsze ? Ile wazy wogole to auto , bo gdzies w tescie bylo napisane ze avant ponad 1900 kg a piali ze C6 ma byc lzejsze.......

1740kg mam w dowodzie. powiem tak póki co mam 2,5tys km przejechane więc jeszcze go cisnąłem za bardzo. ostatnio sobie tak z 220km/h poleciałem. wrażenie mam takie że jedzie lepiej choć patrzać na czasy 100-200km/h z internetu to moje b8 były delikatnie szybsze. natomiast start z miejsca to jest masakra teraz, nie ważne czy sucho czy mokro po prostu jedzie i to super jak dla mnie i fajne jest to że cały czas ciągnie nie ma przerw na zmianę biegu tylko jak się wciśnie gaz to trzyma w fotelu dopóki nie odpuścisz no i ten dźwięk dal mnie bomba bo wcześniej v6 nie miałem więc jest to dla mnie coś nowego. zrobię 15tys i wtedy zapodamy większą moc tak by 0-100 miało czas z 4 na początku a 100-200 11 z hakiem i wtedy mi wystarczy. dziś na mokrym wyłączyłem esp, tryb sport i biegi manual to fajnie tyłem zamiata w zakrętach ale też kontrola jest nad autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta navi masz z google'ami po necie czy standardowa?

po necie tyle że jestem w trakcie zmiany operatora i pakietu na taki z darmowym netem, mam plusa i niestety jak się jedzie w trasę po Polsce to co chwila nie ma zasięgu i generalnie średnio to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po necie tyle że jestem w trakcie zmiany operatora i pakietu na taki z darmowym netem, mam plusa i niestety jak się jedzie w trasę po Polsce to co chwila nie ma zasięgu i generalnie średnio to działa

tak myslalem ze tak wlasnie w PL to bedize dzialac... Skoro w centrum W-wy sa problemy z zasiegiem i stabilnoscia polaczenie to co dopiero w czasie jazdy :-/

nawet dvb-t u mnie w samochodzie nie zawasze daje rade :-/

do ktorej sieci przechodzisz?

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:04 ----------

Podświetlenie nóg w nocy pali się cały czas tak samo jak listwy w drzwiach? Jeśli tak to jest ono lekkie czy raczej mocne?

pali sie razem - to jest calosc pakietu ambiente i mozesz je sobie dowolnie regulowac

---------- Post added at 12:08 ---------- Previous post was at 12:04 ----------

Łopatki przydają się bardzo przy hamowaniu silnikiem na śliskim, jak nie miałem strach było wciskać pedał teraz jest loozik :wink:

eee troche przesadzasz... akurat lopatki w tipie dzialaja z predkoscia polskiej poczty do tego i tak na koniec dnia automat sam zredukuje lub zmieni na wyzszy...

Dla mnie to jest to pomylka i korzystam rzadko - glownie przy wyprzedzaniu na spokojnie sam sobie wczesniej redukuje ale o race'owaniu nie ma nimi mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatki przydają się bardzo przy hamowaniu silnikiem na śliskim, jak nie miałem strach było wciskać pedał teraz jest loozik :wink:

eee troche przesadzasz... akurat lopatki w tipie dzialaja z predkoscia polskiej poczty do tego i tak na koniec dnia automat sam zredukuje lub zmieni na wyzszy...

Dla mnie to jest to pomylka i korzystam rzadko - glownie przy wyprzedzaniu na spokojnie sam sobie wczesniej redukuje ale o race'owaniu nie ma nimi mowy

No nie zgodzę się, nie wiem jak u Ciebie ale u nie z tipem działają bdb, na pewno nie mogę powiedzieć, że zrzucają bieg za wolno jak na potrzeby streetowej jazdy. Używam ich praktycznie non stop, więc może to kwestia większej w prawy i wyczucia kiedy wcisnąć. Tym porąbanym lewarkiem zmiany biegów na pewno nie zrobił bym tego szybciej. Żona na manetki w toyocie, tam to jest dramat z jakim opóźnieniem skrzynia reaguje na zmianę biegu. Tak czy siak ja sobie bardzo chwalę manetki szczególnie zimą, jak bym miał tak jak kiedyś, szukać lewarka ręką przekładać wajchę na manual to bym nie raz się rozpiedolił na czyimś zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie dzialaja tak, ze po "kliku" jest zmiana i nie uwierze ze akurat u Ciebie jest inaczej ;-)

poza tym tak jak pisalem wczesniej - sam zrzuca jak za niskie obroty trzymasz, albo nie pozwala wbic wyzszego jako za niskie utrzymujesz.

to samo na gorze - nie mozesz podtrzymac na obrotach, bo sa moment zmieni.

moze Tobie to odpowiada, ale mi akurat nie - ja tam jestem prosty chlopak i u mnie wszystko ma dzialac "zerojedynkowo".

Wlaczam/klikam to ma cos być od razu a nie "zaraz" - "zaraz" to mowilem mamie jak mnie do sklepu wysylala :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie dzialaja tak, ze po "kliku" jest zmiana i nie uwierze ze akurat u Ciebie jest inaczej ;-)

Nie pisałem nigdzie, że zmienia od razu po kliku, bo oczywiście tak nie jest, to nie bolid F1 czy auto na tor abym widział w tym problem. Pisałem, że przerzuci szybciej manetkami niż miał bym to robić lewarkiem :wink: Manetkami też szybciej wkręcić na wysokie obroty niż wciskać kick down w trybie D-rive czy zmieniać lewarkiem na sekwencję, a na S-port przecież nie jeździ się non stop.

Rose, może u mnie zmienia szybciej bo mam manetki z RS5 :decayed::decayed::decayed: z czego ty masz kierę ? :grin:

Ja widzę same plusy manetek przy tipie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ktorej sieci przechodzisz?

[

t-mobile ale pewnie zaraz polecą komentarze że tam też nie jest za dobrze z zasięgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka z forum porsche :

Panowie,

Wiem, że auto nie naszej jedynej, słusznej marki, ale jakby ktoś był zainteresowany, to dajcie znać. Sprzedaję, bo mialo przyjsc w pazdzieniku 2011, a przyszlo z prawie 5 miesiecznym opoznieniem i teraz to juz mam bmw. Jakbyscie mieli jakies pytania, piszcie lub dzwoncie.

http://tinyurl.com/audia62012

pozdrawiam

Adam

człowiek zamówił auto w lipcu a dostał w lutym, w tym czasie zdążył już zamówić i odebrać nowe BMW 528i i jest zadowolony.

:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...