Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C7 3.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna pomarańcza

Opublikowano

sie chłopcy bawia sie :naughty::slina:

Opublikowano

niezła prędkość

a zdarzyło Ci się wcześniej usłyszeć taki dźwięk ?

Opublikowano
  • Autor

ostatnio z tych aut co jeździłem to bardzo podobny dźwięk miały: gallardo, clk63AMG i ferrari, nie wiem który był najlepszy ale najlepsze odczucia były w ferrari bo było cabrio i nawet z założonym dachem dźwięk docierał mocno do środka. zdecydowanie najsłabszy dźwięk miał nissan gtr.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

ale jakbym mógł kupić któreś auto to zdecydowanie byłoby to Lambo

Opublikowano

a mogłbys nagrać z pedałem w podłodze?

Opublikowano

Dobre masz dojście do takich zabawek :grin:

Mi się marzy przejażdżka GT-R'em 2012 550KM 2.8s do 100km/h zresztą od dawna choruję na to auto:kox:

Opublikowano

550 to już mało który ma:decayed:

Opublikowano
  • Autor

GTR się najlepiej trzymał drogi, przy 300km/h auto się super prowadziło, natomiast Gallardo od 250km/h już myszkowało po drodze, myślę że to kwestia docisku a raczej jego braku w lambo.

Opublikowano

Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

Opublikowano
Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

... o ludzie... i jeszcze te mity są powtarzane :D...

Nie ma czegoś takiego jak 4 ruszenia i utrata gwarancji w GTR i pierdoły typu Race itd.

Opublikowano
Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

... o ludzie... i jeszcze te mity są powtarzane :D...

Nie ma czegoś takiego jak 4 ruszenia i utrata gwarancji w GTR i pierdoły typu Race itd.

na tym filmiku Clarkson mówi o utracie gwarancji i o "czarnej skrzynce"

mniej więcej od 3:13 min.

więc ciekawe czy to tylko mit...

Opublikowano

tylko pierwsze rocznik. Obecnie z tego co wiem jest to mit już...który dopisywany jest do wszystkich GT-R`ów

Opublikowano
  • Autor

GTR przy swojej cenie i osiagach bije konkurencje na glowe. Kupuja go ludzi, ktorym zalezy najbardziej na tym co auto oferuje na drodze a nie ile niesie prestizu. Dlatego u nas jest bardzo malo tych aut bo ludzie wolą 4-5 letnie porsche niz nowke gtr. Sorki za pisownie ale z komorki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kuredu nie wiesz czy u nas na wsi chlopaki oprocz softu robia cos wiecej do 3.0 tfsi (wydech np.?)

Opublikowano
  • Autor

właśnie nic nie robią łącznie z softem. z tego co wiem to wydech można tylko w ABT zmienić i to na taki wieśniacki. poza tym nikt nie oferuje jeszcze żadnych ulepszeń

Opublikowano

a mi Hugo mowil ze soft i kompresor mozna u nich zrobic koszt nie maly ale ....

Opublikowano
  • Autor

do Audi A4 już można, do A6 C7 jeszcze nie i też czekam na ten program jak na zbawienie

Opublikowano

no on mowil o a6 ale fakt ze c6 po lifcie , myslalem ze to te same jednoski :eusathink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pierwszy mod u brata - wydech S6, dźwięk rewelacja

56d1202874a21003med.jpg

71e12f21e9e7a70amed.jpg

9ba8888b9b0588ffmed.jpg

c27dd7494be7d71cmed.jpg

Opublikowano

Będziesz miał możliwość to nagraj filmik :naughty:

Wygląd super :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.