Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

niezła prędkość

a zdarzyło Ci się wcześniej usłyszeć taki dźwięk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio z tych aut co jeździłem to bardzo podobny dźwięk miały: gallardo, clk63AMG i ferrari, nie wiem który był najlepszy ale najlepsze odczucia były w ferrari bo było cabrio i nawet z założonym dachem dźwięk docierał mocno do środka. zdecydowanie najsłabszy dźwięk miał nissan gtr.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

ale jakbym mógł kupić któreś auto to zdecydowanie byłoby to Lambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz dojście do takich zabawek :grin:

Mi się marzy przejażdżka GT-R'em 2012 550KM 2.8s do 100km/h zresztą od dawna choruję na to auto:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR się najlepiej trzymał drogi, przy 300km/h auto się super prowadziło, natomiast Gallardo od 250km/h już myszkowało po drodze, myślę że to kwestia docisku a raczej jego braku w lambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

... o ludzie... i jeszcze te mity są powtarzane :D...

Nie ma czegoś takiego jak 4 ruszenia i utrata gwarancji w GTR i pierdoły typu Race itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w nim nie można wcisnąć trybu RACE bo wszystko się notuje w "czarnej skrzynce" i leci do centrali przez co tracisz gwarancję na auto :grin:

Lub tak samo 4 z rzędy ruszania z lunch control nie więcej bo coś tam musi ochłonąć hehe

... o ludzie... i jeszcze te mity są powtarzane :D...

Nie ma czegoś takiego jak 4 ruszenia i utrata gwarancji w GTR i pierdoły typu Race itd.

na tym filmiku Clarkson mówi o utracie gwarancji i o "czarnej skrzynce"

mniej więcej od 3:13 min.

więc ciekawe czy to tylko mit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR przy swojej cenie i osiagach bije konkurencje na glowe. Kupuja go ludzi, ktorym zalezy najbardziej na tym co auto oferuje na drodze a nie ile niesie prestizu. Dlatego u nas jest bardzo malo tych aut bo ludzie wolą 4-5 letnie porsche niz nowke gtr. Sorki za pisownie ale z komorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nic nie robią łącznie z softem. z tego co wiem to wydech można tylko w ABT zmienić i to na taki wieśniacki. poza tym nikt nie oferuje jeszcze żadnych ulepszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Audi A4 już można, do A6 C7 jeszcze nie i też czekam na ten program jak na zbawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...