Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

kuredu s4/5 złamane - program na około 430KM się zrobiło - niestety jeżeli a6 ma ten sam sterownik co a7 to dalej lipa :kwasny:

myślę że w się w końcu doczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekasz się, jako best performance jesteśmy wyłącznym przedstawicielem APR na Polskę, i gdy tylko rozpracują to ich magicy to od razu wysyłają nam paczuszkę. Pieknie to wygląda, wykres był tak równiutki, mimo temp przy pomiarach ponad 31stopni.. nm byłby większy z pewnością w innych warunkach. Na to trzeba wziąć poprawkę. Jutro prawdopodobnie kolejne testy, może jakiś wykres wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic, a masz chętnego czy z czystej ciekawości?

Soft 4200netto, kółko 1800, to daje nam 6000netto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sie zastanawia. Cena za soft oki zważywszy, że nikt inny nie robi, ale za koło to trochę dużo, jeśli to ceny netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koło tak, niestety.. Niech przyjedzie na pomiar, zrobimy softa, zobaczy różnicę i czy mu się będzie chciało jeszcze coś dokładać. w przyszłości na pewno,ale po takiej wizycie z pewnością wyjedzie o 100ps szczęśliwszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zamotka wyniknęła. Jutro dam dokładną odpowiedź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam cenę za soft i kółko w innej firmie z Lublina, którzy też z APR współpracują na sporo niższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory robiliśmy zawsze stage 2, dzięki czemu zawsze osiągaliśmy 420-440ps, ale śmiemy twierdzić, że samym softem bez wymiany koła podejdziemy na pewno w okolice 390ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalania to nic się nie zmienia od 12L przy małym natężeniu ruchu nawet do 17-18L przy pałowaniu i dużym ruchu

na trasie przy normalnej jeździe poniżej 10L nie udało mi się zejść

Kurczę, byłem przekonany że to bardziej ekonomiczne auto, a tu okazuje się że jest bardzo zbliżone do mojego słonia.

A co do wyglądu, to znajomy który zamierza się przesiąść do C7 powiedział mi jedną słuszą rzecz - walić jak wygląda z tyłu, bo on i tak siedzi w środku :grin:

Dwa dni temu widziałem live Allroada i on też piękniejszy od Avanta nie jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9abde6c25895adeemed.jpg

no udało się wreszcie zejść poniżej 10L/100km na trasie

droga Lublin-Warszawa, z przejazdem przez oba miasta, trochę korków, wahadło z 15min na włączonym silniku, na trasie leciałem tak koło 140km/h, przy wyprzedzaniu 180-200km/h, także źle nie jest, jakby tak wyzerować poza miastem i sprawdzić przy znaku Warszawa to może z 9L by wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e333c2e54b70947emed.jpg

fbdd022dfebedd3cmed.jpg

dziś miałem przyjemność jazdy czymś takim 560KM, jedzie podobnie do GTR ale niestety powyżej 250km/h trochę lata po drodze. auto robi piorunujące wrażenie, po prostu masakra, udało się dobić do 320km/h

a tu kilka filmików z moim A6 z trasy

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

w sumie dopiero na filmie widzę, że przy 270km/h u mnie jest 5 bieg zapięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym ostatnim filmiku pod koniec fajne dzwieki , jak by sie mial rozleciec :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba opony tak zaczęły piszczeć, nie mam pojęcia co to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...