Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

jutro znowu serwis, wczoraj byłem pierwszy raz w trasie od wymiany skrzyni no i niestety przy dużych prędkościach obrotowych z 5 na 6 i z 6 na 7 skrzynia strasznie szarpie autem przy zmianie biegu. jak się delikatnie jedzie nic nie czuć. dziś brat był ze swoim bo coś mu skrzypiało no i auto 7tys km wahacz do wymiany.kur... co za szajs to się w głowie nie mieści. ja dodatkowo każe im półkę tylną rozbierać i szukać tego pukania bo zaczyna z prawej strony też stukać i już tak mi działa na nerwy że maskara. i najlepsze mówię Panu w serwisie że skrzynia szarpie przy ostrej jeździe na D/S a on mi mówi, że może za ostro jeżdżę - to mu powiedziałem, że jakbym chciał jeździć jak pipa to bym sobie Pande kupił. brak słów normalnie...

:shock3: więc postanowione - wykupuje po okresie gwarancji dodatkową :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po okresie gwarancji sprzedaje:)

a tego stukania im kuźwa nie odpuszcze, będą dotąd szukać aż znajdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale żeby druga skrzynia? bo wątpię żeby to był problem spowodowany złym montażem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój były dyrektor we wrześniu odbiera w DE A6 ale TDIQ 313KM, dużo jeździ, ciekawe czy też się będzie sypało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej słyszą to stukanie?

tak. tylko twierdzą że czekają na odpowiedź niemców co to może być, ale jak będę czekał na niemców to dwa lata będę tak jeździł, zlokalizowanie tego miejsca jak dla mnie nie jest trudne bo jest to ewidentnie w środku auta, najlepiej słychać jak się siedzenie położy. jutro mają go rozbierać i sprawdzać po kolei czy po demontażu danej części dalej puka, mają to znaleźć i koniec bo jak nie to auta nie odbiore a jak sie wkur... to pójdę z tym do tvn turbo albo gdzieś bo zamiast pracować to kuźwa jeżdżę po serwisach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że takie wady/usterki zdarzają się w tych "gorszych" markach, ale, żeby w nowym Audi takie cyrki się działy to nie do pomyślenia:kwasny:

przy dzisiejszej dostępnej technice i technologii montażu auta powinny być bezawaryjne, ale jak wiadomo nie o to chodzi...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu, jakiś czas temu wspominałeś o Panamerze więc powiem ci że oprócz tego co pisałem o wciąganiu oleju - gość nalatał już 70tys km i tylko tarcze raz zmieniał a tak spokój

...może ci się przyda taka opinia kiedyś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje auto od wczoraj w serwisie

skrzynia jest podobno bez problemu do regulacji natomiast jeśli chodzi o pukanie to powiedziałem, że mają to znaleźć i koniec nawet żeby auto 2 czy 3 dni stało u nich to łopatologicznie mają demontować część i jechać na jazdę próbną by sprawdzić co powoduje stuki. w końcu znajdą(mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonili że za 2h auto do odbioru,

od wczoraj rozebrali cały tył i podobno znaleźli, teraz muszą poskładać i jeszcze jazdę testową zrobić na potwierdzenie,

zobaczymy i mam nadzieję, że faktycznie poprawili i skrzynię i że nie ma stukania.

a tak serio to gadałem z bratem i chyba faktycznie po 2latach trzeba będzie sprzedać auta, bo kuźwa jakby się tak zaczęło sypać to kto na to wyrobi. sam s-tronic 29tys pln plus wymiana, na gwarancji mi to wisi ale gdyby nie było to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy upgrade softu skrzyni robili , podpowiedz im

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

czesto przyczyna sypania sie skrzyn automatycznych jest soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonili że za 2h auto do odbioru,

od wczoraj rozebrali cały tył i podobno znaleźli, teraz muszą poskładać i jeszcze jazdę testową zrobić na potwierdzenie,

zobaczymy i mam nadzieję, że faktycznie poprawili i skrzynię i że nie ma stukania.

a tak serio to gadałem z bratem i chyba faktycznie po 2latach trzeba będzie sprzedać auta, bo kuźwa jakby się tak zaczęło sypać to kto na to wyrobi. sam s-tronic 29tys pln plus wymiana, na gwarancji mi to wisi ale gdyby nie było to masakra

no nie pocieszasz mnie bo po A5 chciałem pójść w stronę A6 3.0TDI z S-tronic.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pójdziesz w strone 3.0tdi biturbo z tiptroniciem :kox: Dzisiaj podczas przeglądu, jeździłem u Konarzewskiego i wrażenie pozytywne, no i odgłos "wydechów" bardzo fajny .

A do tego fajnie się czipiuje na ~400 km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pójdziesz w strone 3.0tdi biturbo z tiptroniciem :kox: Dzisiaj podczas przeglądu, jeździłem u Konarzewskiego i wrażenie pozytywne, no i odgłos "wydechów" bardzo fajny .

A do tego fajnie się czipiuje na ~400 km :wink:

mogłeś dać znać to byśmy zrobili spot u Konara na parkingu :decayed: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odebrane, normalnie jechałem dziś z uśmiechem na ustach, bardzo fajnie jak nic nie trzeszczy i nie stuka.

do wymiany poszły łożyska amortyzatorów, skrzynia wyregulowana ale mam pojeździć z 1000km i wtedy jeszcze raz na sprawdzenie przyjadę, mam nadzieję że limit nieszczęść na to auto został już wyczerpany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...