Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

No moze taka firma jak Porsche nie tnie az tak strasznie , ale kto to wie.Ja ci sie wcale nie dziwie w samochodzie za tyle kasy to troche duzo jak pare miesiecy.Ja bym chyba szalal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dlatego zachodzi pytanie-co kupic w miare nowego zeby bylo trwale jak samochody z przed 10 lat i wiecej*:wink:

Dacia Logan :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

no właśnie strach coś kupić. ja myślę o panamerze ale to tak za 2 lata gdzieś.

Znajomy ma roczną Panamere 4S - żłopie olej jak 2.0TFSI i serwis na to że ten typ tak ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dlatego zachodzi pytanie-co kupic w miare nowego zeby bylo trwale jak samochody z przed 10 lat i wiecej*:wink:

Dacia Logan :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Brzmi smiesznie ale...im mniej elektroniki i bajerow tym mniej powodow do narzekan.

Ciekaw jestem jak spisuja sie modele Infiniti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę jaki egzemplarz traficie jeszcze... u mnie w rodzinie jest Peugeot 407 doposazony itp... konfiguracja spoko... jeździ 4 lata od nowości 2.0HDi na papierze miał miec 136 KM a miał 154 (jak dobrze pamiętam) + sofcik i ma 172KM... zbeira się przyjemnie, pali niewiele więcej niż moje Polo 1.9 TDi a co tu porównywac 1700 vs 1200 kg. Najlepsze jest to że wszyscy odradzali i sie krzywo patrzyli... a po 4 latach w "Pezocie" nic się nie zepsuło, a pozostałe w rodzinie Hondy, VW, Skody po serwisach podróżowały.... reasumując kwestia egzemplarza i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz koncerny nie zarabiają na sprzedaży nowych aut, tylko na serwisie:decayed:

a bedzie coraz gorzej, bo od 2014 w Audi nic nie zrobisz poza serwisem nawet wyłącznik świateł będzie zakodowany do konkretnego auta, a kodowanie tylko w serwisie poprzez online z centralnym komputerem.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz koncerny nie zarabiają na sprzedaży nowych aut, tylko na serwisie:decayed:

a bedzie coraz gorzej, bo od 2014 w Audi nic nie zrobisz poza serwisem nawet wyłącznik świateł będzie zakodowany do konkretnego auta, a kodowanie tylko w serwisie poprzez online z centralnym komputerem.:wallbash:

Pozostaje jezdzic poczciwa B6 do usranej smierci :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachura wymienia cały komputer sterujący na nowy ale jak dla mnie jest to w tej chwili zbyt droga operacja.4 tys euro

to jak dla mnie przesada.

u Pachury już robili 3.0TFSI

ABT Sportsline

no ja bardzo liczę an ten APR że będą mieli ten program i to szybko bo muszę powiedzieć, że mi mało choć 5.5sek do 100km/h robi wrażenie szczególnie jak się jest na kolejnych światłach w momencie gdy inni jeszcze ręcznego nie spuścili.

zobaczymy jak dalej się auto będzie sprawować ale póki co to jest to moje ostatnie audi...

A mówilim weź Pan BMW:decayed: A tak na poważnie, to jest niestety tak, jak napisał HiRide - jakość poszła w siną dal wraz z modelem B6/B7 - ekonomia rulez:kox: BMW też w tej kwestii nie próżnuje i buble wypuszcza. Szczerze powiedziawszy, to ostatnimi czasu zauważa się trend do znacznej poprawy samochodów "gorszych i tańszych" a znaczne pogorszenie marek "pseudo premium" i premium:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec , bo B8 np: wygralo w raporcie niezawodnosci wiec tak zle to nie jest , mi sie wydaje ze to kombinacja bardzo nowego modelu i nie wszystko po prostu jest tam sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: skrzynia padła to się zdarza, musiała być wadliwa od początku, zawias jest jaki jest zawsze można coś tam zmienić, ale że w aucie za taką kasę coś stuka puka itp to mnie tak wkur...że brak słów i najgorsze jest to, że nie wiedzą co. mam takiego nerwa, że troche mnie nosi na ulicy, wczoraj miałem średnie z całego dnia 21L, ale chociaż jak silnik słychać to pukania nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z pukaniem to faktycznie lipa , zwlaszcza jak nie wiedzia co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w garażu:

40c985de4f542969med.jpg

zlot rodzinny - auto żony i jej siostry

muszę przyznać że jakby scirocco miało ze 300KM i 4x4 to by dobre auto było

taka namiastka w tej chwili sportowego auta - szyby bez ramek, basowy wydech, strzela z tłumika na S jak zmienia biegi, zawias bardzo sztywny tylko jedzie słabo...

26c35699a3d46c3dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taka namiastka w tej chwili sportowego auta - szyby bez ramek, basowy wydech, strzela z tłumika na S jak zmienia biegi, zawias bardzo sztywny tylko jedzie słabo...

http://images44.fotosik.pl/332/26c35699a3d46c3dmed.jpg

2.0TSI trza było wziąć :wink: bo pewnie 1.4TSI teraz ma co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 1.4 jak tam będzie z 10tys km to go zrobie na około 200KM bo ja też tym czasem jeżdżę i teraz te 160KM szału nie robi. bardzo się mienia charakterystyka skrzyni w trybie S. u mnie w audi jest bardzo niewielka różnica między D a S a tu masakra. jak na D jest 4 to na S zbija do 2 i jest taka ostra, nawet mi się to podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: skrzynia padła to się zdarza, musiała być wadliwa od początku, zawias jest jaki jest zawsze można coś tam zmienić, ale że w aucie za taką kasę coś stuka puka itp to mnie tak wkur...że brak słów i najgorsze jest to, że nie wiedzą co. mam takiego nerwa, że troche mnie nosi na ulicy, wczoraj miałem średnie z całego dnia 21L, ale chociaż jak silnik słychać to pukania nie:)

Czyli jednak jak się da w palnik, to pociągnąć zdrowo potrafi:decayed: Co do tego stukania, to rzeczywiście niezbyt przy tej klasie i cenie auta - tym bardziej ASO powinno "nieco" lepiej traktować Klienta, który tyle siana zostawia:thumbdown: Niestety znana polityka, że czy to Klient biznesowy, czy platynowy po zakupie staje się nieco zaśniedziały:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW prowadził się ok, silnik 306KM w moim odczuciu był słabszy no i wizualnie jednak A6 mi się lepiej podoba.

poza tym co by nie mówić przywiązanie do marki jakieś miałem i dlatego mimo identycznej ceny zdecydowałem się na A6.

kolega ma 5 GT i tam mu się nic nie dzieje poza domykaniem szyb(nie ma ramek) i czasami dociąganie drzwi się psuje

natomiast zawieszenie, skrzynia wszystko ok.

łatwo się teraz gdyba co byłoby lepsze. ja widząc swoje auto naprawdę codziennie się cieszę bo mi się super podoba ale przez kilka pierdołek mam strasznego nerwa jak już jadę. liczę że uda się poprawić to co mnie wkurza i będę zadowolony. najbardziej czekam na program bo chce też 4 rury z tyłu a póki nie ma okolic 400KM to nie zakładam, choć korci strasznie, szczególnie jak się z bratem widzę na drodze i słyszę ten dźwięk jego wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma F10, pierwszy wypust 35i, i od początku miał problemy ze skrzynią, to szarpała, to olej puszczała, aż w końcu dostał na gwarancji nową skrzynia i póki co chwilowo nie narzeka. Niestety choroby wieku dziecięcego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro znowu serwis, wczoraj byłem pierwszy raz w trasie od wymiany skrzyni no i niestety przy dużych prędkościach obrotowych z 5 na 6 i z 6 na 7 skrzynia strasznie szarpie autem przy zmianie biegu. jak się delikatnie jedzie nic nie czuć. dziś brat był ze swoim bo coś mu skrzypiało no i auto 7tys km wahacz do wymiany.kur... co za szajs to się w głowie nie mieści. ja dodatkowo każe im półkę tylną rozbierać i szukać tego pukania bo zaczyna z prawej strony też stukać i już tak mi działa na nerwy że maskara. i najlepsze mówię Panu w serwisie że skrzynia szarpie przy ostrej jeździe na D/S a on mi mówi, że może za ostro jeżdżę - to mu powiedziałem, że jakbym chciał jeździć jak pipa to bym sobie Pande kupił. brak słów normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto i takie akcje :kwasny: Jak to już ktoś wcześniej napisał, mocne Audi chyba skończyły się na modelu b6/b7/c5 :facepalm: Wstyd, że tyle kasy wydajesz za auto klasy PREMIUM i takie usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...