Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Są dostępne na aledrogo.

Ja nie byłem z nich zadowolony i wróciłem do ori.

Wymieniam tylko same gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wycieraczki banany firmy Kamoka . Mają w opakowaniu adaptery pasujące do 99% mocowań , w tym do audi. Zmianają całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem ori wycieraczki do tych ramion i mam ten sam problem co wczesniej- zle zbieraja , przy powrocie wycieraczek pozostaje pasy wody w okolicach srodka szyby juz nie wiem co z tym zrobi;/, macie pomysl czemu moze tak sie dziac ze zle zbieraja nowe wycieraczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co mogę stwierdzić że boscha wycieraczki są zwyczajnie kiepskie szczególnie gumy. Po około 5 miesiącach zaczynają wydawać dzwięki "twardej gumy" i słabo zbierać. Na zimnej szybie marzą. Opinia po wyjeżdżeniu 2 kompletów. Zamówiłem good rain (płaskie) z tym mocowaniem pod stary typ dzisiaj testowałem puki co pięknie i cichutko zbierają. Zobaczymy co będzie po zimie :) link do aukcji: http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-malysz-2001-03-plaskie-i5102799643.html

Edytowane przez Duch^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch^, popieram. Kupiłem Bosche, które kosztowały 100 zł i po pół roku piszczą na szybie i powodują zamazy. Moje ori wycieraczki po ponad dwóch latach używania przeze mnie lepiej się zachowywały, a nie wiem, ile wcześniej były na aucie. Nie polecam więc Boscha. Następnym razem sprawdzę Denso, ale to po zimie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko wyglądają identycznie. Różnice są aż tak kosmetyczne? Po którym elemencie najłatwiej rozpoznam czy mam ramiona pod aero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie mocowanie to stare .

36355c9e6a8f121111701fa692eddc88.jpg

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy jest dużo zabawy żeby przerzucić ramiona od B7 w miejsce starych? co muszę rozebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz czarny kapselek i odkrecasz śrubę trzymająca ramię. Prawdopodobnie też jakiś ściągacz by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi o ten ściągacz :/ nie wiem czy będzie mi potrzebny, może wypowie się ktoś kto robił tę "operację"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak będzie potrzebny to go użyjesz.

Nad czym się tu zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet <Fido> czy Ty naprawdę w co trzecim wątku na forum musisz wtrącić swoje trzy grosze (to nie jest pytanie więc na nie nie odpowiadaj, zagryź zęby i powstrzymaj się od nic nie wnoszących komentarzy) rozumiem jeszcze żebyś miał coś w temacie do powiedzenia :/ że też naprawdę żaden moderator się Tobą nie zajmie....

powracając do TEMATU jeśli byłby ktoś tak uprzejmy i podzielił się z resztą użytkowników operacją (mini poradnikiem) jak zdemontować ramiona wycieraczek oraz jakich narzędzi użyć, byłbym niezmiernie wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w co trzecim wątku na forum musisz wtrącić swoje trzy grosze

Jest specjalna opcja na tym forum,zapoznaj się z nią.


że też naprawdę żaden moderator się Tobą nie zajmie....

A co niby miałby zrobić ???

Co, obraziłem twoją dumę ??? :grin:

Robisz z igły widły.

Nie potrafisz sobie poradzić z głupimi wycieraczkami to jedź do mechanika.

Jak nie zejdą same to użyj ściągacza.

Do tego nie trzeba poradnika ani fotorelacji.

Idź i najpierw spróbuj zdemontować a nie piszesz darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem bo nie miałem i ceny były chore, ale o mało szyby nie uszkodzilem i mechanizmu.

Dziś jak one od 17zł kosztują lepiej kupić, a do tego tylko klucz nasadka nie pamiętam może 17 i git.

https://www.google.pl/search?site=&source=hp&ei=7NtxVovgBITVyAOugpeYCA&q=ściągacz+ramion+wycieraczek+&oq=ściągacz+ramion+wycieraczek+&gs_l=mobile-gws-hp.3..0i22i30l5.2334.11893.0.14579.20.18.1.1.1.0.261.2696.0j15j3.18.11917....0...1c.1j4j5.64.mobile-gws-hp..0.20.2802.2.51wuoHm4k6k

Ewentualnie taka samosia

850dde92e27ad75f68ffd8bf6681d8f5.jpg

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...